Sutikite Naujuosius metus Talino širdyje ( liko 15 vietų)

]Naujųjų metų išvakarės Taline! Mėgaukitės nuostabiu Naujųjų metų poilsiu žavingame Taline, kur senamiestis virsta šventine vieta. Aplankysite nuostabaus grožio sidabro muziejų, susipažinsite su Talino senamiesčiu, bei nepritrūksite pramogų sutikdami Naujuosius metus Talino širdyje.

Išvykimas:

05:00 val. iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

05:20 val.  iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai

06:00 val. iš Plungės (Circle degalinė prie žiedo, Truikiai, Trukių km., Plungė)

06:30 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

07:25 val. iš Kuršėnų,  (Viada degalinė, Vilniaus g. 38, Kuršėnai )

08:10 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

08:45 val. iš Joniškio, (Viada degalinė, Vilniaus g. 51, Joniškis).

2022 m. gruodžio 31 d. (šeštadienis). Kelionė per Lietuvą, Latviją. Sustojimas tualetams kas 2,5 – 3 val.  Pietūs savitarnos kavinėje.

Naujametinės kelionės autobusu į Taliną metu pakeliui stabtelėsite nedideliame Latvijos miestelyje įsikūrusiame sidabro muziejuje. Visi darbai čia pagaminti legendinio sidabro dirbinių meistro Olego Auzerio. Jis dirba ir kuria puikius šedevrus daugiau nei 47 metus. 1991 m. įkūrė juvelyrikos kolegiją, kuri tapo pirmuoju tokio pobūdžio Baltijos šalyse. Muziejuje yra keletas salių su skulptūromis. Be parodos, taip pat galėsite mėgautis paveikslais ant sienų (O. Auzerio brolio darbai) Sidabraklio Olego Auzerio gyvenimo indėlio ekspozicijos išskirtinėse skulptūrose sujungia meną, filosofiją ir darbą su sidabru, leisdamos kiekvienam lankytojui ne tik patirti estetinį malonumą, bet ir leistis į vidinę dvasinę kelionę…

Atvykę, įsikursite viešbutyje Talino centre. Pageidaujantiems, vakare Naujųjų metų šventinė vakarienė ir pasitikimo gėrimas viešbučio restorane.

Naujųjų metų pasitikimas Talino senamiestyje. Mažose jaukiose Talino gatvelėse, kurias puošia žavus šerkšnas, gausu mažų parduotuvių, tradicinių prekių, puikaus tradicinio maisto daugybėje mielų mažų parduotuvių ir restoranų.   Taigi nepraleiskite progos pasinerti į geriausius visų laikų Naujųjų metų vakarėlius ir koncertus Taline!

Nakvynė viešbutyje.

2023 m. sausio 01 d. (sekmadienis).

Pusryčiai viešbutyje.

Naujametinę kelionę autobusu po Taliną užbaigsite ekskursijoje po miestą.

Talinas yra žavus viduramžių ramybės ir šiuolaikinio miesto gyvenimo derinys. Senamiestis stebuklingas visais metų laikais, bet geriausiai artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, kai magija jaučiama kiekviename kampe. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su svarbiausiomis senamiesčio įžymybėmis, įskaitant Tompea pilį, Domo katedrą ir Aleksandro Nevskio katedrą aukštutiniame mieste, taip pat Šv. Mikalojaus bažnyčią ir viduramžių senąją rotušę žemutinėje miesto dalyje.

Skiriamas laisvas laikas.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą vidurnaktį.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kaina gyvenant dviese dviviečiame kambaryje –  177  € asmeniui;

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją papildomiems mokamiems objektams – apie 50€ (sidabro muziejaus lankymas, šventinė vakarienė viešbutyje su pasitikimo gėrimu – PAGEIDAUJANT BŪTINA UŽSAKYTI REZERVUOJANT KELIONĘ);

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs,

Kelionės draudimas;

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už vienvietį kambarį –  60 €.

Reikalingi dokumentai:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją,  ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Žibantis kalėdinis Vilnius – šviesų magija įspūdingame „Lumina“ šviesų parke 2022.12.26

Apie 8val išvykimas iš Klaipėdos PC Akropolis (Pro Gargždus, Kryžkalnį).

Atvykstame į sostinę Vilnių. Kelionės vadovo lydimi pasivaikščiosime Vilniaus gatvelėmis, pasimėgausime  Vilniaus grožiu. Susipažįstame su ištaigingais Prezidento rūmais, Vilniaus universiteto-seniausio universiteto Rytų Europoje rūmų ansambliu, Šv. Jonų bažnyčia, varpine, Alumnato kiemeliu – vienu gražiausių Vilniaus senamiesčio kiemeliu, kuris alsuoja tikra itališka dvasia. Šis 1622 m., statytas itališko renesanso architektūros pastatas yra buvęs alumnatas-kunigų seminarijos bendrabutis. Aplankome Rotušės aikštę – miesto gyvenimo širdį ir Aušros vartus.

Pasivaikščioję po senamiestį galėsime atsigerti kavos vienoje iš jaukių Kalėdų dvasia dvelkiančių senamiesčio kavinukių ar pasidairyti lauktuvių šventinėje mugėje.

Vilnius ir toliau švenčia savo artėjantį 700-ąjį gimtadienį! Vilniečiams ir miesto svečiams įteikta ypatinga dovana – naujas LUMINA šviesų parkas, įkurtas Kairėnų botanikos sode. Tokie parkai veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje, o šiais metais LUMINA šviesų instaliacijų parkas įsikurs dar keliuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte ir Prahoje.

Temstant apsilankome šiame įspūdingame šviesų parke*. LUMINA parke rasite meninių instaliacijių, kurias sukūrė Lenkijos ir Lietuvos menininkai: Jarosław Koziara, Olena Glinka, Mantas Maziliauskas ir Marta Basandowska.

Beveik 2 km ilgio takas, kuriuo eidami stebėsite įspūdingas šviesų instaliacijas: tamsoje švytintys gyvūnai, augalai, grybai, dangaus šviesuliai ir kt. magiški personažai. Čia patirsite tikrą šviesų, šešėlių ir garsų magiją! Mažuosius keliautojus šioje pažinimo kelionėje drąsins, lydės ir takelius nušvies smalsuolis jonvabalis Jonas. Parkas jums padovanos puikią kalėdinę nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus. Po puikių įspūdžių keliaujame namo. Apie vidurnaktį grįžtame į Klaipėda.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos apie 15eur

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 1 – 2 dienoms iki kelionės.
 • Pasiteiravimui apie kelionę:
  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

Savaitgalis Taline ir Tartu, kur Baltiška Kalėdų dvasia (gruodis)

 

1 diena.

Anksti ryte, apie 2:00val išvykimas iš Klaipėdos (pc Akropolis), 5:00val iš Šiaulių.

Kelionė Latvijos ir Estijos keliais. Apie 12 val. atvykstame Taliną. Apžvalginė ekskursija autobusu po Taliną: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, TV bokštas, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai. Tęsiame ekskursiją pėsčiomis po Talino senamiestį, kuriame jau šurmuliuoja Kalėdiniai turgeliai – Didžioji Kalėdinė mugė.

Kelionės vadovo lydimi, pakeliausime po viduramžišką, Kalėdų  dvasia persmelktą Talino senamiestį. Senamiestis – Pasaulio paveldo objektas.

Ekskursiją po senamiestį pradėsime nuo Viru vartų, toliau – Tompea pilis, Aleksandro Nevskio soboras – 19 a. caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į Talino įlanką ir senamiestį. Rotušė, „Trumpoji koja“, „Bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir juodagalvių gildijos namai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Ekskursijos metu išgirsite legendų, paslapčių ir mistinių istorijų. Pamatysite namą, kuriame nelabasis kėlė vestuves, šulinį, kuriame įsikūrė vandenis, vaiduoklių bokštą, sužinosite kodėl Oleivistės bažnyčios kryžiai kreivi. Savas istorijas atskleis ir net skulptūros, vėjarodės, piktogramos.

Laisvas laikas Rotušės aikštėje, prie Kalėdinės Talino eglės – kalėdinėje mugėje. Čia kvepia migdolais, karštu vynu, čia galima įsigyti suvenyrų, kalėdinių skanėstų, paragauti estiškų šventinių patiekalų, tiesiog pasidžiaugti čia tvyrančia baltiška kalėdų dvasia.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame į Tartu. Tartu ruošiasi 2024 m. tapti Europos kultūros sostine. Todėl kasmet miestas tampa vis puošnesnis, įdomesnis, labiau išpuoselėtas. Centrinėje aikštėje pamatome kalėdinę Tartu eglę. Stikliniuose nameliuose vyksta kalėdinė mugė – šventinis turgus. Pirmąjį Advento sekmadienį nuo Rotušės aikštėje degančios žvakės įsižiebia visos Tartu miesto kalėdinės šviesos. Kalėdų dvasios atmosfera visame mieste, visose kavinėse, restoranuose, bažnyčiose.

Ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušė, senoji Tartu Universiteto observatorija ant Toravere kalvos, Domo katedros griuvėsiai, Šv. Jono bažnyčia su apžvalgos aikštele, Angelų ir Velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“ bei estų ir anglų rašytojų E. Vilde ir O. Wilde, „Studentų bučinio“ skulptūros.

Siūlome apsilankyti Estijos Nacionaliniame muziejuje*. Muziejuje sukaupta net 140 tūkst. eksponatų, skirtų turtingai Estijos istorijai. Čia įrengta įspūdinga interaktyvi garsinė instaliacija, papildanti vaizdinę medžiagą. Ekskursija muziejuje su muziejaus gidu*.  Kelionė į Lietuvą. Esant galimybei, pakeliui Latvijoje – Bilderi trumpa stotelė vyninėje „Matilda“.  Degustuosime vyndario Edmuns vaisių, uogų, žolelių vermutą ir vynus (14 rūšių –  10 Eur ).  Kelionė į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė autobusu;

*Kelionės vadovo paslauga;

*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės organizacija.

Papildomos išlaidos: mokami objektai, mokamos paslaugos:

*Tartu, Nacionalinis muziejus.  Bilietas 12-8 eur, tik galerija 5-3 Eur,  gido paslauga – 50 Eur / grupei.

*Bilderi latviško naminio vyno degustacija (14 rūšių -10 Eur /asm.).

*Pavalgymas, suvenyrai ir kt .

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
   Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09

 

Cinamonu ir meduoliais kvepianti Kalėdų mugė Gdanske-Malborko pilis 2022.12.10 – 2022.12.11d IŠPARDUOTA

Kelionė data: 2022.12.10 – 2022.12.11 d. (2 d /1 n)

IŠVYKIMAS:

01.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės)

1diena. 01:30val išvykimas iš Klaipėdos. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją link Gdansko. Atvažiuojame į Gdanską. Ekskursija pradedama nuo Gdansko senamiesčio – praeisime Karališkuoju traktu, vedančiu pro svarbiausius miesto vartus.  Tarp Aukštųjų ir Auksinių vartų, iki Žaliųjų vartų gausu renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų: pirklių brolijos „Artūro“ rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, Rotušė, viena didžiausių Europoje plytinė ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra*(14-16 a., garsi astronominiu laikrodžiu, kuris įrengtas dar 15 a.) ir kt. Pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus (Dlugi Targ), šv. Marijos gatvelė – unikalios Gdansko architektūros kampelis, žavintis išraiškingais namų priebučiais. Judri Motlavos krantinė – mėgstama turistų ir vietinių pasivaikščiojimų vieta, čia matysime  ir Gdansko simboliu laikomą kraną „Žurav“. Po ekskursijos – laisvas laikas kalėdinėje mugėje.
Kalėdų mugė – tai daug lempučių, eglutės, skanėstai, karštas vynas ir linksmas juokas. Cinamono, meduolių, gvazdikėlių kvapas kutena nosį ir kviečia pasmaguriauti. Keptos dešrelės, karštas vynas ar alus …gardumėlis, skanumėlis. O kur dar įvairios atrakcijos? Gali būti, kad kažką gražaus rasite sau ar nupirksite dovanų artimiesiems ir bičiuliams? Bet svarbiausia į namus parvešite kalėdinę nuotaiką.
Keletas faktų iš 2021 metų mugės:
Buvo pastatyta 350 eglučių. 121 namukas, 12 vartų. Išgertas 121 000 puodelių karšto vyno. Vaikučius džiugino Kalėdų senelio scena, sostas, traukinukas ir karuselės. Nakvynė viešbutyje. 

2 diena. Pusryčiai. Pusšimtis kilometrų nuo Gdansko ir mes atvyksime į  Marienburgą (Malborkas). Čia stovi viena iš įspūdingiausių, didžiausių gotikinių  pilių Europoje. Pilies ansamblis formavosi net šešis šimtmečius (nuo 1274 m.). Apsilankę pilies muziejuje*, susipažinsime su pilies istorija, su jos reikšme Lietuvos istorijoje. Susipažinsime su riterių gyvenimu: lankysime gyvenamosiomis patalpomis, salėmis, menėmis ir  treniruočių vietomis… 1997 m. pilis buvo  įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo knygą..

Po ekskursijos po pilį,  tęsiame kelionę Lietuvos link Pravažiuosime viduramžius menantį, vokišką miestelį ant Lynos upės,  Olštyną. Vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
* Kelionė patogiu autobusu;
* Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
* Nakvynė  su pusryčiais viešbutyje;
* Organizacinės išlaidos.

Papildomoms išlaidoms turėti apie 90PLN (gidas patikslins, išsikeisti galima bus Lenkijoje)

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
   Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09

 

 

Kalėdinė magija Rygoje LIKO 4 VIETOS

8 val išvykimas iš Klaipėdos, pc Akropolis (pro Kretingą, Plungę,Telšius, Šiaulius).

Atkeliaujame į Latvijos širdį -šventišką, kalėdišką Rygą. Keliaujame į jaukią kavinukę „Black Magic“, kur prasidės įdomi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nebūtų ragavęs tradicinio, legendinio Rygos balzamo, bet ar teko girdėti jo atsiradimo istorija, gamybos niuansus? Ne tik išgirsime, bet ir paragausime net 6 skonių šio magiško balzamo. Galėsime ir įsigyti čia pat visų rūšių balzamo – bus puiki dovana artimiesiems 🙂

Ryga didžiausias Baltijos šalių miestas, didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau nuo lapkričio pabaigos ji atskleidžia visą savo žavesį, kadangi ruošiasi Kalėdoms. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą -Vecrygą. Ekskursijos -pasivaikščiojimo metu susipažinsime su prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, Rygos katedra išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje vargonų skambesiu, šimtmečius menančia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais, Juodagalvių pirklių gildija, kalėdine egle, kaledine muge. Pamatysime ir kitus pastatus liudijančius miesto istoriją, gynybinės sienos likučius su Parako bokštu.  Sužinosime kodėl iki šiol dėl kalėdinės eglutės nesutaria latviai ir estai. Pasivaikščiosime po kalėdinį miestelį – kalėdines muges, kvepiančias gardžiais meduoliais ir karštu vynu.

Keliaujame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos:

Balzamo degustacija su istorija – 15eur/asm (jeigu nepageidaujate dalyvauti degustacijoje – būtinai informuokite mus, kadangi užsakome visiems užsiregistravusiems)

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 1- 2  dienoms iki kelionės.

 

Žibantis kalėdinis Vilnius – šviesų magija įspūdingame „Lumina“ šviesų parke 2022.12.17 IŠPARDUOTA (kita data 2022.12.26)

Apie 8val išvykimas iš Klaipėdos PC Akropolis (Pro Gargždus, Kryžkalnį).

Atvykstame į sostinę Vilnių. Kelionės vadovo lydimi pasivaikščiosime Vilniaus gatvelėmis, pasimėgausime  Vilniaus grožiu. Susipažįstame su ištaigingais Prezidento rūmais, Vilniaus universiteto-seniausio universiteto Rytų Europoje rūmų ansambliu, Šv. Jonų bažnyčia, varpine, Alumnato kiemeliu – vienu gražiausių Vilniaus senamiesčio kiemeliu, kuris alsuoja tikra itališka dvasia. Šis 1622 m., statytas itališko renesanso architektūros pastatas yra buvęs alumnatas-kunigų seminarijos bendrabutis. Aplankome Rotušės aikštę – miesto gyvenimo širdį ir Aušros vartus.

Pasivaikščioję po senamiestį galėsime atsigerti kavos vienoje iš jaukių Kalėdų dvasia dvelkiančių senamiesčio kavinukių ar pasidairyti lauktuvių šventinėje mugėje.

Vilnius ir toliau švenčia savo artėjantį 700-ąjį gimtadienį! Vilniečiams ir miesto svečiams įteikta ypatinga dovana – naujas LUMINA šviesų parkas, įkurtas Kairėnų botanikos sode. Tokie parkai veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje, o šiais metais LUMINA šviesų instaliacijų parkas įsikurs dar keliuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte ir Prahoje.

Temstant apsilankome šiame įspūdingame šviesų parke*. LUMINA parke rasite meninių instaliacijių, kurias sukūrė Lenkijos ir Lietuvos menininkai: Jarosław Koziara, Olena Glinka, Mantas Maziliauskas ir Marta Basandowska.

Beveik 2 km ilgio takas, kuriuo eidami stebėsite įspūdingas šviesų instaliacijas: tamsoje švytintys gyvūnai, augalai, grybai, dangaus šviesuliai ir kt. magiški personažai. Čia patirsite tikrą šviesų, šešėlių ir garsų magiją! Mažuosius keliautojus šioje pažinimo kelionėje drąsins, lydės ir takelius nušvies smalsuolis jonvabalis Jonas. Parkas jums padovanos puikią kalėdinę nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus. Po puikių įspūdžių keliaujame namo. Apie vidurnaktį grįžtame į Klaipėda.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos apie 15eur

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 1 – 2 dienoms iki kelionės.
 • Pasiteiravimui apie kelionę:
  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

Įspūdingiausi Lenkijos pramogų parkai: Energylandia ir Suntago (balandis)

Kelionė data: 2023.04.13– 2023.04.16 d. ( 4d /3 n)

Išvykstame

00.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės)
00:45 val Gargždai, autobusų stotis
01:10 val Trevena degalinė autostradoje
02:15val Kry
žkalnis, Orlen degalinė

1 diena. švykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Trumpa apžvalginė ekskursija pėsčiomis ir laisvas laikas Krokuvos senamiestyje. Pamatysime ant Vavelio kalvos esančius XVI a. Karališkuosius rūmus ir Vavelio katedrą, kurioje yra palaidota daug iškilių Lenkijos žmonių, taip pat ir karalius Jogaila. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušės bokštą, turgaus halę „sukiennice“ ir paminklą A. Mickevičiui. Nakvynė viešbutyje prie Krokuvos.

2 diena. Pusryčiai. Vystame pramogauti į patį didžiausiame atrakcionų parką Lenkijoje„Energylandia“*. Tai pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulis: 27 ha teritorijoje įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 teatrai ir 2 amfiteatrai šou programoms, 4D kino teatras, daugybė kavinių, interaktyvių žaidimų zonų. Patys mažiausi lankytojai galės pramogauti „Bajkolandijoje“ – tai stebuklingų pasakų, švelnių karuselių, nykštukų ir burtininkų šalis. Mažieji čia galės leistis į džipų safarį, plauks ieškoti piratų lobio, smagiai leis laiką žaidimų skersgatvyje. „Šeimos zonoje“ tėvai ir vaikai galės išbandyti amerikietiškus kalnelius Energus ir Drakoną, siaubo namuose kovos su monstrais, skris į Marsą, 70 km/val. lėks bumerangu, o vandens atrakcionai bus tikras gerų emocijų katilas. Patys drąsiausi kviečiami į „Ekstremaliąją zoną“. Ji skirta tiems, kurie mėgsta tikrą adrenaliną! Čia net keturios amerikietiškų kalnelių trasos! Nusileidimas iš 13 m aukščio vikingų laivu bus tik lengvas apšilimas, „Mayane“ iš 33 m aukščio 80 km/val. greičiu lėkdami kilpom ir suktukais patirsite 5g apkrovą (tokią apkrovą pajunta naikintuvo F 16 pilotai, atlikdami ekstremalias figūras); „Formulės 1“ trasa bus iššūkis – pajusite, ką reiškia starto metu išvystyti 100 km/val. greitį vos per 1,2 s. „Greitieji vandens kalneliai“ – atrakcionas, mušantis visus rekordus: pakilsite į 60 m aukštį ir pasileisite ratais 110 km/val. greičiu, o kuliminaciniu momentu degančias emocijas užlies kaušas šalto vandens. Jei dar bus maža, šioje zonoje jūsų lauks „Kosminis ginklas“ – tikras astronautų treniruoklis; 40 m aukščio „Armagedonas“ – adrenalino presas (apkrova 4g); „Actekų svingas“, sukantis apie savo ašį (apkrova 4,5g), „Apokalipsė“ ir „Cunamis“, leidžiantis išbandysite laisvo kritimo pagreitį. Atsikvėpti galėsite stebėdami piratų, iliuzionistų, šokėjų ir cirko šou programas, fantastiškų emocijų suteiks 4D kinas, o Egipto salėje stebėsite tikrą ugnies spektaklį. Vykstame į nakvynės vietą link Varšuvos. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame pramogauti į didžiausią Europoje vandens parką SUNTAGO. Maždaug už 50 kilometrų į pietvakarius nuo Varšuvos įsikūrusiame vandens parke veikia 18 plaukimo baseinų (bendras jų plotas – 3,5 tūkst. kvadratinių metrų), 32 vandens čiuožyklos (bendras ilgis – 3,2 kilometro), įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 metrų ilgio nusileidimo taką. Lankytojai galės pailsėti 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto „atogrąžų“ parke, apsodintame atvežtinėmis palmėmis. Į komplekse įveistą parką iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos buvo atgabenta šimtai tikrų palmių ir kitų augalų. Mėgstantys saunas – čia jų ras pagal savo norus. Keturios valandos šiame vandens parke prabėgs labai greitai, kadangi ką veikti čia ras net patys išrankiausi. Adrenalino mėgėjai galės nusileisti Džiunglių užtemimo tuneliu, kuris yra pats aukščiausias Europoje, o jausmas bus lyg čiuožtumėte nuo Eifelio bokšto! Norintys atsipalaiduoti galės pasimėgauti įvairių rūšių saunomis. Gal išbandysite aromatinę sauną, kurioje ne tik bus jaukiai šilta, bet ir eterinių aliejų kvapai atpalaiduojančiai stimuliuos jūsų visą organizmą arba pabandysite ekstremaliau t.y.  šaltąją (-12laipsnių) Montblano sauną su tikru sniegu? Čia rasite ir egiptiečių ir korėjiečių stiliaus saunų. Po pasilepinimu saunose galėsite sustiprinti savo pojūčius ir atsigaivinti kalijų žiedlapių duše.
Po pramogų vandens parke – laisvas laikas Varšuvoje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionės vadovo lydimi, pasivaikštome  “Karališkuoju traktu” Varšuvoje. Be svarbiausių senamiesčio vietų, tokių kaip Pilies ir Turgaus aikštės, praeisime per Krokuvos priemesčio gatvę (A. Mickevičiaus paminklą, Prezidento rūmus, Bristolio bei Europos viešbučius, universitetą, Šv. Kryžiaus bažnyčią, Mokslo akademiją, Koperniko paminklą). Pageidaujantys apsilanko Karalių pilyje* (esant galimybei). Po ekskursijos keliaujame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 3  nakvynės su pusryčiais viešbutyje (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose)
 • Ekskursinė programa.

Papildomai mokami objektai:

Energylandia atrakcionų parkas – https://energylandia.pl/en/pricelist/individual-pricing/

Suntago vandens parkas (visos dienos pramogos) https://parkofpoland.com/en/pricing

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
   Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09

 

Naujųjų metų sutikimas Hanzos pirklių mieste – Gdanske LIKO 14 VIETŲ

1diena (12.31). Anksti ryte (4:00val) išvykstame iš Klaipėdos (laikas bus tikslinamas). Jeigu bus – pakeliui paimsime keliautojus iš Gargždų, Kryžkalnio, Kauno, Alytaus. Kelionė Lietuvos ir Lenkijos keliais.
Pažintis su Gdansku, vienu didžiausių Baltijos jūros pakrantėje įsikūrusiu uostamiesčiu, Hanzos pirklių miestu. Sunku patikėti, kad beveik visas miesto senamiestis yra atstatytas po Antrojo pasaulinio karo sprogdinimų. Uostamiestis garsus ne tik kaip vienas seniausių Lenkijos miestų, bet ir kaip „Solidarumo“ gimtinė – XX a. 8 dešimtmetyje čia kilo istorinis judėjimas prieš sovietų valdžią. Gdanskas turistus žavi vaizdingomis panoramomis, nuo sovietinių laikų išlikusiomis parduotuvėmis, spalvingais tiltais ir subtiliai renovuotais daugiabučiais.
Ekskursija pėsčiomis po Gdansko senamiestį Ilgąja ir Ilgosios turgavietės gatvėmis, apžiūrint Auksinius, Žaliuosius vartus, Gdansko miesto jungties su jūra simbolį – Neptūno fontaną, gotikos ir renesanso stiliaus miesto Rotušę, didžiausią iš plytų pastatytą šventovę Europoje – Šv.Marijos bažnyčią. Jeigu bus galimybė – pasigrožėsime miesto panorama nuo bažnyčios bokšto. Norint pasigrožėti miesto panorama teks įveikti 400 laiptelių kopiant į tos pačios katedros bokštą. Nuo 105 metrų aukštyje esančios nedidukės apžvalgos aikštelės, įkurtos ant senųjų katedros stogų, atsiveria nuostabi ne tik Gdansko, bet ir šalia esančio Sopoto panorama.
Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti ir pasigrožėti Motlavos upės krantinėje stovinčiais senoviniais pirklių namais, senojo uosto panorama. Apsistojame viešbutyje, ilsimės ir ruošiames Naujųjų metų sutikimui.
Įspūdinga dienos kulminacija – Naujųjų 2023 metų sutikimas Gdansko senamiestyje. Likus kelioms minutėms iki vidurnakčio Ilgojo turgaus aikštėje skaičiuosite akimirkas iki Naujųjų…

Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2diena. Pusryčiai.  Išvykstame į Sopotą (12 km) – Baltijos jūros kurortą. Sopotas –vienas populiariausių Lenkijos kurortų,mėgstamas Lenkijos “grietinėlės” ir visada pasitinka šurmulinga nuotaika. Ir nuostabiais vaizdais. Sopotas dažnai lyginamas su Palanga. Deja Sopotas Palangą pranoksta ir su dideliu kaupu. Aplankysime Sopoto molą*. Norintieji galės pasigrožėti bažnyčia ar užkopus į švyturį pasimėgauti gražiu panoraminiu vaizdu. Kreivas namas taip pat vertas dėmesio..Sopote daug kavinių, barų, iš kurių kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią. Laisvas laikas pavalgymui. Tęsiame kelionę per Lenkiją į Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtame namo.

 

KELIONĖS KAINA 179Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė  turistinės klasės autobusu

*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa

*1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje

*Kelionės organizavimas

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE (1Eur -4PLN) apie 60PLN

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
   Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09

 

Naujiena! Žiemos pasaka Kroatijoje. Naujųjų metų sutikimas Dalmatijos pakrantėje – Zadare LIKO 10 VIETŲ (ieškoma pavienė moteris)

Kelionės data 2022.12.28 – 2023.01.02 d (6 d /5 n)

(išvykstama iš gruodžio 27 d į gruodžio 28 d naktį)

Išvykimo vietos: Klaipėda, Gargždai, Kryžkalnis, Kaunas. (numatomas pervežimas iš Šiaulių)

00.30 val. išvykimas iš Klaipėdos.  Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.

(12.28) 1 diena. 00:30val išvykimas iš Klaipėdos. Kelionė Lietuvos, Lenkijos, Čekijos keliais. Atvykstame į Mikulovą. Mikulovas yra laikomas patraukliausiu iš pietų Moravijos vyndarystės miestelių su renesanso stiliaus rūmais ir atkuriamu istoriniu žydų kvartalu. Pasivaikščiosime po vaizdingą senamiestį, užkopti iki Šv. Sebastijono koplytėlės ant Šventojo kalno. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

(12.29) 2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Tęsiame kelionę per Austriją, Slovėniją į Kroatiją. Atvykstame į Zadarą -vieną didžiausią Dalmatijos regiono ir seniausią visos Kroatijos miestą.  Laisvas vakaras Zadare. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Zadare Hotel Kolovare.

(12.30) 3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Plitvicos nacionalinį parką*. Šis Nacionalinis parkas tai gamtos stebuklas. Plitvicos ežerų Nacionalinį parką sudaro 16 ežerų, kurie sujungti 90-ies krioklių grandine. Nors Kroatija paprastai yra vasaros atostogų meka, žiemą čia galima visai kitaip pamatyti įspūdingus jos peizažus. Šioje šalyje žiemos nėra tokios šaltos kaip Lietuvoje, o ir pastaraisiais metais jos šiltėja. Tačiau čia vis tiek būna, kad temperatūra nukrenta žemiau nulio, o geriau paspaudus šaltukui iš dalies užšąla gražieji Plitvicos kriokliai. Jeigu dar yra ir sniego, tai nacionalinis parkas virsta tarsi žiemos pasaka.
Po nuostabių žiemiškų vaizdų vyksime pas vietinį ūkininką Škaulj, kur mūsų lauks vyno ir alyvuogių aliejaus degustacija*, kurią suruoš pats ūkininkas. Po kupinos įspūdžių dienos, grįšime į nakvynės vietą.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Zadare Hotel Kolovare.

(12.31) 4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Pago salą. Tai sala, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*. Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*.

Grįžtame į Zadarą. Ekskursija po Zadarą. Čia aplankome XVI amžiuje statytus miesto vartus, kuriuos puošia Venecijos valdžios simboliai. Už vartų bus galima pamatyti išlikusius sienos likučius bei išvadavimo aikštę, kurios vidury -romėnų kolona. Aplankome Liaudies aikštę, kur buvo viduramžių epochos centras. Aikštėje stovi miesto rotušė, miesto sargybos namai, renesansinė Miesto lodžija. Aplankome Forumą-senovės romėnų aikštę, IXa Šv.Donato bažnyčią- bizantinės architektūros perlą. Čia pat ir pati Zadaro katedra – XII a. šventykla Šv. Anastazijai, didžiausia bažnyčia visame Dalmatijos regione. Dar vienas istorinis objektas ir Zadaro simbolis yra  penkių šulinių aikštė (Trg pet bunara), kurioje, kaip galima spėti iš pavadinimo, yra penki šuliniai. Šie šuliniai ten stovi jau nuo 1594 metų. Visai šalia istorinės miesto dalies – plati promenada palei Adrijos pakrantę. Į netoli žemyninės Kroatijos dalies esančias salas lėtai plukdo keltai. Čia ošia tik jūra. Kiek paėjus tas ošimas pereina į muziką, kurią atlieka dvi gamtos stichijos – vėjas ir vanduo. Po plačiais laiptais Zadaro promenadoje slepiasi muzikos instrumentas – jūros vargonai (Morske orgulje), į kuriuos atsimušančios bangos sukuria gana harmoningą muziką.

Po ekskursijos laisvas laikas ir pasiruošimas Naujųjų metų sutikimui.  Įspūdingas naujųjų metų sutikimas šurmulingame Zadare!  Nakvynė viešbutyje Hotel Kolovare.

(01.01) 5 diena. Pusryčiai. Atsisveikiname su Kroatija ir keliaujame namų link. Sustojimas Austrijos Štrijos regiono sostinėje – Graco mieste. Gracas – tai antras pagal dydį Austrijos miestas išsidėstęs prie Muros upės. Graco senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Daug gražių ir įdomių lankytinų vietų traukia keliautojus sustoti Grace, pažinti šio miesto istoriją ir architektūros vertybes, kurios čia stovi jau daugelį amžių. Ekskursija pėsčiomis. Pamatysime 15 amžiuje statytą gotikinę katedrą ir šalia Šv.Kotrynos bažnyčią ir mauzoliejų (17 amž). Aplankysime centrinę miesto aikštę, kurią supa įspūdingai dekoruoti viduramžių laikų pastatai ir rotušė. Laisvas laikas. Pageidaujantys gali pakilti (laiptai, liftas,* funikulierius*) į Pilies kalną prie Laikrodžio bokšto. Nuo kalno atsiveria nuostabi miesto panorama.

Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

(01.02) 6 diena. Pusryčiai. Kelionė namo. Naktį grįžtame.

Į kelionę įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,
 • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • 2 vakarienės (švediškas stalas),
 •  Ekskursinė programa.

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • *Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus ekskursijų metu. Turistas moka pats už visus žvaigždute (*) ~ 45 € pažymėtus objektus.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
   Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09

 

Naujametinis kruizas Talinas -Stokholmas – Talinas – Limbaži (su gidu Roku) IŠPARDUOTA

Kelionės data: 2022.12.31 – 2023.01.02 d (3 d/2 n)

03:30val Klaipėda, PC Akropolis iš Dubysos g pusės

06:00 val Šiauliai, PC Akropolis iš Gegužių g pusės

1 diena Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į šventiškai pasipuošusį Taliną. Ekskursija pėsčiomis po viduramžių gynybine siena apjuostą Talino senamiestį. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele, pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų, gildijų rūmus ir „viduramžių švyturiu“ vadinamą Šv. Olafo bažnyčią. Laisvas laikas kavai.

18 val. (Estijos laiku) puikiu kruiziniu laivu Baltic Quen išplaukiame į Stokholmą. Šventinė vakarienė* (privaloma) laivo švediško stalo restorane  švediško stalo tipo restorane (įskaičiuoti gaivieji gėrimai, kava, arbata, vanduo, sultys bei alkoholiniai – alus arba vynas). Laive – pramogos: dviejų aukštų šou salė, restoranai ir barai, nuostabus SPA kompleksas*,  daugybė šventinių renginių, naujametinė loterija, diskotekos, įspūdingi šou su garsiais hitais, populiari šokių muzika.  Naujųjų metų sutikimas laive!  Nakvynė laivo kajutėse.

