Karališkuoju traktu Varšuvoje – gardus meduolių aromatas Torunėje (birželis)

28 birželio - 30 birželio
225 €
225 €
Kaina asmeniui
Karališkuoju traktu Varšuvoje - gardus meduolių aromatas Torunėje 2024.06.28-30

Išvykimo vietos

 • 03.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.
 • 03.15 val iš Gargždų, prie Swedbank
 • 04.15 val iš Kryžkalnio Orlen degalinės (kryptis Klaipėda – Kaunas)
 • 05.30 val Kaunas, Circle degalinė (vakarinis aplinkelis 10)
1 diena.  Kelionė Lietuvos-Lenkijos keliais į Varšuvą, kuri 17 a. buvo Lenkijos-Lietuvos sostinė. Zigmantas Vaza ją čionai atkėlė iš Krokuvos, nes Varšuva yra pusiaukėlė tarp Vilniaus ir Krokuvos…Varšuvoje nemažai vietų, liudijančių bendrą mūsų tautų praeitį. Į Varšuvos Karalių rūmuose, vykusius Seimus karietomis keliaudavo mūsų bajorai iš visos mūsų šalies.

Kelionės vadovo lydimi, pasivaikštome  “Karališkuoju traktu”. Be svarbiausių senamiesčio vietų, tokių kaip Pilies ir Turgaus aikštės, praeisime per Krokuvos priemesčio gatvę (A. Mickevičiaus paminklą, Prezidento rūmus, Bristolio bei Europos viešbučius, universitetą, Šv. Kryžiaus bažnyčią, Mokslo akademiją, Koperniko paminklą). Pageidaujantys apsilanko Karalių pilyje*. Laisvas laikas Varšuvos senamiestyje.
Esant galimybei pakilsite į Mokslo ir kultūros rūmų apžvalgos aikštelę*, nuo kurios atsiveria visa Varšuvos panorama. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai.  Vykstame į Torunę. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų, išsidėsčiusiu abipus Vyslos krantų. Torunės senamiestis – unikalus viduramžių dvasia dvelkiantis istorinis ansamblis, įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Originalus gatvių tinklas išliko nepakitęs nuo XIII a. Ekskursijos metu pamatysim Rotušę, Šv. Jono Krikštytojo ir Jono Evangelisto bažnyčią, Šv. Jokūbo bažnyčią, fontaną, M. Koperniko namą, kuriame ir gimė žymusis astronomas, namą „Po žvaigžde“, paminklą M. Kopernikui. Po pažinties su miestu turėsime laisvo laiko. Vietiniai gyventojai sako, kad iš Torunės grįžti be meduolių – negalima, tad laisvo laiko metu būtinai jų įsigykite! Pirmieji meduoliai čia iškepti 1380-aisiais, o meduolius su imbieru pradėjo kepti vienuolės. Torunės meduolių receptai yra griežtai saugomi.  Pagal galimybę laisvas laikas vakarienei. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Sustojame Olštyne –Varmijos Mozūrijos vaivadijos sostinėje. Šiame mieste kurį laiką buvo  pagrindinė kryžuočių ordino būstinė, iki perkeliant ją į Marienburgą. Pamatysite senąją miesto rotušę statytą 14 amžiuje, miesto Aukštuosius vartus, miesto pilį, kurioje  1516-1521 m gyveno M. Kopernikas, pilies bokštą, Šv.Jokūbo katedrą, Naujoji miesto rotušę (pastatyta 1915m ). Pagal galimybę papietaujame ir keliaujame Lietuvos link.

Vėlai vakare sugrįžimas į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje
 • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti ~ 120 PLN

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemokąJei kelionę registruojatės vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt