Vasaros savaitgalis Karališkoje Varšuvoje (birželis)

Aplankysite karalių miestą - Lenkijos sostinę, miestą feniksą - prisikėlusį iš griuvėsių po II Pasaulinio karo. Aplakysite 2 karališkuosius parkus: Lazienki ir Vilanovo Aplankysite Karaliaus Jono III Sobieskio rūmus. Iš Mokslo ir kultūros rūmų, 114 m aukštyje apžvelgsite Varšuvos panoramą.
Vasaros savaitgalis Karališkoje Varšuvoje (birželis)
4 birželio - 5 birželio
125 €
125 €
Kaina asmeniui
Vasaros savaitgalis Karališkoje Varšuvoje 2022.06.04 - 2022.06.05 d
Nakvynė viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/triviečiuose kambariuose

VYKSTANT Į LENKIJĄ ES COVID SERTIFIKATAS NEREIKALINGAS!

Varšuva tai buvusi mūsų bendros valstybės sostinė, o šiandien – Rytų Europos sostinė. Tai modernus ir atsinaujinęs Europos didmiestis Pačioje Lenkijoje Varšuva  yra be konkurencijos visa ko centras. Lenkijos sostinė Varšuva ne tik arti, bet ir įdomi. Viešnagė Varšuvoje nėra labai brangi ,,kainos nesikandžioja“, yra galimybė apsipirkti…

1 diena.Anksti ryte, apie 03.00 val išvykimas iš Klaipėdos. Keliaujame į Varšuvą.

Lazieni  Krolewskie yra viena iš tų vietų, kurias tiesiog privalu aplankyti būnant vasarą  Varšuvoje. Todėl ekskursiją po Varšuvą ir pradėsime nuo Lazienki parko. Parko pavadinimas išvertus pažodžiui į lietuvių kalbą, reiškia ,,karališkieji vonios  kambariai“. Parkas tokį pavadinimą gavo dėl to, kad 17 a. pabaigoje parko saloje buvo įrengta pirtis, kuri po  įvairių pastato plėtros darbų tapo dabartiniais rūmais ant vandens (Palac na Wyspie). Parke galima pasigrožėti gausybe čia augančių augalų, galima sutikti laisvai lakstančias stirnas, tapusius parko simboliais povus. Šėlstančias tarp medžių voveraites, dalis kurių būtinai patikrins ar neatvežėte joms kokio skanėsto. Lazienki parkas užima 76 ha, iš kurių daugiau nei 4 ha užima 3 sujungti kanalais tvenkiniai kelionės vadovo lydimi pasivaikštome po parką. Galėsime gėrėtis Karališkuoju 17 a. sodu, romantiškuoju 19 a. sodu, modernistiniu 20 a. sodu ir kinišku sodu, neoklasicistiniais rūmais ant vandens, antikinio stiliaus amfiteatru, senąja sargybine. Pamatysime paminklą Stanislovui Augustui Poniatovskiui. Lenkijos karaliui, kuris įsigijo šį parką ir rūmus tais metais, kai buvo karūnuotas. Pamatysime paminklą žymiam kompozitoriui F. Šopenui.

Toliau kelionės vadovo lydimi pasivaikštome po Varšuvos senamiestį, susipažįstame: Karalių rūmai, paminklas karaliui Žygimantui III Vazai, Turgaus aikštė su buvusias pirklių namais, Šv. Jono krikštytojo katedra, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, Šv. Kryžiaus bažnyčia, Šv. Onos bažnyčia, Kultūros ir mokslo rūmai – Varšuvos panorama…*

Laisvas laikas pavalgymui, apsipirkimui.

Jei net esate dideli namisėdos, Varšuvoje turite padaryti išimtį, vakare turėtumėte susipažinti su Varšuvos naktiniu gyvenimu. Galite savarankiškai apsilankyti upės Vistula krantinėje, kur barai įsikūrę praktiškai ant smėlio.
Rekomenduojame aplankyti šviečiantį ir muzikuojantį parką Skwer Dywizji Pancernej.
Nakvynė viešbutyje.

 

 2 diena. Pusryčiai. Aplankome Vilanovo Karaliaus Jono III Sobieskio rūmus ir parką*, kurie iškilo 18 a. tuometiniame Varšuvos  priemiestyje.

Šiuo metu rūmuose veikia seniausias lenkiškas meno muziejus (karaliaus Jono III rūmų muziejus – Muzeum Palacu Krola Jana III), kuris įkurtas dar 1805m.

Vilanovo rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio vasaros rezidencija, vėliau čia gyveno Augustas II ir kitos aristokratų šeimos. Ekskursijos po parką ir rūmus metu pamatysime nuostabų didingo baroko pavyzdį ir buvusios Respublikos didybės liudininką*.

Kelionė iš Varšuvos į Lietuvą su trumpais sustojimais pakelės užeigose (Pavalgymas Lenkijoje apie 40PLN).

Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

 Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

*Kelionė  turistinės klasės  autobusu;

*Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;

*Kelionės organizacija;

*1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Varšuvoje;

 PAPILDOMOS IŠLAIDOS MOKAMI OBJEKTAI, PASLAUGOS (1 Eur 4,6PLN)

*Lazienki parkas. Bilietas 40 PLN.

*Vilanovo parkas. Bilietas 7 PLN. Rūmai – 25 PLN. Gidas  grupei – 200 PLN.

*Mokslo ir kultūros  rūmai – apžvalgos aikštelė – 15 PLN.

*Pavalgymas Lenkijoje apie 40 PLN.

 Pastaba.

Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali keistis.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt