Smagus savaitgalis Mikolaikose! Įskaičiuota vakarienė ir vandens pramogos!

Smagus savaitgalis Mikolaikose! Kelionė autobusu, ekskursijos, nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene bei pramogos vandens pramogų parke „Tropikana"
Šv. Lipka - Vilko guolis - vandens parkas Tropikana
spalio 5 - spalio 6
125 €

Spalio 05-06 d

125 €
Kaina asmenui
Smagus savaitgalis Mikolaikose!
Kelionės trukmė 2d/1 n . Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dvivietyje kambaryje su įskaičiuotais pusryčiais ir vakariene

Smagus savaitgalis Mikolaikose! Kelionė autobusu, ekskursijos, nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene bei pramogos vandens pramogų parke „Tropikana“

Spalio 05d.
~ 03.30 val (iš penktadienio į šeštadienį) išvyksime iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelės nuo Dubysos g. pusės. Galime paimti turistus iš Plungės, Telšių, Šiaulių, Kryžkalnio, Kauno, Alytaus.
Galimas išvykimas iš Šiaulių.

Kelionė per Lenkiją, vieną įdomiausių regionų – Mozūriją.
Pasigrožėję nuostabiais gamtos vaizdais, vyksime į II pasaulinio karo metais įrengtą Hitlerio karinę būstinę „Vilko guolį“ (Wolfschanze) – slėptuvę, kurioje jis praleido 900 dienų. 1944 m čia buvo įvykdytas nesėkmingas pasikėsinimas į Hitlerį. Vilkas – tai partinis Adolfo Hitlerio slapyvardis, kuriuo jis dažnai naudojosi. Gerložo miškai „Vilko guolio“ statybai pasirinkti neatsitiktinai. Teritorijos dislokacijos vieta ir kraštovaizdis (miškai, ežerai, kanalai, pelkės, upės) buvo natūralus apsaugos elementas iš rytų pusės.
Po to vyksime į Šv. Lipkos* religinį ansamblį, kurį sudaro barokinis vienuolynas bei bažnyčia, kurioje yra „šokantys“ vargonai – jais grojant visos ant vargonų esančios figūrėlės juda. Įspūdis – nepakartojamas!
Apie 15 val. atvykstate į Mikolaikas ir pramogaujate Tropikanos vandens pramogų parke. Šis atnaujintas vandens pramogų parkas turistams gali pasiūlyti įvairiausių pramogų: 6 skirtingus baseinus; įspūdingus nusileidimo kalnelius, kurių bendras ilgis apie 700 m; vandens krioklius, daugybę sūkurinių vonių bei saunų. Po maudynių niekur nebekeliaujate. Gyvenate čia pat veikiančiame viešbutyje! Viešbutyje siūlomos pramogos, neribotas vandens parko lankymas, vakarinė programa – viešbučio svečiams nemokamos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (www.golebievski.pl).

2 diena.
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laukia laisvas laikas, kurio metu galėsite pramogauti vandens parke „Tropikana“. Apie 12 valandą (Lenkijos laiku) išvyksime namų link. Aplankome Vygrius, kur nacionaliniame parke, apsuptas vaizdingų ežerų, stūkso Kamaldulių vienuolynas. Jame aplankysime bažnyčios požemius, popiežiaus Jono Pauliaus II kambarį, pakilsime į bokštą*, iš kurio atsiveria puikūs apylinkių vaizdai. Matysime vaizdingą Vygrių ežerą, turintį 26 salas. Sužinosime paslaptį, kurios iš jų yra gyvosios, o kurios ne.
Grįžimas į Klaipėdą apie ~ 22- 23 valandą.

Kelionės kaina 125 €/ 1 asm
Vaikams 4-14 metų 104 € / 1asm

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
• Kelionės gido /vadovo paslaugos;
• 1 nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais bei vakariene;
• Neribotas ir nemokamas įėjimas į vandens pramogų parką „Tropikana (nuo 8 val ryto iki vakaro 21 val).
• Nemokamas įėjimas į naktinį klubą nuo 22 val.

Į kainą neįskaičiuota:
* (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~40 zlotų .medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
*Asmeninės išlaidos – pagal galimybę.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas“, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 12510. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas. Nr. KOF001230 (BTA draudimas).