Lenkijos ir Čekijos įdomybės: miestai – kalnai – dangaus tiltas ir debesų takas (birželis) IŠPARDUOTA

22 birželio - 25 birželio
339 €
339 €
Kaina asmeniui
Lenkijos ir Čekijos įdomybės: miestai - kalnai - dangaus tiltas ir debesų takas 2024.06.22-25
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose/triviečiuose (gali būti pristatoma lova) kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.00 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

1 diena. Po pietų atvykstame į žavingą architektūra, daugybe upių ir tiltų bei gyvybinga didmiesčio kultūrine scena pasižymintį miestą – Vroclavą. Tai „Lenkiškoji Venecija“, įsikūrusi prie Odros upės, dalinanti miestą į keliolika salų, sujungtų tiltais. Jų priskaičiuojama apie 117. Pasivaikščiosime romantiškomis senamiesčio gatvėmis, pasisveikinsime su nykštukais. Pasigrožėję vakariniu, spalvinguoju miestu vyksime nakvynei į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Stolove kalnų nacionalinį parką*, vieną unikaliausių gamtos kampelių Lenkijoje. Nesudėtingas žygis vienu iš Stalo kalnų takelių tarp įvairių formų smiltainio uolų iki viršukalnės, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Pasigėrėję vaizdais, keliausime į „akmeninį miestą“ su smiltainio uolienomis, primenančiomis „kupranugarį“, „žmogbeždžionę“, „sostą“… Išlindę per „adatos skylutę“, apsilankysime „pragaro virtuvėje“…

Pagal galimybę trumpai stabtelime pietums ir toliau vykstame į Čekijos Moravijos – Silezijos kalnų kurortą Dolni Morava. Keltuvu* pasikelsime į Slamenkos kalną (1100 m). Ant kalno laukia du ypatingi objektai. Pereisime per ilgiausią pasaulyje pakabinamą tiltą „Sky Bridge 721“*, kuris buvo atidarytas 2022 m. gegužės mėn. Jis yra 721 metro ilgio ir kabo 95 metrų aukštyje virš slėnio,  Tiltu keliaujama tik viena kryptimi, tad į pradinį tašką grįšite 2 km ilgio pažintiniu kalnų taku. Antrasis objektas – tai apžvalgos bokštas „Takas debesyse“*. Bokštas yra 55 m aukščio ir į jį veda 710 metų ilgio medinis takas. Nuo Slamenkos kalno galėsite nusileisti keltuvu*, nulipti pėsčiomis (apie 2 km) arba nučiuožti vasaros rogučių trasa*. Po adrenalino kupinos dienos – keliaujame poilsiui į nakvynės vietą.

Nakvynė Čekijoje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pažintinė ekskursija po Prahą. Aplankysime Prahos pilies teritoriją, kur pamatysime įspūdingą gotikinę Šv. Vito katedrą,  pasivaikščiosime pilies kiemuose ir pilį supančiuose parkuose, iš kurių atsiveria nuostabi Prahos panorama. Po Prahos pilimi esančiuose šlaituose įsikūręs „Mažasis miestas“.  Čia pamatysime barokinę Šv. Mikalojaus bažnyčią. Perėję Karolio IV pėsčiųjų tiltu pasieksime senamiestį, kur apsilankysime Senamiesčio ir Vaclovo aikštėse, pamatysime rotušę ir unikalų astronominį laikrodį. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pavalgyti ir paragauti čekiško alaus arba savarankiškai pasivaikščioti. Nakvynė Prahoje arba link Lenkijos.

4 diena. Žvalus rytas bus pamalonintas pusryčiais viešbutyje ir keliausime link namų. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
Kelionė autobusu;
kelionės vadovo – gido paslaugos,
Kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: mokami objektai, mokamos paslaugos apie 80eur

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemokąJei kelionę registruojatės vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA