Smagus savaitgalis Mikolaikose! Įskaičiuota vakarienė ir vandens pramogos! (kolektyvams)

Smagus savaitgalis Mikolaikose! Kelionė autobusu, ekskursijos, nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene bei pramogos vandens pramogų parke „Tropikana"
Šv. Lipka - Vilko guolis - vandens parkas Tropikana
Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Smagus savaitgalis Mikolaikose! Kelionė autobusu, ekskursijos, nakvynė 4* viešbutyje Golebiewski su pusryčiais ir vakariene bei pramogos vandens pramogų parke „Tropikana“

Kelionė per Lenkiją, vieną įdomiausių regionų – Mozūriją.
Pasigrožėję nuostabiais gamtos vaizdais, vyksime į II pasaulinio karo metais įrengtą Hitlerio karinę būstinę „Vilko guolį“ (Wolfschanze) – slėptuvę, kurioje jis praleido 900 dienų. 1944 m čia buvo įvykdytas nesėkmingas pasikėsinimas į Hitlerį. Vilkas – tai partinis Adolfo Hitlerio slapyvardis, kuriuo jis dažnai naudojosi. Gerložo miškai „Vilko guolio“ statybai pasirinkti neatsitiktinai. Teritorijos dislokacijos vieta ir kraštovaizdis (miškai, ežerai, kanalai, pelkės, upės) buvo natūralus apsaugos elementas iš rytų pusės.
Po to vyksime į Šv. Lipkos* religinį ansamblį, kurį sudaro barokinis vienuolynas bei bažnyčia, kurioje yra „šokantys“ vargonai – jais grojant visos ant vargonų esančios figūrėlės juda. Įspūdis – nepakartojamas!
Apie 15 val. atvykstate į Mikolaikas ir pramogaujate Tropikanos vandens pramogų parke. Šis atnaujintas vandens pramogų parkas turistams gali pasiūlyti įvairiausių pramogų: 6 skirtingus baseinus; įspūdingus nusileidimo kalnelius, kurių bendras ilgis apie 700 m; vandens krioklius, daugybę sūkurinių vonių bei saunų. Po maudynių niekur nebekeliaujate. Gyvenate čia pat veikiančiame viešbutyje! Viešbutyje siūlomos pramogos, neribotas vandens parko lankymas, vakarinė programa – viešbučio svečiams nemokamos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laukia laisvas laikas, kurio metu galėsite pramogauti vandens parke „Tropikana“. Apie 12 valandą (Lenkijos laiku) išvyksime namų link. Aplankome Vygrius, kur nacionaliniame parke, apsuptas vaizdingų ežerų, stūkso Kamaldulių vienuolynas. Jame aplankysime bažnyčios požemius, popiežiaus Jono Pauliaus II kambarį, pakilsime į bokštą*, iš kurio atsiveria puikūs apylinkių vaizdai. Matysime vaizdingą Vygrių ežerą, turintį 26 salas. Sužinosime paslaptį, kurios iš jų yra gyvosios, o kurios ne.
Kelionė namo.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 1 nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais  ir vakariene viešbutyje (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose)
 • Neribotas ir nemokamas įėjimas į vandens pramogų parką „Tropikana“ (nuo 8 val ryto iki 21 val vakaro).
 • Nemokamas įėjimas į naktinį klubą nuo 22 val .
 • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

 • Mokamiems objetams pažymėtiems (*) turėti ~ 40 PLN  (~ 10€)
 • Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos

Pastaba

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt