Žibantis kalėdinis Vilnius – šviesų magija įspūdingame „Lumina“ šviesų parke LIKO 12 VIETŲ

17 gruodžio
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Žibantis kalėdinis Vilnius - šviesų magija įspūdingame "Lumina" šviesų parke
vienos dienos ekskursija

Apie 8val išvykimas iš Klaipėdos PC Akropolis (Pro Gargždus, Kryžkalnį).

Atvykstame į sostinę Vilnių. Kelionės vadovo lydimi pasivaikščiosime Vilniaus gatvelėmis, pasimėgausime  Vilniaus grožiu. Susipažįstame su ištaigingais Prezidento rūmais, Vilniaus universiteto-seniausio universiteto Rytų Europoje rūmų ansambliu, Šv. Jonų bažnyčia, varpine, Alumnato kiemeliu – vienu gražiausių Vilniaus senamiesčio kiemeliu, kuris alsuoja tikra itališka dvasia. Šis 1622 m., statytas itališko renesanso architektūros pastatas yra buvęs alumnatas-kunigų seminarijos bendrabutis. Aplankome Rotušės aikštę – miesto gyvenimo širdį ir Aušros vartus.

Pasivaikščioję po senamiestį galėsime atsigerti kavos vienoje iš jaukių Kalėdų dvasia dvelkiančių senamiesčio kavinukių ar pasidairyti lauktuvių šventinėje mugėje.

Vilnius ir toliau švenčia savo artėjantį 700-ąjį gimtadienį! Vilniečiams ir miesto svečiams įteikta ypatinga dovana – naujas LUMINA šviesų parkas, įkurtas Kairėnų botanikos sode. Tokie parkai veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje, o šiais metais LUMINA šviesų instaliacijų parkas įsikurs dar keliuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte ir Prahoje.

Temstant apsilankome šiame įspūdingame šviesų parke*. LUMINA parke rasite meninių instaliacijių, kurias sukūrė Lenkijos ir Lietuvos menininkai: Jarosław Koziara, Olena Glinka, Mantas Maziliauskas ir Marta Basandowska.

Beveik 2 km ilgio takas, kuriuo eidami stebėsite įspūdingas šviesų instaliacijas: tamsoje švytintys gyvūnai, augalai, grybai, dangaus šviesuliai ir kt. magiški personažai. Čia patirsite tikrą šviesų, šešėlių ir garsų magiją! Mažuosius keliautojus šioje pažinimo kelionėje drąsins, lydės ir takelius nušvies smalsuolis jonvabalis Jonas. Parkas jums padovanos puikią kalėdinę nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus. Po puikių įspūdžių keliaujame namo. Apie vidurnaktį grįžtame į Klaipėda.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos apie 15eur

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt