Vengrijoje: Sentendre – Ėgeris – Budapeštas (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena. Išvykimas iš Klaipėdos. Kelionę per Lenkiją, Vengrija iki Budapešto. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į ekskursiją po nuostabųjį Budapeštą, kuris susikūrė, sujungus 3 miestus: Budą, Obudą ir Peštą. Tai viena iš prabangiausių Europos sostinių. Mieste teka galingasis Dunojus ir dalija jį 2 dalis: lygumų Peštas ir kalnuotasis Buda. Pešte puikuojasi garsioji  Didvyrių aikštę, grafo Andrassy propektas, Operos ir baleto teatras, Ferenco Listo aikštė  šv. Ištvano bazilika, ažūrinis Parlamentas(UNESCO paveldas), Vaidahunjat pilis Varašliget parke, Sečeni terminės pirtys (Széchenyi-gyógyfürdő); Buda – tai Gelerto kalnas, Karalių rūmai, Prezidentūra ir nepakartojamo grožio Mátyáso bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos; nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono. Laisvu laiku klajosime pėsčiųjų Vaci gatvele, kurioje gausu parduotuvių, kavinių, užeigų. Budapešte maistas aštrus ir sultingas, vynas karštas, pagardintas gausybe prieskonių! Siūlome vakarą praleisti romantiškai **plaukiojant laivu Dunojaus upe ir grožintis įspūdingai apšviestu vakariniu miestu (iš anksto užsakoma ir apmokama išvyka Lietuvoje agentūroje). Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai.  Vykstame į Sentendrę, kur pasivaikščiosime siauromis ir vingiuotomis gatvelėmis, galėsite užkopti į kalvą ir pasigrožėti spalvotais namais ir miestelio panorama su į dangų besistiebiančiais septynių  bažnyčių bokštais. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti marcipanų muziejuje*. Toliau keliaujame į Ėgerį. Ėgeris – Vengrijos baroko sostinė ir garsus Vengrijos vyninkystės ir vynuogių auginimo centras. Miestas pasižymi turtingu architektūriniu paveldu. Apžvalginė ekskursija po miestą: Bazilika, Arkivyskupijos rūmai, Dobo aikštė, Ėgerio tvirtovė. Apsilankymas vengriškoje čardoje – Gražuolių slėnyje. Galėsime paragauti Ėgerio vyno ir tikro gardaus vengriško guliašo. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

4 diena. Pusryčiai. Su trumpais sustojimais keliaujame namų link. Naktį grįžtame į Klaipėdą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir apsilankymu SPA centre;  kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
(*) – bilietai į mokamus objektus ir/ar ausinukų nuoma ~60eur

(**) – plaukimas Dunojaus upe užsakomas iš anksto ir mokama agentūrai– 15-20eur

  • Reikalingi dokumentai:
    • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt