Autobusų nuomos sutartis ir taisyklės

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

Pagal galiojančias ES taisykles, autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę.

Autobusui judant, keleivių ir kartu vykstančių asmenų saugumo labui,griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Į išvykimo vietą kleiviai turi atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Higienos ir saugumo sumetimais, nesinaudokite autobuso tualetu stovėdami.

Keliaujant autobusu  dienos metu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 15-30 min. trukmės sustojimai,  o naktį kas 3 – 4 val.

.

Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužymui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis. Rankinis bagažas turi būti saugiai laikomas jam skirtose vietose. Visi didesni daiktai turi būti patalpinti autobuso bagažinėje.

Siūlome ne tik autobusų ir mikroautobusų nuomą, bet ir grupėms pageidaujant sudarome kelionės maršrutą, užsakome viešbučius, apdraudžiame. 

Dėl autobusų nuomos teiraukitės elektroniniu paštu info@alvaturas.lt arba mob. tel 8 686 26261

Reikalinga pagalba?