Skani Kalėdų pasaka – kalėdiniai triušiai Šiauliuose (išvykimas iš Klaipėdos,Kretingos, Plungės, Telšių).

8val išvykimas iš Klaipėdos (pro Kretingą, Plungė, Telšius). Vykstame į Saulės miestą – Šiaulius. Šiauliuose apsilankysite analogų Lietuvoje neturinčioje Triušio kepyklėlėje, kurioje gyvena tikri triušiai! Triušių apsuptyje ne tik ragausite itin skanų firminį desertuką*, bet ir dalyvausite edukacinėje programoje* “Kalėdų pasaka“, kurios metu pasitelksite kūrybiškumą ir pasinersite į fantazijų šalį. Padekoruosite kalėdinius sausainius, kuriuos galėsite suvalgyti arba parsivežti namo ir pradžiuginti dovanėle savo mylimą žmogų. Edukacijos metu taip pat išgirsite įdomių pasakojimų apie kalėdų tradicijas, kalėdinius desertus ir papuošimus. Triušio kepyklėlė – vieta, kur mažieji pasiners į svajonę, o suaugę savo vaikystės svajonę prisimins iš naujo. Tad nebijokite svajoti ir pasinerti į pasakų šalį!

Po to Jūsų laukia jauki ekskursija po kalėdiškai pasipuošusius Šiaulius. Šiauliai – vienas didžiausių Lietuvos miestų, garsus savo istorija, dviračiais… Įdomiausia tai, kad miestas įsikūręs ties Žemaitijos ir Aukštaitijos riba. Šiauliečiai juokauja, kad pusė miesto priklauso vieniems, kita pusė – kitiems… Šiaulių vardas istorijoje sietinas su 1236 m. Saulės mūšiu. Minint mūšio 750-ąsias metines, atidengtas Šaulio paminklas, šiandien tapęs miesto simboliu. Ekskursijos metu  aplankysite Saulės laikrodžio aikštę su šaulio, kitaip vadinamo auksinio berniuko skulptūra, geležinę lapę, stovinčią ežero pakrantėje, Šv.Petro ir Povilo katedrą. Pasivaikščiosite pėsčiųjų bulvaru, kuriuo miestiečiai labai didžiuojasi. Apsilankome istoriniame Šiaulių pastate, kuriame šiuo metu įsikūrusi itin jauki “Presto” kavinė. Čia ragaujame ypatingo patiekalo – “užburtas princas” (karka troškintos aluje)* bei pasakiško gėrimo – krupniko. Tikras lietuviškas krupnikas yra vienintelis pasaulyje likeris, kuris geriamas karštas,  pašildytas iki 50 laipsnių – taip juo mėgaudavosi Lietuvos vienuoliai bernardinai, didikai ir bajorai, nes tik taip skanaujant ir gardžiuojantis šiuo tauriu gėrimu atsiskleidžia visas jo originaliai įstabus, idealiausiai suderintas medaus, javų spirito ir kvapniųjų žolelių skonis ir nepakartojamas aromatas, primenantis nepereinamas girias, pievų žolynus su bičių dūzgesiu ir fantastiškomis mūsų vaikystės legendomis ir pasakomis… Pageidaujantiems lengviau – siūlome kavinės firminius blynelius „užburta princesė“ su varške ir stebuklingos gilių kavos, kurioje nėra kofeino ir primena riešutų skonio kakavą.

Toliau keliaujame kurti pasakos į Naisius. Naisiai – nedidelis kaimas Šiaulių rajone – jau yra žinomas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. 2015 m. Naisiai buvo paskelbti pirmąja mažąja Lietuvos kultūros sostine. Svečiai laukiami pastatuose bei po atviru dangumi įkurtuose muziejuose ir lankytinose vietose. Naisiuose apžiūrėsime Baltų areną ir Alkos kalną, Triušių salą, kurioje šiltuoju metų sezono laksto triušiai, ir Naisių muziejus. Žolynų muziejų įkurti padėjo Šiaulių universiteto botanikos sodo specialistai. Naisių žemės istorijos muziejus – tai Naisių žemės istorijos dalelė. Naisiai moka itin gražiai puoštis įvairioms šventėms, tad kalėdiniu laikotarpiu savo papuošimais Naisiai niekam neprilygsta. Garantuojame, jog pasijusite lig pasakoje!

Puikių įspūdžių kupini keliaujame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Transportas

Kelionės vadovas

Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos kelionėje:

Sausainių dekoravimo edukacija „Kalėdų pasaka“ – 8Eur, firminis desertas 2Eur (būtina užsakyti iš anksto)

Pietūs: „užburtas princas“ karka troškinta aluje ir krupnikas – 9,50Eur, „užburtoji princesė“ blyneliai su varške ir gilių kava – 7.00Eur (būtina užsakyti iš anksto)

Pramogos Lietuvos Kalėdų rezidencijoje – Anykščiuose

Kuo šiemet kvepės Kalėdos? Eglute, mandarinais, o gal kvapniais pyragais? Ar bus jos baltos? O kada aplankys ta ypatinga nuojauta, kad netrukus nutiks kažkas nepaprasto? Žinome tikrai – jau gruodžio 7 dieną nepaprasti dalykai prasidės Anykščiuose – paslaptingame Istorijų dvarelyje ir visame mieste..

9val išvykimas iš Klaipėdos (pro Gargždus, Kryžkalnį).

Pirmiausiai atvykstame prie Kalitos kalno, kur pramogaujame įspūdingoje rogučių trasoje. Rogučių trasa – tai vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje – viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas. Rogutės veikia visus metus – tiek vasarą, tiek žiemą. 500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplynas ir kilpa. Prisisekite saugos diržus ir pagaukite vėją skriedami nuo Kalitos kalno!

Atvykstame į Anykščius. Anykščių menų inkubatorius nuolat pritraukiantis savo kūrybiškais sumanymais, šį kartą nustebins vietinių menininkų muge bei originaliomis dirbtuvėmis. Čia galėsite rasti ne tik mielą rankų darbo dovanėlę savo artimajam, bet ir kartu su menininkais pasinerti į kūrybinį procesą. Gal tai bus grafikos ar animavimo dirbtuvės? O gal kalėdinių tatuiruočių kūrimas? Visi šie nekasdieniški ir šventiški nutikimai primins, kad šv. Kalėdos jau čia pat!

17 val. Anykščiai kviečia į nepakartojamą Kalėdų rezidencijos atidarymą! Šiais metais miestelėnus bei svečius nustebins išskirtiniu sumanymu – Kalėdų egle ant vandens. Tviskanti eglė ant Šventosios upės, kalėdinio miestelio šventinis šurmulys, ryškūs pramoginiai ir edukaciniai renginiai, meninės vaizdo projekcijos – tai nepamirštama Kalėdų šventė jums! Greta įspūdingos Kalėdų eglės scenoje šventinę nuotaiką dovanos viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu. Atidarymo linksmybes patirs ir patys mažiausieji – vaikų teatriukas žada žaismingus šokius ir dainas!

Po atidarymo šventės, apie 18:30val keliaujame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu;

Kelionės vadovo – gido paslaugos;

Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos kelionėje:

Kalitos pramogų parkas – vieno nusileidimo kaina 1 SUAUGUSIAM – 2,00 €, vieno nusileidimo kaina 1 VAIKUI nuo 8 iki 13 m. – 1,50 €

LIEPOJA .”GUNDYMAS LIETUJE”. ŠOKIO TEATRAS “PAGUNDA” IŠ SANKT PETERBURGO

Šokio teatras “PAGUNDA” iš Sankt Peterburgo – tai dešimt vyriškių, talentingų šokėjų ir puikių aktorių, sugebančių scenoje atskleisti neaprėpiamą jausmų pasaulį.
Šis šou – tai ryški, linksma, romantiška šokio teatro “Pagunda” provokacija. Tai spektaklis, kuriame rasite viską: prisipažinimą meilėje, mintis apie vyrų ir moterų santykius, visa tiesa apie vyrų melą ir moterų svajones. Liūdesys, atgaila, meilė ir džiaugsmas – visos emocijos liesis scenoje šokio kalba, kuri suprantama bet kuriam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, tautybės… Finaliniai spektaklio numeriai atliekami, liejantis tikro vandens kriokliams…Tikras lietus, tiesiog liūties efektas scenoje – tai nepakarojama!!!

Kelionės data 2019m gruodžio 22 d
Kelionės kaina 18 €/1 asm
Bilieto kaina į Šokių teatrą 20 € /1 asm

 

14:00val išvykimas iš Klaipėdos.
Atvykę į Liepoją, gido lydimi, pasivaikštome po natų pribarstytą Liepoją: Šv. Trejybės katedra, kuri garsi didžiausiais nerekonstruotais mechaniniais vargonais. Praeiname Latvijos muzikantų šlovės alėja, kurioje pamatome 40 bronzinių plokščių su muzikantų delnų atspaudais. Praeiname Kungu gatve, kur PETRO I namelis, pasigrožime Šv. Onos bažnyčia, miesto parke – medžiu vaiduokliu, didžiausia gitara, būgnais. Praeiname Liepojos himno personažų alėja, Rožių aikšte.
Norintys galės paragauti Liepojos firminį patiekalą – „Liepojos menkė“.
19.00 val. Liepojos Olimpinio centro koncertų salėje įspūdingas šokio spektaklis “GUNDYMAS LIETUJE ”

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė komfortabiliu autobusu;
*Kelionės vadovo paslauga;
*Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Šv. Dominiko festivalis Gdanske – plaukimas Elblongo kanalais

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Keliaujame link Elblongo (Elbląg). Tai miestas šiaurės Lenkijoje, prie Elblongo upės (turi susisiekimą su Baltijos jūra Vyslos upe). Dar VII a. dabartiniame Elblongo miesto pietiniame pakraštyje buvo įkurta vikingų prekybos kolonija, apie 890 m. anglosaksų pirklys ir keliautojas Vulfstanas uostą vadino „Truso“. Spėjama, kad čia buvęs svarbus druskos prekybos centras. Dabartinis miestas įkurtas 1237 metais. Šiandien jis žavi darniai atkurtu senamiesčiu, dar XIII a. statyta  šv. Mykolo bažnyčia, kurios bokšto aukštis siekia 97 metrus, tai vienas iš aukščiausių sakralinės paskirties objektų Lenkijoje. Kviesime į nedidelę ekskursiją po senamiestį  ir įspūdingą plaukimą kanalu (4,5 val.)*. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą – Sopotą. Pasivaikštome pagrindine “Monte Cassino alėja” – tai pėsčiųjų gatvė, kurioje praeivius linksmina gatvės muzikantai, šalia puošniausių Sopoto pastatų matysime  “Kreivąjį namą”(statytas 2004 m.). Sopotą garsina  molas – medinis tiltas, kuris siekia 515 m, o į jūrą nuveda 450 m –  ilgiausias Europoje. Pasivaikštome molu*. Vykstame į Pomeranijos sostinę – Gdanską. Tai  vienas gražiausių Lenkijos miestų, skirtingais istorijos laikotarpiais priklausęs Prūsijai, Vokietijai, Lenkijai. Sustosime prie Vyslos žiočių – Westerplatte – toje vietoje prasidėjo II pasaulinis karas. Praeisime Karališkuoju traktu, vedančiu pro svarbiausius miesto vartus: nuo `Aukštųjų ir Auksinių iki Žaliųjų vartų. Čia gausu Renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų: pirklių brolijos „Artūro“ rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, Rotušė, viena didžiausių Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra* ir kt. Pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus (Dlugi Targ), šv. Marijos gatvelė – unikalios Gdansko architektūros kampelis, žavintis išraiškingais namų priebučiais. Judri Motlavos krantinė – mėgstama turistų ir vietinių pasivaikščiojimų vieta.  Čia matysime  ir Gdansko simboliu laikomą kraną „Žurav“. Po ekskursijos dalyvaujame šv. Dominiko festivalyje. Šv. Dominiko festivalis – vienas didžiausių ir garsiausių festivalių Lenkijoje ir Europoje. Festivalis datuojamas 1260 m., Kai Aleksandras IV leido ordinui švęsti jo įkūrimą surengdamas įspūdingą šventę. Šiemet festivalis, kaip seniai nutiko, bus atidarytas 400 prekybinių laivų, įplaukiančių į Gdansko uostą iš 16 skirtingų šalių. Laivas gabena pačias įvairiausias prekes, ir jūs galėsite nusipirkti geriausių prancūziškų sūrių, itališkų vynų, čekiško stiklo, rusiškų kailių, garsiausių Torunės meduolių, taip pat šilko, gintaro, saldainių, įvairių kulinarinių šedevrų ir daugybės kitų. Didžiausi pasaulyje būgnai su 756 varpais paskelbs festivalio pradžią. Būgnelis sveria 3 tonas, 10 m skersmens ir 1,5 m aukščio. Festivalio metu bus atidaryta daugiau nei 1000 parduotuvių. Kiekviena Gdansko gatvė jus džiugins gatvės akrobatais, muzikantais, šokėjais ir menininkais. Festivalis sukuria pasaką ir džiugina savo šventiniu pojūčiu. Kiekvieną dieną viso festivalio metu turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose spektakliuose, meistriškumo kursuose ir teatro spektakliuose. Drąsiausiems bus galimybė stebėti Gdanską iš panoraminio rato aukščio. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Keliaujant link Lietuvos užsukame į stebuklais garsėjančią, vieną žymiausių šventovių Lenkijoje, barokinės architektūros Šv. Lipkos ansamblį*. Religinį ansamblį sudaro barokinis vienuolynas ir bažnyčia, kurios viduje „auga“ liepa – šios vietos simbolis. Bažnyčios vargonai, kuriuos sudaro apie 5000 vamzdžių, garsūs šventųjų figūrėlėmis, pamaldžiai linguojančiomis galvas vos tik užgrojus muzikai. Vėlai vakare grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

transportas;

kelionės vadovas;

2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais

Papildomoms išlaidoms turėti apie 40Eur

Putojantis alaus festivalis Rygoje

11val išvykimas iš Klaipėdos. Lietuvos Latvijos keliais keliaujame link Rygos.

Pakeliui, Lielplatuonės valsčiuje, apsilankysime ūkyje „Trubenieki“*, kuris yra didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje. Tai išskirtiniai grybai, kurie auga ant medžių rastų, jiems paruošiamos vietos išgręžiant skylutes. Po to kai grybas užauga ir nuskinamas, medis ilsisi keletą metų, po to vėl daromos skylutės. Sako šiuos grybus naudoja ir farmacijoje, ypatingai po radioterapijos ir hemeoterapijos. Sužinosime grybų auginimo paslaptis, paragausime šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausime nuostabia grybų sriuba su iš „Šitake“ grybų iškepta duona ir „Šitake“ grybų sviestu .

Atvykstame į Latvijos sostinę – Rygą. Trumpa apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai.

Rygoje įsikūręs Vermano parkas, kuriame šiandien čia šurmuliuoja didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis alaus festivalis „Latviabeerfest 2020“*. Alaus festivalis puiki šventė visai šeimai, tai ne tik daugiau nei 200 alaus rūšių degustacija, bet ir aktyvios pramogos. Archeologai teigia, kad ir giliausioje senovėje žmonės gerdavo alkoholio turinčius gėrimus. Alus buvo išrastas atsitiktinai, kai miežiai buvo sumaišyti su vandeniu ir palikti, kol prasidėjo fermentacijos procesas. Seniausiu rašytiniu alaus receptu yra laikoma dalis poemos, parašytos 4 tūkst. metų prieš Kristų ant molinės plokštelės ir skirtos Ninkasi, šumerų alaus deivei. 2015 m. festivalis „Latviabeerfest” buvo pripažintas ir įtrauktas į Europos alaus festivalių sąrašą, ta proga Rygos alaus festivalis gavo dovaną – didelę alaus statinę iš seniausio Europoje alaus festivalio “Oktoberfest”. Pilni įspūdžių vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą. Festivalyje dalyvaus virš 35 alaus daryklų, tarp kurių ne tik didžiosios Latvijos alaus daryklos, bet ir ūkininkai aludariai, Vokietijos atstovai (viena parko alėja virs Vokietijos alaus gatve) bei Estijos ir Lietuvos alaus daryklos. Geriausi vietiniai virėjai ir restoranai pasirūpins puikiai prie alaus derančiais patiekalais. Festivalyje jūsų lauks įvairios pramogos: pagrindinėje scenoje vyks gyvos muzikos koncertai, lankytojus linksmins Latvijos dainininkai, roko ir pop muzikos grupės, bus spektaklių, konkursų, šou ir, žinoma, latviškų nacionalinių patiekalų… Po smagių pramogų, apie 23:00 val. vyksime namų link.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidoms: ~10eur ir žinoma asmeninės išlaidos alui 😊

Drakonų festivalis Krokuvoje

1 diena. 2val (laikas gali būti tikslinamas) išvykimas iš Klaipėdos, Kauno, Alytaus (kiti sustojimai pagal susitarimą). Kelionė Lietuvos – Lenkijos keliais. Aplankome įmantrią kalkakmenio uolų viršūnėse pastatytą Ogrodzieneco pilį *. Tai viena galingiausių ir įspūdingiausių renesansinių gynybinių pilių, kuri pradėta statyti 1350 m karaliaus Kazimiero paliepimu, Ji buvo smarkiai apgriauta švedų karo metu, bet iki šiol išlikę griuvėsiai nustebins lankytojus savo didybe ir galybe. Keliaujame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Keliaujame į Bochnią druskų kasykla. Bochnios druskų kasykla yra viena seniausių druskos kasyklų Europoje. Ši vieta , kur druska buvo kasama 7 šimtmečius, yra netoli pasauliniu mastu žinomų Veličkos druskų kasyklų ir Krokuvos. Druskų klodus 13 amžiuje miestelio gyventojai atrado visai netikėtai ir tai tapo jų “aukso gysla”. Tai ištisas požeminis miestas pilnas paslapčių ir atradimų. Liftai, šachtos, galerijos.  Ekskursija po kasyklą su vietiniu gidu *. Pasakojimai apie sudėtingą kalnakasių darbą. Požemiuose visais metų laikais temperatūra svyruoja tarp + 14-16 laipsnių. Šiuo metu senoji druskų kasykla pritaikyta sveikatingumo poreikiams –čia įrengta sanatorija, kur druskomis prisotintas oras padeda gydyti kvėpavimo takų ligas. Aplankome požeminius šachtų labirintus, kurie driekiasi apie 4,5 km maždaug 300-450m po žeme. Vykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušę ir paminklą A. Mickevičiui. Senamiesčio pakraštyje praeisime Krokuvos gynybinių sienų liekanas, Florijono vartus ir Barbakaną – miesto vartus saugojusį gynybinį įtvirtinimą. Aplankysime skverelyje už gynybinių įtvirtinimų pastatytą paminklą Žalgirio mūšiui ir kitus objektus. Vavelio kompleksas – Krokuvos širdis,  Vavelio katedra* – čia buvo karūnuoti  beveik visi Lenkiją valdę karaliai, taip pat ir Lietuvos – Lenkijos karalius Jogaila, pakilsime į Žygimanto varpinę, aplankysime kriptas, kur palaidoti karaliai, ir žymūs Lenkijos žmonės, Vavelio pilis.  Dienos pabaigos kulminacija – kasmetinio “Drakonų festivalio” gražiausias pasirodymas. Vavelio kalvos papėdėje susibūrę tūkstančiai žmonių laukia, kol Vyslos upėje pasirodo atplaukiančių drakonų figūros. Šio pasirodymo metu susijungia muzikos, šviesos ir vandens stichijos, susirinkusius žavi nuostabių būtybių pasirodymas Vyslos vandenyse. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Su trumpais sustojimais prasivaikščioti, pavalgyti keliaujame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
*2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
*Kelionės organizavimas.

Papildomos išlaidos kelionėje: apie 30Eur

Pastaba. Lankomų mokamų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.

Gardi šaltalankių pasaka Platuonėje – rožių svaigulys Rundalėjė

9val išvykimas iš Klaipėdos (pro Kretingą, Plungę, Telšius, Šiaulius)

Lietuvos Latvijos keliaus vykstame į Platuonės miestelį, kur apsilankome labai įdomiame sode. Šaltalankių sodas „ZELT“ yra įsikūręs ant Platuonės upės kranto. Sodas yra specialiai suprojektuotas, jame auginami tik vienos veislės šaltalankių medžiai, kurių uogos turi daugiau aliejaus. Čia, 24hektarų plote, šaltalankiai auginami kokybiškai ir atsakingai, taip pat visiškai užtikrintas gamybos procesas, kurio metu nelieka likučių. Viskas daroma su dideliu entuziazmu, įkvėpimu ir meile, teikiančia žmonėms natūralius, sveikus ir aukštos kokybės produktus. Pagrindiniai gaminami produktai yra šaltalankių aliejus ir sultys, tačiau mes taip pat eksperimentuojame – pavyzdžiui, pasitelkdami įvairius specialistus sukuriame šaltalankių kosmetiką (veido kremą, serumą ir kt.), šaltalankių miltelius, skirtingus maisto produktus ir net alų.
Šeimininkai veda ekskursiją po ūkį. Išgirsime istorijas apie šaltalankių auginimą, vertingas savybes ir naudojimą, taip pat paragausime specialių desertų, kuriuos pagamino vienas geriausių Latvijos šefų – neapsakomas skonių derinys su gaiviu šaltalankių gėrimu, ar karamelė su šaltalankių aliejumi arba ledai – juk skamba laaabai skaniai ir intriguojančiai. Taip pat galėsite išbandyti kosmetiką su šaltalankių aliejumi, veido , rankų kremus, lūpų balzamus ir kt. bei žinoma sveikatingumo produktus – aliejų, sultis, miltelius.

Po to apsilankysime Rundalės rūmuose*. Įspūdingi baroko ir rokoko stiliumi pastatyti rūmai reikšmingi ne tik Latvijoje, bet ir už jos ribų. Dėl savo puošnumo neretai vadinami Kuržemės Versaliu. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Čia įkurtas muziejus veikia, kaip senovės meno tyrimų centras. Šalia rūmų įrengtas išpuoselėtas prancūziško tipo parkas su rožių sodu, fontanu, žaliuoju teatru ir ornamentiniais parteriais. Parkas savo struktūra primena saulę – nuo centro į visas puses spinduliškai driekiasi takai, o visą parką juosia kanalas.  Nors Rundalės prancūziškas parkas užima tik 10 hektarų, Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėją, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių… Rundalės pilies parke, kaip tradiciškai privaloma tokio stiliaus parkuose, įveistas rožynas. Čia auginamos įvairiausių veislių rožės – nuo angliškųjų rožių iki Latvijoje išveistų veislių. Neapsakomas grožis ir aromatas tarsi užburia.

Po puikių įspūdžių keliaujame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti apie 20Eur

Aistringa Ryga – didžiausias Baltijos šalyse erotikos festivalis „EROTS 2020“ (N21) (iš Vilniaus, Alytaus, Kauno)

Kelionės kaina 30 €/1 asm
Bilieto kaina į festivalį 17 € /1 asm

Nori pamatyti kitokią Rygą ir pasimėgauti karšta, ugninga, pritrenkiančia pramoga N21? Tuomet vasario 22-ąją nepraleisk didžiausio Baltijos šalyse erotikos festivalio „EROTS 2020“.

11val išvykimas iš Alytaus, Kauno, Vilniaus. Lietuvos Latvijos keliaus vykstame į Rygą.

Atvykus mūsų lauks pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu. Laisvas laikas pavalgymui ar vyno taurei.

19val festivalio „EROTS 2020“ pradžia. Festivalio programa – itin spalvinga: kuo užsiimti, ką pamatyti ir kur sudalyvauti, ras kiekvienas. Bus galima ne tik pasmalsauti, pasidomėti naujovėmis erotikos pasaulyje, bet ir sudalyvauti šlapių marškinėlių konkurse ar įvairiuose žaidimuose, kuriuos inicijuos renginio vedėjai. Negana to, apsilankiusieji galės paganyti akis į įspūdingas, festivalyje pasirodysiančias burleskos šokėjas ar stebėti erotinius akrobatikos pasirodymus, kurie kiekvienais metais nepalieka abejingų ir būna festivalio vinis.  Festivalio svečiai galės aplankyti tatuiruočių, auskarų vėrimo ir masažo salonus, pažinčių klubus pagal skirtingus interesus, klausytis seksologų bei santykių psichologų paskaitų, festivalio metu lankytojams nemokamai bus teikiamos šių specialistų konsultacijos. Erotiniame festivalyje taip pat bus galima rasti erotinio apatinio trikotažo, įvairių meilės žaislų, masažo aliejų, intymios savijautos, filmų suaugusiems ir dar daugiau, kas gali paįvairinti Jūsų santykius!

Puikūs kūnai, striptizo šou tiek vyrams, tiek moterims, šou kiekvienam skoniui, svaiginantis vakarėlis ir viliojantys prizai!

22val paliekame festivalį ir puikiomis emocijomis vykstame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Kelionės vadovas
 • Kelionės organizavimas

Papildomos išlaidos:

 • Įėjimas į festivalį „Erots 2020“ – 17Eur

Aistringa Ryga – didžiausias Baltijos šalyse erotikos festivalis „EROTS 2020“ (N21) (iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Šiaulių)

Kelionės kaina 26 €/1 asm
Bilieto kaina į festivalį 17 € /1 asm

Nori pamatyti kitokią Rygą ir pasimėgauti karšta, ugninga, pritrenkiančia pramoga N21? Tuomet vasario 22-ąją nepraleisk didžiausio Baltijos šalyse erotikos festivalio „EROTS 2020“.

11val išvykimas iš Klaipėdos (galimas išvykimas iš Kretingos, Plungės, Telšių, Šiaulių). Lietuvos Latvijos keliaus vykstame į Rygą.

Atvykus mūsų lauks pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu. Laisvas laikas pavalgymui ar vyno taurei.

19val festivalio „EROTS 2020“ pradžia. Festivalio programa – itin spalvinga: kuo užsiimti, ką pamatyti ir kur sudalyvauti, ras kiekvienas. Bus galima ne tik pasmalsauti, pasidomėti naujovėmis erotikos pasaulyje, bet ir sudalyvauti šlapių marškinėlių konkurse ar įvairiuose žaidimuose, kuriuos inicijuos renginio vedėjai. Negana to, apsilankiusieji galės paganyti akis į įspūdingas, festivalyje pasirodysiančias burleskos šokėjas ar stebėti erotinius akrobatikos pasirodymus, kurie kiekvienais metais nepalieka abejingų ir būna festivalio vinis.  Festivalio svečiai galės aplankyti tatuiruočių, auskarų vėrimo ir masažo salonus, pažinčių klubus pagal skirtingus interesus, klausytis seksologų bei santykių psichologų paskaitų, festivalio metu lankytojams nemokamai bus teikiamos šių specialistų konsultacijos. Erotiniame festivalyje taip pat bus galima rasti erotinio apatinio trikotažo, įvairių meilės žaislų, masažo aliejų, intymios savijautos, filmų suaugusiems ir dar daugiau, kas gali paįvairinti Jūsų santykius!

Puikūs kūnai, striptizo šou tiek vyrams, tiek moterims, šou kiekvienam skoniui, svaiginantis vakarėlis ir viliojantys prizai!

23val paliekame festivalį ir puikiomis emocijomis vykstame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas
 • Kelionės vadovas
 • Kelionės organizavimas

Papildomos išlaidos:

 • Įėjimas į festivalį „Erots 2020“ – 17Eur

Saldi karamelė ir tarptautinis ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Vilniaus, Alytaus, Kauno)

Ryte išvykimas iš Vilniaus, Alytaus, Kauno.

Atvykstame į Jelgavą, kur pirmiausiai aplankome „Karamelių darbnicą”: Ši karamelių dirbtuvė Jelgavoje įsikūrė 2014 m. Tai puiki įmonė kurioje dirba jauni, darbštūs ir draugiški žmonės. „Mes darbą pradėjome kartu , nes mums patinka gaminti karameles ir mes siekiame, kad karamelių gamyba tapti panaši į meną“ sako dirbtuvių jaunieji meistrai. Apsilankius dirbtuvėse: karamelės gaminimo demonstracija ir pagamintų karamelinių saldainių degustacija. Patys dalyvaujate gamybos procese.*

Po to pasivaikštome po Jelgavą. Jelgava – miestas, įsikūręs ant Lielupės upės krantų. Gražiausias miesto pastatas – Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyjyje ir hercogo Birono buvusi rezicencija, Švč. Trejybės bokštas, kur galima pakilti į modernią apžvalgos aikštelę*, Akademia Petrina – pirmoji aukštoji mokykla Latvijoje, unikalus pėsčiųjų tiltas bei galima nusifotografuoti šalia amžinojo studento skulptūros.

Pašto saloje vyksta jau 22-asis tarptautinis ledo skultūrų festivalis, suburiantis minias žmonių, norinčių pasigrožėti šedevrais iš smėlio. Kiekvienais metais festivalis suburia daugiau nei 30 profesionalių skulptorių ir menininkų iš viso pasaulio. Šių metų festivalio tema – SUPERHEROJAI. Herojai prieš piktadarius, šviesa prieš tamsą ir netikėti įvykių posūkiai vis labiau jaudina, kaip ir kasdieniame gyvenime, kaip ir meno kūrinyje. Nors superherojus dažniausiai siejame su Holivudo filmais, visada verta atsiminti, kad jie taip pat gyvena tarp mūsų tautų legendų ir istorijos puslapių. Nors superherojai dažnai būna išgalvoti, jie taip pat gali parodyti mūsų žmogiškąją pusę, tikrąją prigimtį ir giliausias mintis. Mums patinka superherojų istorijos, nes norime su jais susitapatinti, tai yra ne tik pramoga, bet ir naujas motyvavimo būdas būti geriausia savęs versija.

Į kelionės kaina įskaičiuota:

*Transportas.

*Kelionės vadovas –ekskursinė programa

*Kelionės organizavimas

Papildomoms išlaidoms turėti apie 10Eur