Užburianti kalnuotoji Slovakija 2024.08.20-24 (iš Skuodo, Plungės, Telšių, Kryžkalnio, Kauno, Alytaus)

20 rugpjūčio - 24 rugpjūčio
389 €
389 €
Kaina asmeniui
Užburianti kalnuotoji Slovakija 2024.08.20-24 (iš Skuodo, Plungės, Telšių, Kryžkalnio, Kauno, Alytaus)
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose/triviečiuose kambariuose privačiame sektoriuje

IŠVYKIMAS 00:30VAL (LAIKAS BUS PATIKSLINTAS) IŠ SKUODO, PLUNGĖS, TELŠIŲ, KRYŽKALNIO, KAUNO, ALYTAUS.

1 diena. Naktį autobusu išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Su sustojimais pietums ir kojų pramankštinimui keliaujame į Slovakiją. Atvykstate į nakvynės vietą Slovakijoje.

2 diena. Pusryčiai. Susipažinimas su nuostabiu Pieninų nacionaliniu parku. Iš Červeny Klaštor plaukiame *plaustais Dunajeco upe (apie 10 km, trukmė apie 2val),  kurios viena pakrantė šioje vietoje priklauso Slovakijai, kita – Lenkijai.. Įspūdį paliks tiek suaugusiems, tiek vaikams. Plaustais, talpinančiais po 15 žmonių, plauksite grožėdamiesi atsiveriančiais Pieninų vaizdais abipus upės. Klausysitės vietinių guralių pasakojimų apie kalnus, uolas, upelius. Išgirsite legendą apie septynis užkeiktus vienuolius, pamatysite parko simbolį – Trijų Karūnų kalną, uolą primenančią erelį, „Uošvės burną“…
Vykstame į patį seniausią kurortinį miestelį – Stary Smokovec, kur keltuvu* keliamės į Hrebienok, kur jau pati pradžia žada nuostabius vaizdus ir įdomias patirtis. Keltuvas kyla per gamtos grožio ir kalnų pakraščius, atidengiant slepiamą Tatrų kalnų grožį. Iš aukštai esančio Hrebienoko galima mėgautis stulbinančia kalnų panorama, o grynas kalnų oras suteikia nepakartojamą atmosferą.
Nuo Hrebienoko prasideda pasivaikščiojimas palei Studenos krioklius. Tai stulbinantys kaskados formos kriokliai Aukštųjų Tatrų nacionaliniame parke. Šniokšdamas vanduo tarsi sukuria malonią muziką, o kalnų peizažai sustiprina šios vietos dvasią. Tai yra vietovė, kurioje susilieja ramumas ir natūrali grožio puošmena. Nakvynė viešbutyje/privačiame sektoriuje.

3 diena. Pusryčiai.  Šiandien aplankysime vieną gražiausių Slovakijos kalnų kurortų – Štrebske Pleso.  Keltuvais pasikelsite į Solisko chatą*, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į slėnį bei Žemuosius Tatrus. Visi norintys galės kalnų takeliu užkilti į Predne Solisko viršūnę (2117 m). Pagaidaujantiems – žygis kalnų takeliais prie vieno iš aukščiausių ir gražiausių Aukštųjų Tatrų krioklių Skok (25 m), o nenorintys eiti – smagiai leis laiką miestelyje. Vakarop šildysitės Vrbovo terminio vandens baseine* (arba Poprad Aquacity)*, kur jūsų lauks maudynės ir poilsis. Maudynės karštose versmėse visiškai atpalaiduos! Nakvynė viešbutyje/privačiame sektoriuje. Nakvynė viešbutyje/privačiame sektoriuje.

4 diena. Pusryčiai. Lankome Belianska urvus*, vienus įspūdingiausius Slovakijoje. Leisimės į 1370m ilgio požeminę kelionę požemine trasa, kur temperatūra vasarą sieks apie 5 laipsnius šilumos. Grožėsimės stalagtitais, stalagmitais (trukmė apie 1val).
Toliau vykstame pasivaikščioti medžių viršūnėmis Bachledka 600m ilgio medžių lajų take*. Vaikštant taku apima jausmas, lyg būtumėme miško dalimi. Pats įspūdingiausias vaizdas yra matomas iš 32 metrų apžvalgos bokšto – iš čia galime stebėti tolumoje esančių Tatrų ir apylinkių panoramą. Nebijantiems aukščio ir norintiems daugiau adrenalino apžvalgos bokšto viršuje per vidurį ištemptas tinklas, ant kurio galite pasivaikščioti ar prigulti. Žemyn iš bokšto galite čiuožti vamzdžiu.
Vakarą siūlome praleisti nacionaliniame slovakų restorane kolyboje*, ragaujant slovakiškus patiekalus bei klausantis slovakiškos muzikos. Nakvynė viešbutyje/privačiame sektoriuje.

5 diena. Pusryčiai. Kupini puikių įspūdžių išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietauti sustojame viename iš Lenkijos pakelės užeigų. Naktį grįžtame namo.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu
  • 4 nakvynės viešbutyje arba privačiame sektoriuje
  • Maitinimas: 4 pusryčiai
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa

NEĮSKAIČIUOTA Į KELIONĖS KAINĄ:

  • Mokami objektai apie 140EUR
  • Pietūs ir vakarienės