2 DIENA.  Naujametiniai pusryčiai laive* (pageidaujant). Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) atplaukiame į Stokholmą. Miestas įkurtas XIII a. saloje, ties kuria Melareno ežeras susijungia su Baltijos jūra, išsidėstęs ant 14 salų, kurias jungia 57 tiltai. Gražūs pastatai, žalios miesto erdvės ir daug vandens. Stokholmas skaičiuoja 750 metus istorijos ir todėl turi ką parodyti miesto svečiams. Čia buvo pastatyta pirmoji tvirtovė, vadinta Trijų Karūnų pilimi ir Didžioji katedra, o vandenyje aplink salą buvo pastatyta daugybė polių, nuo kurių miestas ir gavo savo pavadinimą. Ekskursijos senamiestyje metu pamatysime Storkyrkan – Didžiąją katedrą, kurioje daugybę amžių karūnuojami Švedijos karaliai ir vyksta karališkosios šeimos vestuvių ceremonijos. Šalia katedros pamatysime Karalių rūmus, kurie buvo pastatyti XVIII a., gaisrui sunaikinus čia stovėjusią Trijų Karūnų pilį, bei Švedijos Parlamento rūmus, pastatytus greta esančioje mažoje salelėje. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis, užsuksime į Stortorget – Didžiąją aikštę, kur senuosiuose Biržos rūmuose įsikūręs Nobelio muziejus. Pamatysime Vokiečių bažnyčią, praeisime siauriausia Stokholmo gatvele, ir apsilankysime Geležies aikštėje, kur viduramžiais vyko geležies rūdos prekyba. Ekskursijos metu susipažinsime ir su garsiausiais Švedijos valdovais: pamatysime Vazų dinastijos pirmtako Gustavo Vazos skulptūrą, daugybę karų laimėjusio ir garsųjį Vazos laivą pastačiusio Gustavo II Adolfo skulptūrą, bei dabartinių karalių – Bernadotų dinastijos – pirmtako Jean Baptiste Bernadotte skulptūrą. Vykstame prie įspūdingos 1923 m. pastatytos Stokholmo rotušės, kurioje gausu Švedijos istorijos motyvų.

Apsilankysime populiariausiame visoje Skandinavijoje laivo „Vaza“ muziejuje*, kuriame eksponuojamas 1628 m. Stokholme nuskendęs ir po 333 metų iškeltas karališkasis karo laivas.

Laisvas laikas kavai, suvenyrams. Vykstame į laivą.

Vakare, 17.30 val. (Švedijos laiku)  išplaukiame į Taliną. Vakarienė* (pageidaujant) laive. Laive vyks daugybė šventinių renginių, naujametinė loterija, koncertai. Laivo bare bus gyvos muzikos vakaras, pagrindinėje scenoje vyks įvairūs pasirodymai, galėsite dalyvauti loterijoje ir iki ryto šėlti šokių aikštelėje. Nakvynė laivo kajutėse.

3 DIENA. 10.45 val. (Estijos laiku) atplaukiame į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Sustojimas Latvijos miestelyje Limbaži. Miestelis Vidžemės regione prie Limbaži  ežero. Tai – vienas iš senųjų Hanzos sąjungos miestų.  Užburiančios atmosferos kavinėje „3 kambari“ susipažįstame su latviška virtuve – Vidžemės kulinatinio paveldo patiekalais*. Tęsiame kelionę per Latviją, Lietuvą. Vakare sugrįžtame į namus

Kai nakvynė A2-A4 kajutėje (su langu)
1 asm. 4-vietėje kajutėje 234
1 asm. 3-vietėje kajutėje 259
1 asm. 2-vietėje kajutėje 309

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

*Turistinės klasės autobusu;

*2 nakvynės 4-vietėje A klasės  laivo kajutėje – su langu;

*Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;

*Kelionės organizacija.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE:

Naujametinė vakarienė 31.12.2022 – privaloma40,00 € / suaugusiam; 18 € / vaikui 12-17 m.; 14  € / vaikui 6-11 m.;

*Kuro mokestis laive – 10 € /asm. (mokama, užsakant kelionę);

*Stokholmas, muziejus „Vaza“ – 20EUR (iki 18 m. – nemokamai);

*Pietūs Limbaži  kavinėje „Tris  kambari“ –12 Eur /asm.

Kelionės priemokos:

Naujametiniai pusryčiai laive (suaugusiam) 30,00 €
Naujametiniai pusryčiai laive (vaikui nuo 6 iki 17 m.) 17,00 €
1 pusryčiai laive(suaugusiam) (sausio 2 d.) 18,00 €
1 pusryčiai laive (vaikui nuo 12 iki 17 m.) (sausio 2 d.) 9,00 €
1 pusryčiai laive  (vaikui nuo 6 iki 17 m.) (sausio 2 d.) 6,00 €
1 vakarienė laive (suaugusiam) (sausio 1 d.) 43,00 €
1 vakarienė laive (vaikui nuo 12 iki 17 m.) (sausio 1 d.) 18,00 €
1 vakarienė laive (vaikui nuo 6 iki 11 m.) (sausio 1 d.) 16,00 €

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
   Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09