Vengrija. Budapeštas – žydrasis Balatono ežeras – Ėgeris ir „Gražuolių slėnis” (kolektyvams)

1 lapkričio

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Atvykimas į Vengrijos sostinę Budapeštą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis ir autobusu po miestą: Budos pilies ansamblis su barokine Šv. Trejybės kolona, gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; XIV a. statyti Karalių rūmai, Pešto panorama nuo neoromaninės tvirtovės – Žvejų bastiono. Peštas: Belvarošo bažnyčia, neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv. Stepono katedra – bazilika, Operos ir baleto teatras. Didvyrių aikštė, Vaidahuniado pilis ir Varošligeto parkas. Laisvas laikas. Pageidaujant siūlome vakarą praleisti romantiškai plaukiojant laivu* Dunojaus upe ir grožintis įspūdingai apšviestu vakariniu miestu. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Išvyka į Hevizo kurortą, garsėjantį didžiausiu pasaulyje terminiu ploto ežeru, kurio giliausia vieta – 36 m. Daugiau kaip 200 metų didžiausias Europoje ir antras pagal dydį pasaulyje terminis ežeras Hevizas dovanoja žmonėms sveikatą ir gerą savijautą. Gerai žinomas kurortas – maudykla lyg pasakų miestelis apjuosęs ežerą nedideliais nameliais. Pažintis su kurortu, kuris stebina švara, tvarka bei gyventojų svetingumu. Kelionę tęsiame šiaurine Balatono ežero pakrante, nusėta nedidelių kurortų ir gyvenviečių, besigrožint nepakartojama ežero ir jį supančių kalvų panorama.  Esant galimybei ir geram orui – maudynės Balatono ežere Balatonalmadi kurorte. Vakare grįžimas į Budapeštą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Išvykimas iš Budapešto. Atvykimas į šalies baroko sostinę Ėgerį, kurį išgarsino savita architektūra, tvirtovės gynėjų patriotizmas, vyno gamybos ir pirčių tradicijos. Ekskursija po miestą: pilis – buvusi vyskupų rezidencija, Dabo Ištvano aikštė, turkų valdymo simbolis 40 m aukščio Minaretas – vienas gražiausių Centrinėje Europoje. Antra pagal dydį Vengrijos bazilika – neatsiejamas miesto akcentas. Baroko dvasia alsuojanti Szechenyi gatvelė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti terminius baseinus*. Laisvas laikas „Gražuolių slėnyje“, ragaujant tradicinio vengriško guliašo, degustuojant vietinius vynus ir  klausantis tautinės muzikos. Išvykimas iš Vengrijos. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • kelionė autobusu;
  • kelionės vadovo-gido paslaugos,
  • kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems objektams turėti:

  • Mokamiems objetams, gido sistemos ausinukams, miesto mokesčiams gali prireikti ~  60 €
  • Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos

Pastaba. Objektų skaičius, lankymo eiliškumas, kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir kituose mokamuose objektuose neveda.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt