Šventinis Talinas – ekskursija „Talino legendos“- aplankant Rygą

Vykstame į seniausią Šiaurės Europos sostinę - Taliną. Legenda byloja, kad iš vargšų šeimos kilęs Tomas, draugų paragintas, prasibrovė pro minią ir taikliai paleido strėlę iš arbaleto. Kadangi jis nebuvo kilmingas, prizo negavo, tačiau iki gyvenimo pabaigos jam buvo pažadėtas darbas miesto sargyboje. Užaugęs Tomas tapo didžiu didvyriu, narsiai kovojusiu Livonijos kare.
Šventinis Talinas - ekskursija „Talino legendos“- aplankant Rygą
19 gruodžio - 20 gruodžio
115 €

Kalėdinė Ryga ir Šventinis Talinas

115 €
Kaina asmenui
Šventinis Talinas - ekskursija „Talino legendos“- aplankant Rygą 2020.12.19 - 2020.12.20 d
Kelionės trukmė 2 dienos/ 1 naktis kelionės kaina vienam asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

2020 m. gruodžio 19-20 d. (2d/1n)

2020 m. gruodžio 19 d.
5.00 val išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.
5.30 val. išvykimas iš Gargždų, Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).
arba Kretingos (priklausomai iš kurios vietos vyks daugiau turistų)
6.05 val. Plungė (Lidl prekybos centras, J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė, ARBA Circle degalinė prie žiedo, Truikiai, Trukių km., Plungė).
Galimi išvykimai iš Gargždų, Plungės, Telšių, arba Šiaulių, arba Mažeikių. Tai priklauso nuo keliaujančių skaičiaus, arba pagal atskirą susitarimą už papildomą mokestį.
Šią Kalėdinę kelionę pradėsime pažintimi su Kalėdine Ryga. Latvijos sostinė Ryga pelnytai vadinama Baltijos šalių Kalėdų sostine. Kelionės metu vyks dar naujas ir originalus, tik parėjusiais metais startavęs festivalis „ Kalėdinių eglučių kelias“. Visas Rygos senamiestis bus parturtintas naujais ir neįprastais Kalėdinių eglių sprendimais, kurios turi ir savo pasakojimus. Pažinti skoningai papuoštą Rygos senamiestį padės apžvalginė ekskursija : Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltyje Domo katedra, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas“ ir kt. Po ekskursijos laisvas laikas pasigrožėti Rygos senamiesčiu, kuriame siūlome ir pavalgyti. Kitas variantas trumpesnis laikas senamiestyje, o pietauti galima viename iš latviškos virtuvės patiekalų restorane „Lido“. Kuris iš variantų bus priklausys nuo oro, kelių būklės ir Jūsų pasirinkimo, randant bendrą kompromisą.
Vykimas į seniausią Šiaurės Europos sostinę – Taliną. Legenda byloja, kad iš vargšų šeimos kilęs Tomas, draugų paragintas, prasibrovė pro minią ir taikliai paleido strėlę iš arbaleto. Kadangi jis nebuvo kilmingas, prizo negavo, tačiau iki gyvenimo pabaigos jam buvo pažadėtas darbas miesto sargyboje. Užaugęs Tomas tapo didžiu didvyriu, narsiai kovojusiu Livonijos kare.
Vakare dalyvausime ekskursijoje „Talino legendos“, kurios metu profesionalūs aktoriai, lėlės, vaizdo technologijos, multimedijų triukų mišinys sukuria „teatrą atrakcioną“. Pamatysite ir išgirsite populiariausias, jaudinančias Talino legendas. O legendų labirintuose pakilsite į senovinės šventyklos bokštą, išgirsite undinės balsą, išgyvensite priešų antplūdį ir marą, sužinosite apie pamirštus alchemikų atradimus. Ekskursijos trukmė 15-20 minučių. Grupė bus dalinama į dvi arba tris dalis. Kol vieni lauksite grįžtančių iš ekskursijos kelionės vadovė pasiūlys pasivaikščioti šalia esančiame senamiestyje, atsigerti arbatos. Laukiant vienas kitų laikas prabėga maloniai.
Nakvynė viešbutyje. Radisson Blu Hotel Olümpia 4*

2020 m. gruodžio 20 d.
Papusryčiavę, keliausime susipažinti su Talino senamiesčiu, sulaukia bene didžiausio turistų susidomėjimo; nuo 1997 metų jis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kadangi Taline mažai medinių statinių, gaisrai sostinės nenuniokojo. Svarbu ir tai, kad šis miestas niekada nebuvo atstatytas iš esmės, todėl išsaugojo senąją miesto dvasią. Dauguma viduramžių bažnyčių, pirklių rezidencijų išlikę tokios, kokios buvo pastatytos XIII – XV amžiuose. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Po ekskursijos laisvas laikas. Vėlai grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionė patogiu autobusu;
 • kelionės vadovo-gido paslaugos,
 • kelionės programos rengimas ir derinimas
 • ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

 • Ekskursija „Talino legendos“ – 10 € asmeniui (suaugusiems), 8 € asmeniui (vaikams, studentams, senjorams);
 • Pageidaujantys gyventi vienviečiame kambaryje priemoka apie 30 eurų.
 • Pietūs, vanduo;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
 • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt