Šokoladiniai Šiauliai ir Tulpių šventė Burbiškio dvare

Šokoladiniai Šiauliai ir Tulpių šventė Burbiškio dvare
11 gegužės
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Šokoladiniai Šiauliai ir Tulpių šventė Burbiškio dvare
1 dienos ekskursija

Išvykimo vietos

  • 07.30 val. - Klaipėda, PC Akropolis, aikštelė nuo Dubysos g.
  • 08.00 val. - Kretinga, PC LIDL aikštelė
  • 08.30 val. - Plungė, Circle degalinė prie Porto
  • 09.00 val. - Telšiai, kavinė Branša

Vykstame į saulės miestą – Šiaulius.  Keliaujame  į patį saldžiausą  saldainių fabriko „Rūta“  Šokolado muziejų*.

2012 m. saugomame istoriniame paveldo pastate buvo atidarytas „Rūtos“ šokolado muziejus. Tai iki šiol vienintelis šokolado muziejus Lietuvoje. Muziejus jau sulaukė daugiau kaip 160 000 lankytojų iš 95 valstybių!

Ekskursijos metu išgirsite daug įdomių faktų apie šokolado istoriją. Prieš beveik 4000 m. Centrinės Amerikos gyventojai šokoladą laikė dievų maistu. Amžiai bėgo, o šokoladas išsaugojo savo galią – jo paragavus, atrodo, sustoja laikas.

Ekspozicijoje išvysite didžiulį kakavmedį, kurį saugo actekų imperatorius Montesuma II, įvairiausių kakavmedžių vaisių skynimo įrankių, indėnų, ir ne tik, naudotų šokolado indų, tarp jų – unikalų beveik tūkstančio metų senumo majų laikų puodelį šokoladiniam gėrimui gerti!

Šalia muziejaus veikia istorinė „Rūtos“ saldainių parduotuvė, įsikūrusi patalpose, kuriose ir tarpukariu veikė senoji fabriko saldainių krautuvėlė. Čia gausus pasirinkimas tiems, kurie nori parvežti lauktuvių: šokoladinių saldainių su įvairiais įdarais, dražė, suflė ir žėlė saldainių, šokoladinių figūrų, becukrių ar ekologiškų gaminių, kulinarijos paveldo ir suvenyrinių rinkinių.

Po smagios ekskursijos lankytojus svetingai priima „Rūtos“ kavinė. Čia tinkama vieta pailsėti malonioje aplinkoje, pagurkšnoti šokolado, gilių kavos ar kitokių gėrimų, paragauti išskirtinių desertų ar užkąsti.

Toliau – ekskursija pėsčiomis po Šiaulių miesto centrinę  dalį: aplankysime Saulės laikrodžio aikštę, Šv. Petro ir Pauliaus katedrą. Pasivaikščiosime pėsčiųjų bulvaru, kuriuo miestiečiai labai didžiuojasi, išgirsime įdomybių apie čia gyvenusias ir veikusias asmenybes.

Laisvas laikas papietauti arba pasivaikščioti po istorinį Šiaulių bulvarą.

Vykstame į Burbiškio dvarą* Radviliškio rajone. Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kur kiekvieną pavasarį vyksta „Tulpių žydėjimo šventė”.

Šventės atidarymas – 13 val. Unikali šventė, pripildyta atgimstančios gamtos energijos ir gyvybės, spalvingos tulpių jūros, muzikos garsų, įvairiausių pramogų, vėl laukia gausybės lankytojų, pasiilgusių žydėjimo magijos. Lankytojai kviečiami gėrėtis margaspalviais tulpių kilimais, mėgautis pasivaikščiojimu paslaptingais peizažinio parko takeliais ir romantiškais tilteliais, užsukti į tvenkinių salas, aplankyti muziejaus ekspozicijas ir džiaugtis grįžusiu pavasariu.
Šurmuliuojančioje šventėje ne tik grožėsitės gamta, bet ir šauniai praleisite laiką, klausydamiesi menininkų ir muzikantų pasirodymo, dairydamiesi amatininkų mugėje, apžiūrėdami parodas, skanaudami lietuviškų patiekalų…

Kelionės vadovo lydimi, pasivaikštome po Burbiškio dvaro peizažinio tipo parką. Pasigėrime puikiai išsidėsčiusiomis salomis, tvenkiniais, tilteliais, dvaro pastatų architektūra, skulptūromis, kurios puošia parką. Laisvas laikas šventėje.

Pavakaryje, kupini gražiausių pavasarinių įspūdžių, keliaujame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu, šiuolaikišku (20-52 v.) autobusu;
*Kelionės vadovo paslauga-ekskursinė programa;
*Kelionės organizacija.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS (*):

*Šokolado muziejus. Muziejaus lankymas – 5€ /asm.-3€ /asm.; ekskursijų vadovo paslaugos  – 40 € /2 grupėms

*Bilietas į Tulpių žydėjimo šventę – tikslinama.

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Rekomenduojame įsidėti savo maisto, nes pietūs kelionės metu nenumatyti.
Pastaba.
Išvykimo informacija siunčiama el.paštu  2  dienos iki kelionės pradžios.
Keliautojai, kurie nori užsisakyti konkrečią vietą autobuse, gali tai padaryti už 10 eur/asm. papildomą mokestį.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el. paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el. paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt