Užburiantys Slovakijos kalnai – Pieninų nacionalinis parkas

Kvapą gniaužiantys kalnai, gaivus oras, akinančio mėlynumo ežerai - visą tai rasite nukeliavę į Slovakiją. Keliaukite aktyviai: pasivaikščiokite kalnais ir požemio urvuose, plaukite mediniai splaustais, pažinkite miestų istorijas...
Užburiantys Slovakijos kalnai – Pieninų nacionalinis parkas
22 liepos - 25 liepos
199 €

Užburiantys Slovakijos kalnai – Pieninų nacionalinis parkas

199 €
Kaina asmenui
Užburiantys Slovakijos kalnai – Pieninų nacionalinis parkas 2021.07.22-25 d
kelionės trukmė 4d/3n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

02.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.

02.30 val Išvykimas iš Kretingos  (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)

03.10 val iš Plungės  ( Cirkle degalinės, Porto kavinė)

03.40 val iš Telšių (Baltic Petroleum degalinės Šiaulių pl 12).

05.00 val iš Šiaulių nuo PC Akropolis. 

1 DIENA. Labai anksti ryte, apie 3val, autobusu išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Su sustojimais pietums ir kojų pramankštinimui keliaujame į Slovakiją. Pakeliui sustojame gražiausiame Lenkijos kaimelyje Zalipie, kur namai pasakiškai išmarginti gėlių motyvais. Atvykstate į nakvynės vietą Slovakijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Susipažinimas su nuostabiu Pieninų nacionaliniu parku. Iš Červeny Klaštor plaukiame *plaustais Dunajeco upe (apie 10 km, trukmė apie 2val). Įspūdį paliks tiek suaugusiems, tiek vaikams. Plaustais, talpinančiais po 15 žmonių, plauksite grožėdamiesi atsiveriančiais Pieninų vaizdais abipus upės. Klausysitės vietinių guralių pasakojimų apie kalnus, uolas, upelius. Išgirsite legendą apie septynis užkeiktus vienuolius, pamatysite parko simbolį – Trijų Karūnų kalną, uolą primenančią erelį, „Uošvės burną“…Pasivaikščiojimas Pieninų Nacionalinio parko takais. Po smagaus pasiplaukiojimo, šildysitės Vrbovo terminio vandens baseine*, kur jūsų lauks maudynės ir poilsis. Maudynės karštose versmėse visiškai atpalaiduos! Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai.  Lankome Belianska urvus*, vienus įspūdingiausius Slovakijoje. Leisimės į 1370m ilgio požeminę kelionę požemine trasa, kur temperatūra vasarą sieks apie 5 laipsnius šilumos. Grožėsimės stalagtitais, stalagmitais (trukmė apie 1val). Iš Tatranska Lomnicos keltuvais keliamės* į Skalnate Pleso grožitės antra pagal aukštį Aukštųjų Tatrų Lomnicky viršukalne (2634 m). Pageidaujantys dar gali pasikelti *keltuvu į Lomnicky Sedlo ir apžvelgti Tatrus iš 2190 m aukščio. Nuostabūs vaizdai lydės einant kalnų takeliais Smokoveco link. Kalnų trobelėse galite išgerti puodelį arbatos, pasigėrėti nuostabiomis kalnų keteromis ir kriokliais.  Vakarą siūlome praleisti nacionaliniame slovakų restorane kolyboje*, ragaujant slovakiškus patiekalus bei klausantis slovakiškos muzikos. Nakvynė.

4 DIENA. Pusryčiai. Kupini puikių įspūdžių išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietauti sustojame viename iš Lenkijos pakelės užeigų. Naktį grįžtame namo.

 

ĮSKAIČIUOTA Į KELIONĖS KAINĄ:

 • Kelionė autobusu
 • 3 nakvynės viešbutyje arba privačiame sektoriuje
 • Maitinimas: 3 pusryčiai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

NEĮSKAIČIUOTA Į KELIONĖS KAINĄ:

 • Draudimas
 • Mokami objektai apie 70 EUR
 • Pietūs ir vakarienės
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.
 • Kelionių organizatorius UAB „Kelionių centras“. Įmonė atitinka kelionių organizatoriams keliamus reikalavimus, yra įregistruota Lietuvos respublikos turizmo paslaugų ir išteklių registre- licencija NR012630.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt