Kalėdų dvasia meilės ir istorijos mieste – Romoje (kelionė lėktuvu su kelionės vadovu iš Lietuvos!) 2024.12.16-2024.12.20 d LIKO 6 VIETOS!

1 diena. Skrydis Ryga – Roma. Popiet atskridę, viešuoju arba užsakytu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į Romą. Apgyvendinimas viešbutyje Romoje. Laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną. Šv. Petro bazilika – pagrindinė pasaulio katalikų bažnyčia: Mikelandželo “Pieta”, Berninio šedevrai, apaštalo Petro kapas, popiežių palaidojimai. Pageidaujantys (esant galimybei) galės gėrėtis Romos panorama nuo Mikelandželo suprojektuoto iškilaus *bazilikos kupolo, į kurį veda 330 pakopų laipteliai. Lankymasis *Vatikano muziejuje – viename iš didžiausių pasaulyje meno lobynų (Rafaelio stancos – popiežių apartamentai, Mikelandželo freskos Siksto koplyčioje, kurioje renkamas popiežius, Pinakoteka – popiežiškoji paveikslų galerija ir kt.).
Apžvalginės ekskursijos po Romą metu  mus pasitiks Šv. Angelo pilis ir tiltas, Karoliukų gatvė, barokinė Navonos aikštė – gražiausia Romos aikštė, kurioje puikuojasi Lorenco Berninio, Frančesko Borominio bei Džakomo Delaporto fontanai. Grožėsimės „Keturių upių“ fontanu, kurį puošia keturių tuo metu žinomų upių − Nilo, La Plata, Dunojaus ir Gango − alegorinės figūros. Laisvo laiko metu siūlome įsilieti į kalėdinių mugių šurmulį. Nakvynė viešbutyje Romoje.

3 diena. Pusryčiai. Šiandien mūsų laukia imperatoriaus Konstantino laikų kvartalas – Lateranas: Šv. Jonų Laterane Bazilika ir rūmai – buvęs prabangus senovinis Romos imperijos dvaras, kuris ištisą tūkstantį metų, iki pat XIV a., tarnavo kaip pagrindinė popiežių rezidencija. Atstatytuose Laterano rūmuose šiuo metu įsikūręs Vatikano istorijos muziejus, kuriame kiekvienas pageidaujantis gali susipažinti su Popiežiaus valstybės istorija. Kairioje rūmų aikštės pusėje yra „Šventieji laiptai“, kuriais, kaip manoma, Jėzus lipo pas Pontijų Pilotą. Laiptų viršuje stovi „Švenčiausių Švenčiausia“ koplyčia, kurioje viduramžiais galėjo melstis tik popiežius. Šalia didingų rūmų stovi Šv. Jonų Bazilika. Tai Romos katalikų katedra, kurios vyskupas yra pats popiežius, o pati bažnyčia yra viena iš Vatikanui priklausančių didžiųjų miesto bazilikų. Laterano aikštės viduryje apžiūrėsite 1588 m. iš Egipto atgabentą ir pastatytą obeliską. Pamatysime didžiausią antikinio pasaulio pastatą Koliziejų, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, senosios Romos visuomeninio gyvenimo centras – forumas, Kapitolijaus kalva su miesto merija, muziejais ir skulptūromis, Venecijos aikštė su B. Musolinio valdžios rezidencija.
Nakvynė viešbutyje Romoje.

4 diena. Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į Romos centrą. Pamatysime 126 metais pastatytą  Romos Panteoną. Bus galimybė paragauti šv. Eustachijaus kavos, jeigu pavyks – aplankysime 150 skonių ledainę, kurioje ragausime skaniuosius  „giolitti“.  Aplankysime  Trevi fontaną, turistus traukiantį ne tik dėl savo barokinio grožio, bet ir populiarių legendų. Viena iš jų – jei įmesite monetą į fontaną, netrukus sugrįšite į Romą, jei dvi – sutiksite gyvenimo meilę, o jei tris – Jums tuoj suskambės vestuvių varpai! Dėl šio bei kitų panašių prietarų objekte kasdien atsiduria apie 3000 eurų, kurie kasnakt ištraukiami ir paaukojami „Caritas“ labdaros organizacijai. Pasieksime Ispanijos aikštę. Čia plyti pagrindinė susitikimų vieta – Ispaniškieji laiptai, daugelį šimtmečių traukiantys meniškas sielas iš Romos ir viso pasaulio.  Nakvynė viešbutyje Romoje.

5 diena. Pusryčiai. Viešuoju arba užsakytu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į oro uostą. Skrydis Roma – Ryga. Vakarop parskrendame į Rygą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Ryga – Roma – Ryga .
 • 1 rankinis krepšys (55 x 40 x 23 cm) + 1 asmeninis daiktas (30 x 40 x 10 cm) – didžiausias  daiktų svoris – 8 kg. + registruojamas bagažas iki 20kg.
 • 4 nakvynės 4* viešbutyje dviviečiuose/triviečiuose (triviečių kambarių skaičius ribotas) kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa lietuvių kalba,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Vatikano muziejaus bilietus būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto prieš išvykstant į kelionę (vietoje įsigyti bilietų galimybės nebus) suagusiems – 35 EUR; asmenys iki 18 metų – 30 EUR Mokama agentūroje LietuvojeSvarbu: Vatikano muziejaus bilietus būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto prieš išvykstant į kelionę. Dėl didelės bilietų paklausos ir riboto lankytojų skaičiaus bilietai greitai išparduodami. Bilietai yra VARDINIAI (vardo ir pavardės po įsigijimo keisti negalima). Nupirkus bilietą ir atsisakius vykti į kelionę, priemoka už Vatikano muziejų ir Siksto koplyčios bilietus nėra grąžinama. Kelionė organizatoriai neatsako, jeigu neliks bilietų į Vatikano muziejų numatytoms kelionių datoms. Vatikano muziejaus nelankymo atveju, daugiau laiko skirsite miesto pažinimui.
 • Šv. Petro bazilikos kupolas ~15 Eur (lankymas savarankiškas).
 • Turisto pagalvės mokesčiai (7,5 Eur per dieną) mokami atvykus.
 • Privataus pervežimo paslauga Romoje (oro uostas – viešbutis – oro uostas) ~ 40 Eur/asm į abi puses. (Būtina užsakyti iš anksto). Pervežimo galimybės ir kaina tikslinama pagal pageidaujančių skaičių iki kelionės likus ne mažiau kaip 5 dienoms).
 • Viešojo transporto Romoje bilietas ~7-10 Eur/dienai.
 • Galimas pervežimas Klaipėda, Kretinga, Plungė, Telšiai, Šiauliai – Rygos oro uostas ~30 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto). Pervežimo galimybės ir kaina tikslinama pagal pageidaujančių skaičių iki kelionės likus ne mažiau kaip 5 dienoms).
 • Rekomenduojame įsigyti kelionės rizikų draudimą (daromas bet kurioje draudimo kompanijoje).
 • Kitos nenumatytos ar asmenines išlaidos.
 • Pageidaujant vienviečio kambario – priemoka 150eur. Jeigu vykstate vienas/viena ir nemokate priemokos už vienvietį kambarį – pagal galimybę apgyvendiname su kitu pavieniu turistu.

Pastabos

– Aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą.
Keliautojui nutraukus sutartį dėl kelionės lėktuvu, vykdomos reguliariuoju skrydžiu, skrydžių bilietų kaina nėra grąžinama. Apgyvendinimo rezervacijos kaina grąžinama pagal viešbučio nustatytą tvarką.
– Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
– Organizatorius neatsako už įėjimo į numatytus objektus kainų pokyčius. Pasikeitus kainoms, gali būti paprašyta priemoka;
– Nesusirinkus minimaliai grupei (10  asmenų), kelionė gali būti atšaukta;
– į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu;
– perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase);
– skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei;
– taip pat priklausomai nuo skrydžių laikų, muziejų darbo laiko bei kitų nenumatytų aplinkybių programos eiliškumas gali keistis;
– ekskursijos po Romą vykdomos viešuoju transportu bei pėsčiomis.
– Skrydžio bilietus turės kelionės vadovas, su kuriuo susitiksite oro uoste prie skrydžio registracijos.
– Skrydžio ir pervežimų laikai bus tikslinami prieš kelionę.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

 

Centrinė Graikija su Meteoros vienuolynais (kolektyvams)

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri gali būti derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. 

Preliminari kaina – 600eur/asm (be skrydžio) priklausomai nuo keliaujančių skaičiaus ir apgyvendinimo varianto.

Kelionė skirta kolektyvams/grupėms nuo 8 asmenų. Dėl konkrečių kainų kreiptis į agentūrą.

Norite pažinti gerai Graikiją, bet neturite tam labai daug laiko… nenusiminkite!
Ši trumpa , tačiau labai įdomi kelionė yra rekomenduojama būtent Jums – trumpų atostogų turėtojams!

Per 5 atostogų dienas jūs patirsite:
Keturios nakvynės su pusryčiais viešbutyje – Atėnų centre. Patogioje saugioje vietoje!
4 ekskursinės programos su lietuviškai kalbančiu gidu!
Graikiškas vakaras su vakariene, programa ir šokiais!

EKSKURSIJOS:

 1. Atėnai.
 2. Antikiniai Delfai.
 3. Antikiniai Mikėnai ir Nafplias.
 4. Meteoros vienuolynai.

1 diena. Atvykstate į Graikiją – Atėnų Tarptautinį Oro Uostą. Čia jus pasitinka jūsų kelionių vadovas ir keliaujame į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje Vakarinė ekskursija po Atėnus. 20:00 vakarienė su graikiška programa Laisvas laikas. Poilsis.

2 diena. Pusryčiai 7:30 – išvykstame į visos dienos ekskursiją. Meteoros vienuolynai Grįžimas numatomas 20:00 val. Laisvas laikas.

3 diena. Pusryčiai. 9.00 – išvykstame į visos dienos ekskursiją – Antikiniai Delfai, Araxova, Livadia. Vakarieniausime Livadijos mieste. 20.00 – grįžimas namo. Laisvas laikas.

4 diena. Pusryčiai. 9.00 – išvykstame į visos dienos ekskursija. Antikiniai Mikėnai ir Nafplias Grįžimas numatomas 20:00

5 diena. Išvykstate namo.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 4 nakvynės viešbutyje,
 • vežėjų paslaugos
 • gido paslaugos ir ekskursinės programos
 • Graikiškas vakaras su maitinimu
 • administracinės išlaidos

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus,  ~ 50 EUR asmeniui
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • avialinijų bilietai, skrydis Ryga – Atėnai – Ryga
 • pervežimas į/iš Rygos oro uosto
 • maitinimas
 • visos kitos jūsų asmeninės išlaidos

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt

Graikija: užburianti Evijos sala, Atėnai ir Delfai (kolektyvams)

Preliminari kelionės kaina: 650Eur/asm (+skrydžio bilietas ) – kaina perskaičiuojama individualiai pagal datą ir vykstančiųjų skaičių (minimalus keliautojų skaičius – 8asm).
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
gidas lietuvių kalba ir 4 ekskursinės programos
vieni pietūs Dirfio kalno ekskursijos metu (DOVANA)
transporto paslaugos Graikijoje
viešbutis, 4 nakvynės su pusryčiais, arba su pusryčiais ir vakariene
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
tiesioginiai avia bilietai  Ryga – Atėnai – Ryga (airbaltic) 
nuvykimas iki Rygos oro uosto
papildomas maitinimas  kelionės metu
įėjimai į lankomus objektus. Jiems turėti apie 50 EUR
visos kitos asmeninės jūsų išlaidos

Nakvynės nedideliame jaukiame ramiame AVANTIS SUITES HOTEL 4* viešbutyje su baseinu ant jūros kranto ir tik 10 min iki Eretrijos kurortinio miestelio centro. Su pusryčiais ir vakariene. Viešbutis yra nedidelis, todėl mėgausitės ramybe, o vakarus romantiškai praleisti galėsite mėgaudamiesi viešbučio paplūdymio bare ant jūros kranto.

 • Eretrijos miestelis turi dar kelis paplūdymius, kuriuos pasieksite pėsčiomis ir per keletą minučių. Paplūdymiai smulkaus žvyriuko su smėliu. Pakrantėse rasite vandens pramogų už papildomą kainą.
 • Šalia jūsų gyvenanti lietuviškai kalbanti gidė/kelionės vadovė, kuri pasiekiama 24 val per parą. Ji net tik ves jums ekskursijas , bet ir pagelbės įvairiais klausimais svečiuojantis Graikijoje.
 • Keliautojų grupės nedidelės, taigi vykstant į ekskursijas turėsite tikrai pakankamai laiko tiek ir apžiūrėti viską, tiek ir fotografuoti, tiek ir bendrauti daugiau su gide ir sužinoti įdomių dalykų apie šią nuostabią šalį.
 • Kelionės metu sudalyvausite keturiose pažintinėse ekskursijose, kurios  yra pačios populiariausios. 1.Atėnai ir Akropolio ansamblis, 2.Antikiniai Delfai 3. Eretrija – dingęs miestas 4.Pažintinė ekskursija su Evijos salos gamta per žavingąjį Dirfio kalnyną iki Hiliadou paplūdymio.
 • Jūsų asmeninė lietuviškai kalbanti gidė, kuri pasiekiama 24 val per parą!

1 diena. Skrydis Ryga-Atėnai. Atėnų oro uoste pasitinka lietuviakalbė gidė ir vykstame į viešbutį. Apgyvendinimas. 18:00 vakarinė ekskursija Eretrija – dingęs miestas. Pažintinė vakarienė. Poilsis.
2 diena. Pusryčai. Vykstame į Atėnus. 19:00 grįžtame į viešbutį. Vakarienė. Poilsis – jūsų laisvas laikas.
3 diena. Pusryčiai. 9:00 išvykstame į visos dienos ekskursiją – Antikiniai Delfai. 20:00 grįžimas į viešbutį. Vakarienė.  Laisvas laikas.
4 diena. Pusryčiai. 9:00 išvykstame į visos dienos ekskursiją po Evijos salos kalnus ir Hiliadou paplūdimys. 19:00 grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Jūsų laisvas laikas.
5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas prieš kelionę namo. Skrydis Atėnai-Ryga.

 

EKSKURSIJOS:

 1. Atėnai – miesto širdis.
  …Susiginčino karo deivė Atėnė su jūrų dievu Poseidonu, kuriam atiteks Atikos apylinkės. Užlipo Atėnė ant uolos su šalmu, skydu ir egide, krestelėjo savo ietį ir giliai įsmeigė ją į žemę. Iš žemės išaugo šventas alyvmedis. Dievai nugalėtoja paskelbė Atėnę, pripažinę jos dovaną vertingesne. Taip ši deivė tapo Atikos globėja ir Atėnų miesto įkūrėja…
  Didžiausias Graikijos miestas – Atėnai, tiesiog sutvertas istorijos, meno ir kultūros mylėtojams. Kartu su vietine gide kviečiame išgirsti įdomių pasakojimų bei mitų apie Atėnų miestą, išvysti antikos laikus menančių statinių, ir prisiliesti prie pačios miesto širdies. Pasibaigus ekskursijai šį Europos kultūros lopšį ilgai nešiosite savo atmintyje. Atėnai, tai graikų miestas, kuriame senovės atėniečiai puoselėjo filosofiją ir demokratiją. Šiame mažame žemės kampelyje graikų gyvybingumas buvo išreikštas visose kūrybinėse srityse, o jų mintys padėjo transformuotis Vakarų žmogui. Tai nemirtinga ir puiki civilizacijos palėpė.
 2. Antikiniai Delfai, Arachova, Livadija ir vienuolynas. (apie 12val) 
  PARNASO KALNAI (gr. Παρνασσός) − kalnų masyvas Graikijoje, į šiaurę nuo Korinto įlankos. Šis 2457 m. aukščio klintinių kalnų masyvas yra didžiausias ir gražiausias vidurio Graikijos regione. Jo viršūnė uolėta, o šiaurinis šlaitas status.
  ANTIKINIAI DELFAI. Pasak legendos , iš priešingų žemės pusių Dzeusas paleido du erelius, ir šie susitiko Delfų padangėje. Taip buvo nustatytas žemės centras. Antikiniai Delfai – archeologinis paminklas ir miestas šiuolaikinėje Graikijoje į pietvakarius nuo Parnaso kalno, Fokidės slėnyje. Delfų šventykloje gyveno Delfų orakulas, žymiausias klasikinio graikų pasaulio orakulas ir tai buvo svarbiausia Apolono garbinimo vieta.
  OSIOS LOUKAS VIENUOLYNAS. Jau daugiau nei tūkstantį metų skaičiuojantis vienuolynas, paskirtas sugebėjusiam gydyti aiškiaregiui Šv. Lukui (906 m – 940 m). Šis vienuolynas garsėja savo architektūra ir laikomas vienu iš svarbiausių bizantinės Graikijos paminklų. Vienuolyne pamatysite  bizantinės architektūros, osmanų laikus menančius pabūklus, gėrėsitės nuostabiais augalų kvapais sklindančiais nuo Helikono šlaito ir pripildysite savo sielas ramybe.
  ARACHOVA. Parnaso kalno įžymiausias miestelis, iškilęs kalno viršukalnėje ir stebinantis savo architektūra kuri susilieja su gamta. Žiemos metu – slidininkų kurortas, garsėjantis savo naktiniu gyvenimu, įvairiausiomis tavernomis, restoranais ir prabangiais viešbučiais. Vasaros metu ne toks gyvybingas kaip žiemą, tačiau taip pat pilnas turistų ir ypač tų kurie keliauja į Parnasso kalno žygius. Arachova garsėja savo vynu, sūriu, naminiais makaronais ir kvapniausiais prieskonių rinkiniais rinktais nuo kalnų šlaito . Čia galėsite įsigyti įvairiausių suvenyrų, margaspalvių medvilninių ir natūralios vilnos kilimų.
  LIVADIA – miestas vidurio Graikijoje, kalnuotame regione. Bojotijos centras. Įsikūręs Elikono kalno papėdėje. Per miestą teka upė Erkynas, palikdama gyventojus grožėtis savo kriokliais. Homeras savo knygose Livadia vadino Nimfos Midia vardu. Vėliau pavadinta Atėnų didvyrio Levado garbei. Livadijos vardas minimas Trojos kare, bei šis miestas garsus dėl Trofonios Dzeuso Orakulo. Miestas iškentė daug barbariškų reidų, o 1460 jis buvo užimtas Osmanų ir tapo Roumeli („vilaeti“) sostine.  Lankydamiesi Livadijoje susipažinsite trumpai su jos istorija vaikštinėdami po senamiestį, atsipūsite nuo karščių būdami šalia Erkyno upės krioklių, prisiliestite prie garsiosios Roumeli pilies sienų. Išbandysite savo paskutines jėgas kopdami į tūkstančio laiptelių bažnytėlę esančią uolos viršūnėje. O pasigėrėję iš aukštumų Livadijos vakariniais peizažais vakarieniausime tavernoje, kuri įsikūrusi viename seniausių Bojotijos regiono vandens malūne ir taip užbaigsime nuostabią mūsų ekskursijos dieną.
 3. Eretrija ir Eretrijos Akropolis (apie 3val) – JEIGU PAGEIDAUSITE – SU TIKRA GRAIKIŠKA VAKARIENĖ TAVERNOJE!
  Šiandieninė Eretrija – turistinis Evijos salos centras. Nors miestelis labiau panašus į kurortinį kaimelį, tačiau jis groja didelę rolę salos turistiniame gyvenime. Eretrija valdo didžiausius ir svarbiausius salos archeologinius klodus, aplink šį miestelį yra nusitiesęs daugybės hektarų archeologinių kasinėjimų šleifas. Kažkada šis miestas buvo vienas iš garsiausių miestų tarp pirklių. Lankysimės Eretrijos archeologiniame muziejuje po atviru dangumi, kuriame susipažinsite su: įžymiu Amfiteatru, Cezario Sebastionu, Romėnų pirtimis, Dievo Ario kultu, Dievo Dioniso šventykla, archainių laikų Gimnazija, Deivės Demetros kultu, makedoniečių kapais ir senojo miesto ruinomis. Išgirsite istorijos, mitų ir faktų apie šį legendinį miestą, kuris buvo minimas netgi „Iliadoje“. Lankysimės „Mozaikų namuose“, kur pamatysite tūkstančio metų mozaikas iki šių dienų mums pasakojančias tikras istorijas ir vis dar išliekančios iki galo neiššifruotomis. Ir būtinai kopsime į Eretrijos Akropolį susitikti su dievybėmis.
 4. Dirfi kalnas ir Hiliadou paplūdimys. (apie 12val) (esant blogam orui – ekskursija keičiama į pažintį su Šiaurine Evija)
  Norėtumėte įkvėpti begalybę gamtos į savo plaučius ir pamatyti jos tikrą natūralų grožį, kuriame susilieja dangų siekiantys kalnai, jūros mėlynė, žalias miškas, uolos, skardžiai ir akmenų dykvietė? Norėtumėte patirti ekstremalių akimirkų, pasivažinėti serpentinų keliais, išgirsti graikiškų mitų bei tikrų istorijų, susijusių su Evios sala? Norėtumėte pasimaudyti turkio spalvos paplūdimiuose, pasislėpusiuose nuo masinio turizmo, Egėjo jūros įlankose bei išragauti daugybę patiekalų tikros naminės graikiškos virtuvės? Tada ši ekskursija kaip tik jums!
  Ekskursijos metu aplankysime: Steni miestelis, Ag. Kyriaki bažnytėlė, Slaptieji šaltieji kriokliai bei maudynės juose, jūsų ištvermei patikrinti ir pietūs tavernoje (nacionaliniai graikų patiekalai) – Dirfio kalno apžvalginė aikštelė esanti maždaug 1.700 m aukštyje su nuostabia panorama į Evios įlanką – maudynės viename iš nuostabiausių Evijos salos paplūdimių Hiliadu, kuris yra atviroje Egėjo jūroje, o taip pat ir slaptųjų jūros uolų lankymas. Lengvas trumpas pasivaikščiojimas po kalnus puikioms nuotraukoms.
  Autentiška kaimiška tavernėlė ir ekologiškas vietinis jos maistas.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt