Muziejų nakties sūkurys karališkoje Varšuvoje (gegužė) LIKO 15 VIETŲ

18 gegužės - 19 gegužės
145 €
145 €
Kaina asmeniui
Muziejų nakties sūkurys karališkoje Varšuvoje 2024.05.18-19
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose

Išvykimo vietos

 • 05.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės)
 • 05.15 val. išvykimas iš Gargždų, swedbank
 • 05.40 val. išvykimas nuo degalinės Trevena, prie kelio Rietavas-Kvėdarna
 • 06.15 val. išvykimas iš Kryžkalnio, Orlean degalinė (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 07.30 val. išvykimas iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)

1diena. Lietuvos – Lenkijos keliais vykstame į Varšuvą. Atvykstame į Varšuvą .. Apžvalginė ekskursija po Varšuvą autobusu. Nuvažiuosime į Lazienki, kur vandens rūmai ir Karališkas parkas. Pamatysime nuostabų parko ir rūmų kompleksą, kaip vieną gražiausių Europoje. Pastatytus 17 amžiaus rūmus supa unikalus parkas. Šis architektūros paminklas iškilo Abiejų Tautų Respublikos Karaliaus Stanislovo Augusto Poniatovskio –paskutinio bendros Lenkijos ir Lietuvos valstybės valdovo dėka.
Toliau važiuodami autobusu pamatysime paminklą Šopenui, Trijų kryžių aikštę, Rondo Ch de Gaulle”a žiedą su dirbtine palme (15metrų aukštis). Važiuosime Marzalkowska prospektu, pamatysime aukščiausią pastatą-Stalino “dovaną” Lenkijai –Mokslo Akademijos pastatą, šiuolaikinius Varšuvos dangoraižius, Saksų sodą, Didyjį teatrą, paminklą Varšuvos sukilėliams …
18 val prasideda Varšuvos MUZIEJŲ NAKTIS (nemokamai). Duris atveria muziejai, bažnyčios, galerijos. Muziejų naktį Varšuva nemiega –muziejų naktį Varšuvoje veiks apie 210 įstaigų.. Miesto gatvėse ir aikštėse bus organizuojami koncertai, pasirodymai, originalios pramoginės programos bus kavinėse, baruose. Lankytojams bus suteiktas mieste nemokamas transportas-kursuos specialūs autobusai ir istorinė tramvajaus linija.
Kokie žymiausi muziejai dalyvauja “Muziejų naktyje”?
1.Koperniko Mokslo centras info www.Kopernik.org.pl/en/
2.Karalių pilisInfo www.zamek-krolewski.pl/en
3.Nacionalinis muziejus Info www.mnv.art.pl
4.Varšuvos istorijos muziejus Info http:/mhprl.pl
Būtina aplankyti šviečiančių ir muzikuojančių fontanų parką Pilies pašonėje. Savo grožiu prilygsta gražiausiems fontanams Barselonoje, Vegase(JAV) ir Osakoje (Japonija). Pro 367 kiaurymes fontanas per 1 min iššauna 30 tūkstančių litrų vandens. Yra apšviestas 300 LED reflektorių. Šviesos lazerio spektaklius čia lydi klasikinė ir pop muzika, tarp jų- ir F.Šopeno, bei Lady Gaga kūriniai (Tai galite išvysti nuo 21 val).  Nakvynė viešbutyje senamiestyje.

2diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po Varšuvos senamiestį pėsčiomis pradedame nuo Pilies aikštės. Pilies aikštėje –pirmas paminklas pasauliečiui Lenkijoje-karaliaus Zigmanto III kolona . Gido lydimi žingsniuojame Karališkuoju traktu su puikiomis aristokratų rezidencijomis ir garsiais istoriniais paminklais, tarp kurių Šv.Kryžiaus bažnyčia. Pamatysime Prezidentūrą, Universitetą, Varšuvos Universiteto biblioteką (biblioteka yra kiek toliau nuo Universiteto pastato, tačiau vistiek netoli centro), kurios pastato fasadas kiek primena atverstą knygą ir yra vienas įdomiausių šiuolaikinės architektūros sprendimų Lenkijos sostinėje. Ant šio pastato yra įrengtas 1 ha sodas. Sodas atveria neįtikėtinai gražius Varšuvos ir Vyslos vaizdus. Praeisime pro Šv.Onos bažnyčią, Šv.Jono katedrą, kurioje buvo karūnuojami beveik visi Lenkijos karaliai. Aplankysime senamiesčio vertybę – Turgaus aikštę. Laisvas laikas suvenyrams ir pavalgymui prieš kelionę į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 1  nakvynė su pusryčiais viešbutyje (dviviečiuose kambariuose)”IBIS Stare Miasto”.
 • Ekskursinė programa.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  info@alvaturas.lt