Žibintų festivalis stebuklų šalyje – Pakruojo dvare

Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsos padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu „STEBUKLŲ ŠALYJE 2020“. Tai – naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiausių šviesų pasaulius. Įžengus pro festivalio vartus, jūs pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija, o paslaptingi kuždesiai gundo išklysti iš tikro kelio, pasinerti į tokį nuotykį, kur akys nejučia apgauna ir tik tyra širdis parodo vienintelę kryptį… Šiame mistiniame pasaulyje iš tamsos išnirs SVAJONIŲ PILIS, kurią aplankius, išsipildo tik trečias noras, išaugs spalvingas grybų miškas, prieš akis keistuose medžiuose kabės mėnuliai, o šnabždantys gėlių veidai neleis abejingai pro juos praeiti….
Joniškėlis - Pakruojis
12 gruodžio
15Eur vietoj 25Eur (40proc nuolaida!) €
15 €
Kaina asmenui
Žibintų festivalis stebuklų šalyje – Pakruojo dvare 12.12
vienos dienos ekskursija

Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsos padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu „STEBUKLŲ ŠALYJE 2020“. Tai –  naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiausių šviesų pasaulius. Įžengus pro festivalio vartus, jūs pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija, o paslaptingi kuždesiai gundo išklysti iš tikro kelio, pasinerti į tokį nuotykį, kur akys nejučia apgauna ir tik tyra širdis parodo vienintelę kryptį… Šiame mistiniame pasaulyje iš tamsos išnirs SVAJONIŲ PILIS, kurią aplankius, išsipildo tik trečias noras, išaugs spalvingas grybų miškas, prieš akis keistuose medžiuose kabės mėnuliai, o šnabždantys gėlių veidai neleis abejingai pro juos praeiti….
ŽIBINTŲ FESTIVALIS „STEBUKLŲ ŠALYJE 2020“ – ČIA ILIUZIJOS TAMPA REALYBE !
8:30val išvykimas iš Klaipėdos (pro Kretingą, Plungę, Telšius, Šiaulius)
Kelionė į Joniškėlį (58 km). Jeigu iki šiol apie Joniškėlį žinojote, kad tai nedidelis, bet vis tiek miestas Šiaurės Lietuvoje, kadaise garsėjęs savo plytų fabriku, tai po šios ekskursijos jūsų nuomonė apie šį mažą, bet didį miestą tikrai pasikeis.
Atvykus į Joniškėlį, ekskursija su vietiniu gidu Viktoru Stanislovaičiu*. Pamatysite viską, kuo turtingas, kuo didžiuojasi, kas geriausia mieste Joniškėlyje, pradedant nuo pagoniškos mistikos, seniausios Lietuvoje universitetinės ligoninės iki nepakartojamos 18 a. Karpių dvaro sodybos, nuo 19 a. Petkevičių šeimos įkurto lietuvybės švietimo bei kultūros židinio iki 1918-1919 m. „Joniškėlio respublikos“…
Po ekskursijos apsilankome kavinėje „Sigutės koldūninė“. Pagrindinis kavinės patiekalas – rankomis gaminti, senoviškai „užraityti“ koldūnai. Jų siūloma net 10 rūšių: su kiauliena, jautiena, kalakutiena, su lašiša ir troškintomis daržovėmis, su spirgučiais pagardinta varške, bulvių įdaru, ir dar retu, bet senais laikais kaimo šeimininkių labai dažnai naudotu plaučių įdaru. Šitie, beje yra patys populiariausi.
Kam virtinai ne prie širdies, čia galima skanauti kepsnius, blynus*. Čia viskas – iki 3 Eur. Joniškėlis garsėja naminiais vynais. Kavinėje vyno kultūros puoselėtojas Algirdas Lungis suorganizuos savo gaminamų vynų pristatymą ir degustaciją*. Degustuosime aviečių, pienių, vynuogių, rabarbarų, svarainių, spanguolių vynus.
Keliaujame į Pakruojo dvarą. Pakeliui sustojame Linkuvoje. Linkuvoje pamatome renesansinę Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią, pastatytą 1593 m. (bažnyčioje yra 7 aštuoniolikto a. altoriai), mūrinį karmelitų vienuolyną ir sinagogą,  pastatytą 1890 m.
Atvažiuojame į didžiausią Lietuvoje Pakruojo dvarą, kur vyksta naujas ir dar niekur neregėtas žibintų festivalis. Jau netrukus pateiksime išsamią informaciją apie festivalio renginius.
Vakare sugrįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Transportas kelionei;
• ekskursinė programa;
• Kelionės organizavimas.

Papildomos išlaidos:

*Kelionės vadovo paslauga (ekskursinė programa)- 3 Eur/ asm.;
*Bilietas į festivalį (kaina tikslinama- apie 16Eur);
*Gidas Joniškėlyje – 50 Eur / grupei;
*Pavalgymas kavinėje „Sigutės koldūninė“ – apie 3 Eur;
*Naminių vynų degustacija – 6 Eur.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas, kainos gali keistis.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt