Užutrakis-Didingieji Trakai (nemokamas salos pilies muziejaus lankymas), karališkieji kibinai. LIKO 14 VIETŲ

Nuvyksime į vieną įspūdingiausių Lietuvoje - Užutrakio dvarą, Lietuvos turizmo simbolį - Trakus. Užugirio kaime aplankysime Angelų kalvą.
Užutrakis-Didingieji Trakai (nemokamas salos pilies muziejaus lankymas), karališkieji kibinai
30 balandžio
42 €
42 €
Kaina asmeniui
Užutrakis-Didingieji Trakai (nemokamas salos pilies muziejaus lankymas), karališkieji kibinai
1 dienos kelionė

 Išvykimas 7:00 val. Iš Klaipėdos (per Gargždus, Kryžkalnį). 

Važiuojame link Trakų, užsukame prie Angelų kalvos. Ši kalva vardą gavo neatsitiktinai – pažvelgus į Galvės ežeryno teritoriją iš paukščių skrydžio, jis panašus į sparnus išskleidusį angelą. Angelo kūną ir kojas sudaro Galvės, Lukos ir Totoriškių ežerai, išskleistus sparnus Skaisčio ir Akmenos ežerai, o angelo galva – tai Angelų kalva. Kalvą jau puošia 40 didingų angelų, iš ąžuolo išdrožtos skulptūros bei koplytstulpiai, siekiantys beveik 6 metrus. 

Vos už keleto minučių kelionės nuo Angelų kalvos įsikūręs vienas įspūdingiausių dvarų Lietuvoje – Užutrakio dvaro sodyba – grafų Tiškevičių šeimos vasaros rezidencija. Tai – vienas ryškiausių ir geriausiai išlikusių Lietuvos dvarų. Aplink dvarą driekiasi garsaus prancūzų kraštovaizdžio architekto Eduardo Fransua Andre sukurtas parkas. Aplink rūmus sukurti prancūziški parteriai su karpomomis liepų alėjomis, ornamentiniais gėlynais ir skulptūromis.  Šalia driekiasi romantiškas angliško stiliaus parkas su tvenkiniais, dirbtinėmis uolomis, tilteliais. Ekskursija po Užutrakio dvarą su vietiniu gidu*. 

Atvykstame į istorinę Lietuvos sostinę – Trakus. Šiandien Trakai – Lietuvos turizmo simbolis, panašiai kaip Venecija Italijoje arba Sankt Peterburgas  Rusijoje. Trakai yra buvę  valstybės valdovų rezidencija. Visi LDK  kunigaikščiai gyveno Trakų salos ir pusiasalio pilyse, čia yra vykę svarbių kultūros ir istorijos įvykių… Vienas svarbiausių, gausiai turistų lankomas objektas  – Trakų pilis. 14-15 a. vienoje iš daugiau nei 20 Galvės ežero salų įkurdinta pilis yra itin strategiškai patogioje vietoje. Ją iš visų pusių saugo vanduo. Dabar pilyje veikia muziejus, kuris paskutinį mėnesio sekmadienį lankomas nemokamai. Aplankome pilį. 

Kelionės vadovo lydimi, pasivaikštome po Trakų senamiestį, užsukame į vieną iš kibininių paragauti tradicinio karaimo patiekalo – kibinų*. 

Vakare grįšime  į namus. 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 

Transportas. 

Ekskursinė programa. 

Kelionės vadovo paslaugos. 

Papildomos išlaidos kelionėje: lankytiniems objektams turėti ~15 eur. 

PASTABOS: 

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda. 

Pasiteiravimui apie kelionę: 

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   keliones@alvaturas. 
  • Laima tel.: +370 686 26261 el. paštu:  alvaturas@gmail.com