Žagarės vyšnių festivalis ir gardusis Tervetės vynas

Žagarėje festivalio metu tikras šurmulys - čia vyks vyšnių turgus, įvairios sportinės varžybos, turnyrai, verdama “zaptės” - žagarietiškos vyšnienės su kauliukais bei žinoma įspūdinga koncertinė programa su garsiomis scenos žvaigždėmis. Puiki nuotaika garantuota!
Tervetė - Žagarė
liepos 20
27 €
27 €
Kaina asmenui
Žagarės vyšnių festivalis ir gardusis Tervetės vynas
1 dienos kelionė

2019.07.20 d (šeštadienis)

11:00val Išvykimas iš Klaipėdos (pakeliui Plungė, Telšiai, Mažeikiai)

Apie 14:30val atvykstame į Tervetės seniūnijoje esantį Zelmeni  kaimą, kur gaminami gardžiausi Latvijos vaisių ir uogų vynai. Iš asortimento išsiskiria agrastų šviesieji ir raudonieji vynai, taip pat natūraliu būdu rauginti putojantys vynai. Siūloma apsilankyti vyno darykloje ir degustuoti vyną, nuoširdžiai šnekučiuojantis apie vyno gamybą jaukioje kaimo aplinkoje ant Tervetės upės kranto. Ragausite išskirtinių skonių vyną* (4-5rūšys),  bei putojantį vyną ir brendį. Prie vyno šeimininkas Sandris pasiūlys paragauti naminės duonos bei sūrio. Čia vyno tikrai ras kiekvienas pagal savo skonį – obuolių, aviečių, rabarbarų, cidonijų ir pan.

Paragavę gardžių gėrimų keliaujame į Žagarę, kur prisirpusios gardžiosios vyšnios kviečia  jau į 15-tąjį Žagarės vyšnių festivalį, kur kiekvienas atvykęs  galės surasti kažką mielp savo akiai ir širdžiai.  Pageidaujantys galės aplankytį Žagarės dvaro rūmus*. Pasivaikščiosite po dvaro rūmų ansamblį. Išvysime maniežą, arklides, pieninę, vėjo malūną, ratinę, ledainę, sandelį. Autentiško interjero arklidėse auginami ir veisiami Hanoverio veislės žirgai, vyksta įvairūs žirgų sporto renginiai.

Žagarės vyšnių festivalyje nemokamai pristatomi aukščiausius apdovanojimus pelnę Lietuvos kino, teatro, džiazo, klasikinės ir populiariosios muzikos laureatai bei žymūs užsienio šalių atlikėjai. Žagarėje festivalio metu tikras šurmulys – čia vyks vyšnių turgus, įvairios sportinės varžybos, turnyrai, verdama “zaptės” – žagarietiškos vyšnienės su kauliukais bei žinoma įspūdinga koncertinė programa su garsiomis scenos žvaigždėmis.  Puiki nuotaika garantuota!

Festivalio programa: http://14.zagaresvysniufestivalis.lt/programa/

Apie 22 val keliaujame link Klaipėdos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas, ekskursinė programa;
  • Kelionės organizavimas.

Papildomos išlaidos kelionėje:

*Vyno degustacija 5 €/asm

*Žagarės dvaro rūmai 1 €/asm