Žavingoji Slovėnija (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena. Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Brno.

2 diena Pusryčiai. Tęsiame kelionę per Austriją Slovėnijos link. Apie pietus pasiekiame Ptuj miestelį, esantį Dravos upės pakrantėje ir ribojasi su Austrija ir Vengrija. Tai seniausias Slovėnijos miestas, garsėjantis savo vynais ir terminiais baseinais. Ekskursija po miestą: rotušė, Floriano kolona, Ptuj pilis. Po pietų, Jūsų lauks smagi pramoga –  maudynės terminiuose baseinuose*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Atvykstame į Slovėnijos sostinę Liublianą, garsėjančią savo išskirtiniais tiltais, kurių visame mieste yra net 17. Miesto senamiestis yra nedidelis, išsidėstęs siauros Liublianicos upės vingyje. Pažintis su žaviu Slovėnijos sostinės Liublijanos senamiesčiu: rotušė, Šv. Mikalojaus katedra, žymieji tiltai, Robba fontanas, simbolizuojantis tris upes- savą, Krką ir Liublijanicą. Vykstame link Slovėnijos pajūrio kurorto Portorožo, kurio pavadinimas išvertus iš italų kalbos reiškia „rožių uostas“. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantys sąvarankiškai gali laivu plaukti* į seną viduramžių jūros miestą – Piran. Plaukiant grožėsitės įspūdingais pakrančių vaizdais. Pasivaikščiosite susiraizgiusiomis siauromis Piran gatvelėmis, kur stovi gražūs senieji miesto pastatai ir sukuria ypatingą, Venecijos valdymo aukso amžiaus  atmosferą.   Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į centrinę Slovėnijos dalį. Lankysime įspūdingiausią Slovėnijos pilį – virš 100 metrų aukštyje ant uolų pakibusi renesansinę Predjamo pilį*. Didžioji pilies dalis įkurta didžiuliame natūraliame urve. Dabartinės išvaizdos pilis buvo sukonstruota dar XV amžiuje, kai joje gyveno pats žymiausias pilies šeimininkas – baronas Erazmas Luegeris. Tęsiame kelionę link Slovėnijos perlu vadinamo tarp kalnų įsiterpusio Bledo ežero, kurio viduryje išsidėsčiusi ašaros formos vienintelė Slovėnijos sala. Joje stovi Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia. Pageidaujantys galės iki jos nuplaukti laiveliu*. Ant stataus kalno šlaito matosi  lagendinė Bledo pilis, atsiveria pasakiški ežero ir jį supančių kalnų vaizdai. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje

6 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionę įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,
  • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose / triviečiuose kambariuose
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos,
  • ekskursinė programa.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt