Talinas – Kadriorgo rūmai – Saremo sala Grupė pilna. Kita data 10.19

Talinas - Saarema
rugsėjo 28 - rugsėjo 29
95 €

Rugsėjo 28-29 d

95 €
Kaina asmenui
Talinas - Kadriorgo rūmai - Saremo sala
Kelionės trukmė: 2dienos/1naktis. Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Galimi išvykimai iš Kretingos, Plungės, Telšių arba Šiaulių.
2019 m. rugsėjo 28 d.
~01,00 val. (laikas gali būti tikslinamas) išvykimas iš Klaipėdos (nuo .Akropolio iš Dubysos gatvės)
atvyksime į didžiausią Estijos salą – Saarema. Tai graži, bet labai rami žemė, besididžiuojanti savo gamta, tyla, ramybe ir neskubiu gyvenimo būdu. Sarema garsėja vėjų malūnais ir kadagiais. Anksčiau vėjų malūnų saloje buvo gal keli šimtai, dabar liko tik keli Angos kaimelyje. O kadagys yra vienas iš salos simbolių iki šiol. Iš kadagio čia drožiami šaukštai ir parduodami turistams kaip suvenyrai.
Apie pusė salos gyventojų reziduoja sostinėje Kuresarėje, kurią mes taip pat aplankysime. Susipažinsime su Kaali meteorito krateriu. Didžiausiame jų susiformavo žalios spalvos Kaali ežeras, kurio skersmuo 110 metrų bei vienintelis išlikęs tokio pobūdžio reiškinys Europoje. Kaali krateris yra aštuntas pagal dydį meteorito suformuotas krateris pasaulyje ir vienas vaizdingiausių. Estų mitologijoje teigiama, kad Kaali ežeras turi stebuklingų galių, tad jis galėjo būti ritualinių apeigų vieta. Sarema paplūdiniai akmenuoti, tačiau tiek vietinių estų, tiek turistų labai mėgiami. Nakvynė Taline.

2019 m. rugsėjo 29 d.
Ryte pusryčiaujame ir vykstame į vieną gražiausių rūmų bei parkų Estijoje – Kadriorgo rūmai. Rūmų istorija prasidėjo 18 amžiuje, juos pastatė Petras I-asis savo žmonai Jekatirinai. Rūmuose eksponuojama šimtai XVI-XX amžiaus Vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbai, taip pat nuotraukos, skulptūros ir kiti meno kūriniai. Užeisime pasigrožėti rūmais, pasivaikščiosime aplink esančiame nuostabiame parke, pasigrožėsime gėlynais.
Vėliau ekskursija po Talino senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Po ekskursijos laisvas laikas ir vykstame link namų.
Vėlyvas grįžimas namo (gali būti ir po vidurnakčio, priklauso nuo to kelintą išvažiuosite iš Talino).
Kelionės kaina – 95 € asmeniui (gyvenant dviems asmenims dviviečiame kambaryje).
Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.
Papildomos išlaidos (keltas į Saaremo salą, Koguvos etnografinis kaimas, Kuresarės pilis, Angla vėjo malūnų kompleksas, Oleivystės bažnyčia, Storosios Margaritos bokštas, įėjimas į Kadriorgo rūmus, Taline vietinio gido paslaugos – suaugusiems apie 42 € , vaikams – apie 35 €.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Sveikatos draudimas.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).