Vilnius. Tapybos šedevrų iš Lvivo paroda Valdovų rūmuose ir MO muziejus

Aplankysite, susipažinsite su istorine Lietuvos valdovų rezidencija, Katedros požemiais. Gido lydimi, pasivaikščiosite po Vilniaus senamiestį.
Vilnius. Tapybos šedevrų iš Lvivo paroda Valdovų rūmuose ir MO muziejus
6 gegužės
42 €
42 €
Kaina asmeniui
Vilnius. Tapybos šedevrų iš Lvivo paroda Valdovų rūmuose ir MO muziejus
1 dienos kelionė

Ekskursijos metu susipažinsite su istorine Lietuvos valdovų rezidencija,  aplankysite MO muziejų. Gido lydimi, pasivaikščiosite po nuostabų Vilniaus senamiestį. 

7 val.  išvykimas iš Klaipėdos, PC Akropolis (pro Gargždus, Kryžkalnį). 

Apie 11.00 val. atvykstame į sostinę Vilnių. Aplankome Nacionalinį muziejų – LDK Valdovų rūmus, gyvavusius 15-17 a.  pirmoje pusėje. 19 a. pradžioje, carinės Rusijos administracijos iniciatyva, Lietuvos valdovų rezidencija buvo sunaikinta ir atkurta tik 2013 m. Šiame muziejuje galima apžiūrėti 4 pagrindinius maršrutus, pristatančius šios istorinės rezidencijos funkcijas. Ekskursija po Valdovų rūmus su rūmų gidu*.

Valdovų rūmų muziejuje aplankysime Tarptautinę parodą „Lvivas sveikina Vilnių. Europos tapybos šedevrai iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos“. 

Šiemet švenčiama Vilniaus – amžinosios Lietuvos sostinės – 700 metų sukaktis. Jubiliejaus proga vilniečiams ir sostinės svečiams kariaujanti Ukraina dovanoja parodą, kurioje pristatomi 33 tapybos šedevrai, atkeliavę iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos dviejų pagrindinių padalinių, įsikūrusių Potockių ir Lozinskio rūmuose. Šie paveikslai yra kertiniai nuolatinių ekspozicijų eksponatai, europinės dailės šedevrai.   

Vykstame į MO muziejų. 2018 m. pastatytas muziejus yra lietuvių modernaus meno kolekcininkų Danguolės ir Viktoro Butkų dovana visuomenei. Tai vienas naujausių muziejų Vilniaus mieste.  MO muziejaus pastatą suprojektavo pasaulinė architektūros žvaigždė Danielis Libeskindas. Muziejus yra iškilęs Vilniaus senamiesčio ir naujamiesčio sankirtoje, sumanytas kaip iš praeities į ateitį atsiveriantys kultūros vartai, jungiantys viduramžius menantį senamiestį ir modernųjį XVIII amžiaus Vilnių.

Ekskursija po MO muziejų su muziejaus gidu*.

Kelionės vadovo lydimi, aplankysime nuostabų renesansinį Alumnato kiemą, miesto širdį – Rotušės aikštę, Aušros vartus,  pasivaikščiosime Vilniaus gatvelėmis, pasimėgausime  Vilniaus grožiu. Laisvo laiko metu galėsime atsigerti kavos vienoje iš jaukių  senamiesčio kavinukių. 

Po puikių įspūdžių, keliaujame namo. Apie vidurnaktį grįžtame į Klaipėdą. 

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

kelionė autobusu, 

Kelionės vadovo-gido paslaugos, 

kelionės programos rengimas ir derinimas. 

Papildomos išlaidos apie 15-20 eur 

Pastaba. 

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. 
  • Išvykimo informacija siunčiama likus 1 – 2 dienoms iki kelionės. 

 

Pasiteiravimui apie kelionę: