Kruizinės kelionės verslo atstovams, kolektyvams, moksleivių grupėms! Talinas-Stokholmas-Talinas

Padarykite savo verslą, komandos formavimą ar įmonės šventę ypatingu renginiu, organizuodami jį laive, plaukdami į nuostabią kelionę jūra. Laivas yra unikali vieta, kur per visą kelionę galima mėgautis nedalomu planuoto renginio dalyvių dėmesiu ir sustiprinti komandinę dvasią
Kruizinės kelionės verslo atstovams, kolektyvams, moksleivių grupėms! Talinas-Stokholmas-Talinas
Kelios datos

Patalpos darbui ar atostogoms, maitinimas, patogios kajutės ir įdomi pramoginė programa kiekvieną vakarą. Jūsų renginys gali būti surengtas konferencijų centre ir pramogų salėje laive kol laivas yra uoste, taip pat keliaujant jūra. Geriausia staigmena kolegoms, verslo partneriams ir įmonės klientams yra nedidelio verslo šventė, ypatinga šventinė konferencija laive ar kelionė.

Laivai – didelės galimybės pramogoms ir poilsiui su nuostabiais vakaro šou, karaoke, gyva šokių muzika, kurią atlieka vietiniai ir užsienio menininkai. Dėl šios priežasties kelionė jūra taps nepamirštamu nuotykiu su šeima ir draugais. Paprasčiausia diena pavirs tikra švente, nes laivas yra geriausia vieta švęsti tavo ypatingą įvykį.

Skanus maistas ir gėrimai – dalis jūros nuotykių. Platus restoranų pasirinkimas, kuris patenkins bet kurį gurmaną.

Kiekvieną vakarą mėgaukitės įdomiais, specialiai parengtais profesionalių menininkų atliekamais spektakliais. Puiki choreografija, spalvingi sceniniai kostiumai ir graži muzika.

Gyva muzika: Šok kartu su populiariomis grupėmis ar įrašais arba tiesiog klausyk geros muzikos. Puikios melodijos suteiks džiaugsmo ir malonumo.

Diskoteka:  laivuose rengiami nepamirštami vakarėliai Baltijos jūroje. DJ kviečia klausytis visų laikų aktualiausios ir geriausios šokių muzikos. Diskoteka iki ryto.

Karaoke: karaokės scena laukia visų norinčių dainuoti. Leiskis į kelionę laivu, eik į karaokę, susiek su savo išmaniuoju telefonu prie esongbook programos, pasirink dainą ir dainuok iš širdies.

Trubadūras: Laivo bare rasite trubadūrą, kur visuomet karaliauja linksma atmosfera. Jis atlieka ir visame pasaulyje žinomas dainas, ir savo paties melodijas.

Pirkinai laive: Apsipirkimas laivo parduotuvėse yra smagus nuotykis ir geriausias būdas palepinti save ir savo artimuosius. Parduotuvės siūlo platų visame pasaulyje garsių ir aukštos kokybės gaminių asortimentą labai patraukliomis kainomis.

Spa centras: Laive yra pirtis – puiki galimybė atsipalaiduoti visai šeimai. SPA centre taip pat rasite sūkurinę vonią ir pirties barą. Pramogos pirtyje patiks vaikams. Vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas.

Kruizo programa.

1 diena.

Atvykstame į Talino jūrų uostą. Registracija į laivą, apsigyvendinimas pasirinktos klasės kajutėse.

Jūsų renginys laive  (gali būti surengtas konferencijų centre ir pramogų salėje laive, kol laivas yra uoste, taip pat keliaujant jūra). Sveiki atvykę į laivą bendrai kelionei po verslo galimybių jūrą!

18.00 val. (Estijos laiku) puikiu kruiziniu laivu Baltic Queen išplaukiame į Stokholmą.

Vakarienė* (pageidaujantiems) laive. Vakarą galėsite praleisti laivo restoranuose ir baruose, žiūrėdami įvairius pasirodymus, dalyvaudami renginiuose.

2 diena. 10.30 val. (Švedijos laiku) atplaukiate į Švedijos sostinę – karališkąjį Stokholmą. Pusryčiai* (pageidaujant) laivo švediško stalo restorane.

Diena Stokholme (ekskursija autobusu po Stokholmą, muziejaus lankymas (pasirinktinai), laisvas laikas.

Vykstate į jūrų uostą ir 17.30 val. (Švedijos laiku) išplaukiate į Taliną. Vakarienė* (pageidaujantiems) laive.  Vakarą praleidžiate, pramogaudami laive iki paryčių. Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena. Pusryčiai (pageidaujantiems) laivo švediško stalo restorane.

10.45 val. (Estijos laiku) atplaukiate į Taliną. Kelionė į Lietuvą.

Vakare grįžimas namo.