Karališkoji Varšuva – meduolių miestas Torunė (kolektyvams)

Kelios datos
Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.
1 diena.  Kelionė Lietuvos-Lenkijos keliais į Varšuvą, kuri 17 a. buvo Lenkijos-Lietuvos sostinė. Zigmantas Vaza ją čionai atkėlė iš Krokuvos, nes Varšuva yra pusiaukėlė tarp Vilniaus ir Krokuvos…Varšuvoje nemažai vietų, liudijančių bendrą mūsų tautų praeitį. Į Varšuvos Karalių rūmuose, vykusius Seimus karietomis keliaudavo mūsų bajorai iš visos mūsų šalies.

Kelionės vadovo lydimi, pasivaikštome  “Karališkuoju traktu”. Be svarbiausių senamiesčio vietų, tokių kaip Pilies ir Turgaus aikštės, praeisime per Krokuvos priemesčio gatvę (A. Mickevičiaus paminklą, Prezidento rūmus, Bristolio bei Europos viešbučius, universitetą, Šv. Kryžiaus bažnyčią, Mokslo akademiją, Koperniko paminklą). Pageidaujantys apsilanko Karalių pilyje*. Laisvas laikas Varšuvos senamiestyje.
Esant galimybei pakilsite į Mokslo ir kultūros rūmų apžvalgos aikštelę*, nuo kurios atsiveria visa Varšuvos panorama. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai.  Vykstame į Torunę. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų, išsidėsčiusiu abipus Vyslos krantų. Torunės senamiestis – unikalus viduramžių dvasia dvelkiantis istorinis ansamblis, įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Originalus gatvių tinklas išliko nepakitęs nuo XIII a. Ekskursijos metu pamatysim Rotušę, Šv. Jono Krikštytojo ir Jono Evangelisto bažnyčią, Šv. Jokūbo bažnyčią, fontaną, M. Koperniko namą, kuriame ir gimė žymusis astronomas, namą „Po žvaigžde“, paminklą M. Kopernikui. Po pažinties su miestu turėsime laisvo laiko. Vietiniai gyventojai sako, kad iš Torunės grįžti be meduolių – negalima, tad laisvo laiko metu būtinai jų įsigykite! Pirmieji meduoliai čia iškepti 1380-aisiais, o meduolius su imbieru pradėjo kepti vienuolės. Torunės meduolių receptai yra griežtai saugomi.  Pagal galimybę laisvas laikas vakarienei. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Sustojame Olštyne –Varmijos Mozūrijos vaivadijos sostinėje. Šiame mieste kurį laiką buvo  pagrindinė kryžuočių ordino būstinė, iki perkeliant ją į Marienburgą. Pamatysite senąją miesto rotušę statytą 14 amžiuje, miesto Aukštuosius vartus, miesto pilį, kurioje  1516-1521 m gyveno M. Kopernikas, pilies bokštą, Šv.Jokūbo katedrą, Naujoji miesto rotušę (pastatyta 1915m ). Pagal galimybę papietaujame ir keliaujame Lietuvos link.

Vėlai vakare sugrįžimas į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti ~ 120 PLN

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]