Ekskliuzyvinė kelionė į saulėtąją Maltą (+skrydis) (kolektyvams)

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena. 16:45val skrydis Vilnius-Malta.

Atvykimas į Maltą ketvirtadienį vakare 19:05

Pasitinka vietinis lietuviškai kalbantis gidas ir poilsiautojai pristatomi į viešbutį.

Vakaras laisvas, aplinkui Sliemą daugybė restoranų bei nuostabi promenada pasivaikščiojimui.

2 diena.

Gardūs pusryčiai. Startuojame 9:30. Užsakytas transportas visai dienai po Maltos salą.

Pirmiausia aplankome sostinę Valetą, visas miestas yra UNESCO paveldo objektas ir nesuskaičiuojami miesto kampeliai tiesiog alsuoja istorija kur bepažiūrėsi. Turas po sostinės gatves.

Apsilankymas Šv. Jono katedroje. (į kainą įskaičiuota).

Po katedros turas tęsiamas po Valetos gatveles ir užbaigiamas viršutiniuose Barrakka soduose, kur išdidžiai galima aprėpti didįjį Valetos uostą ir godžiai ryti akimis ir ausimis jo turtingą istoriją su lietuviu gidu. Tai be abejonės gražiausias panoraminis vaizdas uostamiestyje,  kur ir prasidėjo pats ryškiausias Maltos istorijoje periodas –  kai 16 amžiaus pradžioje atvyko Šv. Jono riteriai.

12:30 vykstame į žvejų miestelį Marsašloką. Trumpas sustojimas, pasivaikščiojimas po žvejų miestelio promenadą. Galimybė nusipirkti suvenyrų, bei žinoma privalu nusifotografuoti įlanką pilną įvairiausių tipų maltietiškų žvejų laivelių vadinamų Luzzu.

13:00 vykstame į vietovę žinomą mėlynosios grotos vardu, plaukimas laiveliu į grotą (trukmė apie 25min,  į kainą įskaičiuota).

15:00 sustojimas prie Dinglio klifų, stačiausių Maltos šlaitų kurie apjuosę salą iš vakarinės pusės tarsi gynybinė siena iškilusi vietomis net iki 250 metrų virš jūros lygio.

16:00  Pradėjus dieną naująją sostine, užbaigsime dieną Mdina– senąja sostine, dar vadinama tyliuoju miestu, kuris savo sienomis nebyliai byloja istorijas siekiančias Finikiečių laikus. Miestas buvo įkurtas dar 7 amžiuje prieš mūsų erą Maltos naujakurių Finikiečių ir toliau buvo lipdomas sluoksnis po sluoksio per turtingą Maltos istoriją iki pat šių dienų.

Turas po miesto gatves, plotas tesiekia 2 hektarus, tad pavyks apeiti praktiškai visą miestą.

3 diena.

Pusryčiai. 9:30 pradedame kelionę į Gozo salą ir vykstame į šiauriausią Maltos tašką Cirkewwa kur vyks persikėlimas į Gozo salą.

9:45 kėlimasis keltu.

10:20 kelionės pradžia po Gozo salą. Vykstame aplankyti Calypso uolos aprašytos pačio Homero Odisėjoje. Tai yra vieta kur deivė Kalypsė kalino keliautoją Odisėją grįžtantį iš Trojos karo 7 metus.

11:30 Xwejni bay – druskos garinimo vonios, kurios iki šiol pilnai naudojamos vietinių Gozo gyventoju išgauti druską iš jūros.

12:15 Dvejra –  vietovė ir žymusis mėlynasis langas (Azure Window) ir nors jau nebeliko pačio lango, audra prieš keletą metų negailestingai nubloškė visą arką, tačiau vietovė visai nesuprastėjo ir toliau didžiuojasi vidinės jūros įlanka bei Fungus uola, viena iš negyvenamų Maltos salų stūksančių šalimais.

12:40 pietų sustojimas restorane su vaizdu į vidinę jūra ir nacionalinio Maltos patiekalo – triušienos. (į kainą įskaičiuota, starteris, triušiena, desertas ir kava, ir net nacionalinio kaktusų likerio užbaigiamąjai natai po pietų).

14:30 Ta Pinu šventovė,  Pats stipriausias Maltoje piligrimų traukos centras. Tai vieta kurioje 19 amžiaus pabaigoje prakalbo Švenčiausioji Mergelė Marija paprastai valstietei grįžtančiai iš laukų.

15:00 sustojimas Gozo sostinėje Viktorijoje arba Rabat. 30 minučių laisvas laikas pagal pageidavimą.

Kas norės galės palipti į Citadelę – gynybinį miestą esantį Viktorijos širdyje ir pačiame centre ant kalno, nuo Citadelės įmanoma akimis aprėpti visos Gozo salos panoramą, arba bus galima pasilikti Viktorijos centrinėje aikštėje ir patyrinėti jos siauras gatveles bei daugybę mažų parduotuvėlių tiek suvenyrams tiek vietiniams dirbiniams.

16:00 grįžimas į Maltą. Laisvas laikas

Ketvirta diena:

Pusryčiai.

15:00 transportas į oro uostą iki to laiko laisvas laikas Maltoje.

Į kainą įskaičiuota: nakvynė su pusryčiais, vietinis transportas Maltoje, lankomi objektai, ekskursijos su lietuviškai kalbančiu gidu, fantastiški tradicinai Gozo pietūs. Neįskaičiuota: skrydis (šiuo metu kaina apie 190eur su pirmenybe ir dviem salono krepšiais- kaina gali keistis) – bilietai perkami susirinkus grupei, papildomi pietūs bei vakarienės.

Pastaba: minimali grupė kelionei 8 asmenys.

Atvykimas į šią šalį su ES skaitmeniniu COVID sertifikatu

Keliautojai iš raudonų šalių gali be papildomų apribojimų atvykti į Maltą, jei jų ES skaitmeniniame COVID sertifikate (EUDCC) yra vienas iš šių įrašų:

 • Visiško skiepijimo įrodymas.
  Galiojimas: 270 dienų (9 mėnesiai) po pirminės vakcinacijos pabaigos arba 270 dienų po revakcinacijos.
 • Atsigavimo po COVID-19 įrodymas ir viena Europos vaistų agentūros (EMA) patvirtinta vakcinos dozė, suleista likus ne mažiau kaip 14 dienų iki įvežimo į Maltą, jei sertifikatus išdavė ES šalis, kurioje visa vakcinacija laikoma regeneracija ir viena vakcinos doze.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt

TRUMPA PAŽINTIS SU KALNUOTĄJA ARMĖNIJA

Su kelionės vadovu iš Lietuvos!

Registracija kelionei tel.
Ieva (Klaipėda) +37067400484 el.paštas ieva@alvaturas.lt

 (4 d / 3 n)

 Išvykimas.

Vilniaus oro uoste Jus pasitinka kelionės vadovas. 18:30val skrydis Vilnius-Jerevanas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė Jerevane.

 Jerevanas / Khor Virap / Noravank / Jerevanas  

Pusryčiai viešbutyje. Vyksime prie Ararato kalno į garsųjį Chor Virap vienuolyną, kur 14 metų buvo uždarytas Armėnijos patriarchas – Grigorijus Švietėjas, jis įkalintas prieš paskelbdamas krikščionybę valstybine religija. . Nuo Ararato iki vienuolyno tik dešimt kilometrų. Esant giedram orui, matosi Araratas. Po to įspūdingu upės Gnišik tarpekliu vyksime prie Noravanko vienuolyno, apsupto raudonomis uolomis. Vienuolynas statytas IX-XIX a. Jis yra labai arti vyno gamybos regiono Areni, kur galima grupei pageidaujant sustoti vietos vyno degustacijai (2–5 EUR/asm. Grįžtame atgal į Jerevaną. Nakvynė Jerevane.

  Jerevanas / Garni / Ghegard / Sevan / Jerevanas

Pusryčiai viešbutyje. Važiuojame Garni pagonišką šventyklą (Iamžiaus), skirtą Saulės Dievui. Sustojame vietiniame Garnio name, kad dalyvautumėte tradiciniame armėnų duonos „Lavash“ gaminimo procese, kuris yra UNESCO nematerialaus paveldo sąrašo dalis. Toliau keliaujame į XII-XIIIamž. Ghegardo vienuolyną. Vienuolyną sudaro antžeminė šv. Dievo Motinos cerkvė, dvi kunigaikščių kriptos, iškaltos uoloje. Cerkvėje ilgus amžius buvo saugojama Šventoji Ietis, kuria buvo perdurtas Kristaus kūnas ant kryžiaus. (Gehardas – ietis). Šiuo metu ietis saugoma Ječmiadzino muziejuje.  Važiuojame prie Sevano ežero, kuris yra didžiausias ežeras Kaukaze. Jis, kartu su šiandien Turkijos teritorijoje esančiu Vano ir Iranui priklausančiu Urmijos druskos ežeru, sudarė tris Didžiuosius istorinės Armėnijos karalystės ežerus, vadintus Armėnijos jūromis. Nūdienos Sevanas yra tapęs oaze nuo karščio ir sostinės triukšmo išvargusiems armėnams. Yra manančių, kad tai pati romantiškiausia vieta pasipiršti. Apsilankysime viduramžių vienuolynuose, esančiuose pusiasalyje ir pasimėgausime ežero neapsakomu žydrumu. Nakvynė Jerevane.

 Jerevanas / Ekskursija po miestą / Zvartnots / Echmiadzin /Išvykimas          

Pusryčiai viešbutyje.  Ekskursija po Jerevaną automobiliu, sustojus prie Kaskados monumento, iš kurio atsiveria panoraminis vaizdas į miestą. Apsilankysime Tsiternakaberdo memorialiniame parke, skirtame 1915 m. genocidui, istorijos muziejus Jerevane. Važiuosime į Echmiadzin – religinį Armėnijos centrą. Aplankysime 7-ojo amžiaus Zvartnoto katedros griuvėsius ir Šv. Echmiadzino katedrą. Keliaujame į oro uostą, kuris yra 20 min. kelio nuo Echmiadzin miesto. Skrydis Jerevanas-Vilnius (23:50-2:45).                             

Kelionės kaina-  290,00 Eur/ asm. (jeigu susirenka 10 žmonių grupė) + skrydžio kaina. Susirinkus mažesnei grupei kaina perskaičiuojama.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionių vadovas iš Lietuvos
 • 3 nakvynės 3 * viešbutyje su pusryčiais
 • Pervežimai ir transporto paslaugos Armėnijoje
 • Rusiškai kalbantis vietinis gidas
 • Įėjimo į Garni, Zvartnots, Istorijos muziejų bilietai
 • Vyno degustacija Areni kaime
 • 1 x vandens butelis per dieną kiekvienam

DOVANA NUO ALVATURO:  žemėlapiai kiekvienam turistui, armėniškojo duduko koncertas Garni šventykloje arba pasiplaukiojimas laivu Sevano ežere!

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietas  (Vilnius-Jerevanas) (šiuo momentu bilieto kaina apie 160-220 Eur be bagažo). bilietai perkami susirinkus grupei, tad kaina gali kisti;
 • Pervežimai iš/į Vilniaus oro uostą (papildomas mokestis)
 • Papildomas mokestis už vienvietį kambarį– 70,00 Eur;
 • Kitos galimos išlaidos

Pastaba. Informacija/ registracija, tel.: Ieva  +370 (674) 00484 el. p. ieva@alvaturas.lt