Ypatingieji Šiaurės Vokietijos miestai: Celė – Bremenas – Goslaras – Potsdamas (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1diena.Išvykstame iš Klaipedos  00:30val.  Kelionė  per Lietuvą, Lenkiją su tumpais sustojimais. Vakarop atvykstame į Lenkijos Vokietijos pasienį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Ankstyvi  pusryčiai. Vykstame link Bremeno. Atvykstame į vakarini Brėmeną – miestą, kuris yra Vokietijos šiaurės vakaruose.   Ekskursija Brėmene. Du miesto centre esantys objektai nusipelnė būti įrašytais į UNESCO globojamų objektų sąrašą. Tai senoji gotikinė rotušė ir 5,5 m. aukščio miesto gynėjo Rolando skulptūra, pastatyta dar 1404m. O kas nežino dar Brėmeno muzikantų! Ekskursijos metu pamatysime ir kitas miesto įžymybes kaip Šv. Petro bažnyčią, siauras Schnooro gatvėles. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Bremene ar šalia Bremeno.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į vieną gražiausių senosios Vokietijos  fachverko miestų Celle.. Pamatote, Welfų dinastijos miestą, vieną įdomiaussių ir autentiškiausių miestų Vokietijoje. 500 šimtai  vokiško fachverko namų. Statiniai nuo 16 amžiaus visiškai nepakitę savo architektūrine išraiška. Sužavės nepaprasto  grožio Liuneburgų pilis-renesanso  ir barokinis  laikotarpis. Senoji rotušė, Marijos bažnyčia, vyriausiasis žemės teismas, pamatysime autentišką  Hoppenerio 1532 metų statybos seniausią Celės namą ir kt. Celės miestas jau buvo  minimas Xa. Šis  miestas nei  vieno nepalieka abėjingo, kuris domisi  Vokietijos  kultūra  ir istorija.

Vėliau vykstame į vieną originaliausių nesugriauto karų metu senosios Vokietijos miestų, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą – Goslarą. Ekskursija:pasivaikščiosime po patį vokiškiausią Vokietijos miestą, būtent  čia prasidėjo Vokietijos istorija, būtent čia yra  gerbiamas ir mėgstamas pasaulinės reikšmės  karvedys Frydrichas Barbarosa, būtent čia išaugo žymiųjų Symensų garsioji giminė, būtent čia yra mėgstamos raganos. Pamatysime kaizerių rūmus*, Šv.Simono ir Judo Katedrą, turgaus aikštę su rotuše, turtingų gildijų pastatus, turgaus fontaną, buvusią miesto iždinę, Stadtkammerrei,, ir kt.. Laisvas laikas senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Išvykimas į Potsdamo miesto Karaliaus Frydricho didžiojo rūmus. Pažintis su  Sanssouci rūmais iš lauko pusės  ir parku. Tai didžiausias  pasaulio paveldo objektas Frydricho didžiojo vasaros rezidencija, Sanssouci  rūmai ir parkas: Kinietiškoji arbatinė, naujieji rūmai, oranžerija, tvenkiniai, malūnai, fontanai, mauzoliejai, gėlynai, daugybė paviljonų ir  kt. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelione per Lenkiją ir Lietuvą. Naktį grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu turistinės klasės 44-52v. autobusu;
*Kelionės vadovo-gido paslauga, ekskursinė programa;
*Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
*Kelionės organizavimo paslauga.

Išlaidos už lankytinus objektus į kainą neįskaičiuotos.