Svajonių ir aistros šalis – Ispanija (su poilsiu prie Viduržemio jūros)

27 birželio - 7 liepos
979 €
979 €
Kaina asmeniui
Svajonių ir aistros šalis - Ispanija (su poilsiu prie Viduržemio jūros) 2024.06.27-2024.07.07
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.00 val - Alytus, Naujoji autobusų stotis

Numatytas kelionės vadovas Gintas.

1 diena. Anksti ryte 00:30 išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Keliaujame į viduramžiškąjį Rotenburgą  (Rothenburg ob der Tauber) – miestą, kuriame, atrodo, sustojo laikas. Niekur viduramžiai nėra pilni tokios gyvybės kaip čia. Be to, šis miestas net ir vasarą „kvepia“ Kalėdomis. Visus metus atidarytoje kalėdinėje parduotuvėje galima rasti visko, ko reikia šiai šventei. Ekskursija su gidu. Viduramžių vartai vingiuotomis gatvelėmis veda link fontanų, bokštų. XIV amžiaus Šv. Jokūbo bažnyčia, šv. Jurgio fontanas, XII a. miesto siena ir  vartai, turgaus aikštė, rotušė  traktyras, Plionlein aikštė, Marijos vaistinė, mėsos namai, kalvių gatvė (Schmiedgasse) ir kt… Laisvas laikas. Išvykimas iš Rothenburgo. Kelionė per Vokietiją.  Atvykimas į nakvynės vietą.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją. Atvykimas į *Avinjoną, romėnų įkurtą prieš 2000 metų. XIV amžiuje suklestėjęs Avinjonas buvo apjuostas akmenine siena, kuri išliko iki šiol. Nuo 1305m. iki 1378m. Avinjone gyveno ir valdė 7 popiežiai, todėl jis vadinamas „Popiežių miestu“. Iš lauko pusės apžiūrėsite didingus Popiežių rūmus, vienus iš didžiausių gotikos statinių Europoje, apsuptus parkų su apžvalgos aikštelėmis, nuo kurių atsiveria nuostabios apylinkių panoramos; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; liaudies apdainuotą garsųjį *Šv.Benezeto tiltą per Ronos upę,Rona vartus . Išvykimas į Ispaniją. Vakare atvykimas į Ispanijos kurortą Kosta Bravos pakrantėje.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems –visos dienos išvyka į Barseloną. Barselona – tai labai judrus, šiuolaikiškas, antras pagal dydį Ispanijos miestas, turintis nemažą jūros uostą. Miestas laikomas vienu didžiausių Europos kultūros centrų. Ekskursijos po Katalonijos sostinę metu apsilankysite įspūdingame senamiestyje, kuriame gausu viduramžių gotikos stiliaus pastatų ir bažnyčių. Lankysime PORTT VELL, senąją muitinę, Kolumbo paminklą, karališkąją aikštę Placa Reial su Antonio Gaudi sukurtais žibintais-stulpais, grožėsimės fontanu, nueisime ir susipažinsime su vienu svarbiausiu  Antonio Gaudi darbu tai Palau GUEL gotikiniais rūmais, taip pat apžiūrėsime rūmus la Verreina, karališkąja mokslų akademija-teatru, operos teatrą, fontaną Canaletes, bei gotikinį kvartalą su 13 a. katedra, St.Jaume aikštę, generaliteto rūmus, miesto rotušę, Katalonijos aikštę iš kurios išsišakoja 9 bulvarai link gracios bulvaro, ispanijos aikstės ir kt. Nuvyksime iki Sagrada Familia. Iš išorės galėsite pasigėrėti  Barselonos perlu – nebaigta statyti įžymiojo architekto A. Gaudi šedevru Šv. Šeimos bažnyčia (Sagrada Familia). Ji žavi didingumu ir yra neabejotinai tobuliausias garsiojo katalonų architekto darbas. Laisvo laiko metu galėsite aplankyti Jūrų muziejų su vienu didžiausių Europoje akvariumu, kuris įsikūręs Šalia Kulumbo paminklo. Barselonos jūros muziejus yra vienas turtingiausių, įdomiausių, didžiausių mieste ir, žinoma, – labai populiarus tarp turistų. Arba nuo Katalonijos aikštės pėstute prasieti GRACIA bulvaru ir savarankiškai aplankyti casa Batillo Gaudzio sukurtą daugiabutį, ar Bulvare aplankyti kitą Gaudžio šedevrą – casa Mila. Laiką galėsite praleisti galite judriausiame bulvare RAMBLA. Vakare grįžtate į viešbutį.   Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems – išvyka į Monserato vienuolyną. Vykstate į vieną seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje. Švenčiausia Katalonijos vieta laikomas Monserato vienuolynas, įsikūręs ant to paties pavadinimo aukšto kalno, yra prigludęs prie įspūdingų beveik 1300 metrų aukščio uolų. Slenkant amžiams kalnas įgavo fantastiškas formas. Ši vieta tapo šventa ir kasmet pritraukia daugybę tikinčiųjų, kurie atvyksta prašyti Madonos užtarimo ir malonių. Apžiūrėsite baziliką, kurios altorius gausiai padabintas emaliu, La Moreneta – Juodosios Madonos statulą bei pasigrožėsite atsiveriančia puikia panorama. Esant galimybei pasiklausysite berniukų choro giedojimo. Savarankškai pavalgome pietus. Vakarop grįžtame į kurortą, laisvas laikas..   Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Poilsis prie  jūros.  Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Kelionė į Figuerą  Salvadoro Dali gimtinę. *S.Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Išvykimas iš Figuero. Kelionė per Ispaniją, Prancūziją. Įspūdingi Pirėnų kalnai – tarsi pačios gamtos suformuota natūrali siena tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Atvykimas į nakvynės vietą Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją. Atvykimas į vieną iš Elzaso vyndarystės centrų – Rikvirą. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis su fachverkiniais ir akmeniniais pastatais, kurių fasadai ištapyti vyndarystės temomis, o namai nudažyti įvairiausiomis spalvomis. Išvykimas iš Rikviro. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Įskaičiuota: kelionė autobusu, apgyvendinimas su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos.

Papildomoms išlaidoms už lankomus objektus, vietiniams gidams ar gido sistemos ausinukams, miesto mokesčiams turėti ~70-110Eur

Pasirinktinai papildomai mokamos ekskursijos** (susirinkus ne mažiau 20 keliautojų):

Į Barseloną – 35eur/asm

Į Montserato vienuolyną – 35eur/asm

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytąpriemokąJei kelionę registuorjatės vienad ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA