Smagus Naujųjų Metų sutikimas Kaliningrade (su el.vizomis) liko 10 vietų!

Naujieji metai – svarbi šventė Rusijoje, ir šiai šventei ruošiasi ypatingai: įspūdingai papuoštos gatvės, festivaliai, mugės, tradiciniai gardėsiai bei Senis Šaltis su savo padėjėja Snieguole. Siūlome jums kelionę į Naujųjų Metų išvakares Kaliningrade, kurios metu galėsite pajusti gražiųjų švenčių atmosferą, dalyvauti tradicinėse Naujųjų metų linksmybėse ir paragauti Rusijos nacionalinės virtuvės patiekalų. Vakaro pabaigoje Senelis Šaltis lauks jūsų su dovanomis, tačiau norint jį surasti reikės sutikti kitų populiarių Naujųjų metų personažų, kurie jūsų lauks gražiausiose Naujųjų Metų vietose Kaliningrade.
Smagus Naujųjų Metų sutikimas Kaliningrade
gruodžio 31 - sausio 1
89 €
89 €
Kaina asmenui
SMAGUS NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS KALININGRADE (su el.vizomis)
kelionės trukmė 2d/1n

2019m gruodžio 31 d

1 diena. Išvykimas iš Klaipėdos ~ 9 val ryte. Vykstame per Lietuvos teritoriją į Kaliningradą.

Trumpam sustojame Zelenograde, pasivaikštome po žavų miestelį, jaukia promenada grožėdamiesi jūra. Esant galimybei pavalgysime pietus vienoje iš kavinių (pvz Bistro Pronto).

Atvykstate į Karaliaučių – Prūsų–Sembų krašto sostinę, ilgus amžius vadintą Kionegsbergo pavadinimu. Lietuviams bene svarbiausia istorinė žinia apie šį miestą tai, kad čia 1547 m. atspausdinta pirmoji lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Miesto istorija buvusi tikrai labai nerami. Ilgus metus tai buvo miestas tvirtovė, su galinga įtvirtinimų sistema. Apsigyvename viešbutyje. Laikas pavalgymui, pasiruošimui naujametinei programai.

Jūsų laukia įsimintina pažintinė-pramoginė ekskursija* Kaliningrade! Pirmoji stotelė yra Kanto sala, Katedra, čia svečių laukia Senelio Šalčio anūkė Snieguolė. Ji papasakos sapie rusiškas Naujųjų metų tradicijas, parodys, kaip žaisti rusiškus tradicinius Naujųjų metų žaidimus, taip pat nurodys, kur rasti patį Senį Šaltį. Kad Senis Šaltis pasirodytų Snieguolės nurodytoje vietoje, svečiai turi sužinoti apie stebuklingąjį burtą. O kad sužinotumėte, reikės susitikti su bufonais (tradiciniai Rusijos mugės veikėjai)Naujųjų metų mugėje.

Antra mūsų  stotelė yra aikštė, vieta, kur anksčiau buvo Karališkoji pilis, o dabar, Naujųjų metų išvakarėse, vyksta tradicinė mugė. Šioje vietoje svečių laukia rusiškos linksmybės, taip pat būsite vaišinami blynais, pyragais ir arbata.

Trečioji stotelė yra centrinė aikštė, čia esančios pagrindinės Kalėdų eglutės vieta, kur pakviesime Senį Šaltį. Galėsime su juo pasidalinti  Naujųjų metų norais, kad jie išsipildytų. Vakarienė restorane. Naujųjų metų sutikimas miesto aikštėje.
Nakvynė viešbutyje.

2020 m. sausio 01 d

2 diena. Vėlyvi pusryčiai. Vykstame į Riaušius (Svetlogorską) – garsųjį Kaliningrado kurortą, sovietmečiu itin mėgtą aukštų Rusijos valdininkų, stebinantį prieškario garsių asmenybių vilomis, stačiais Baltijos jūros krantais. Svetlogorsko kurortas- augantis, modernėjantis, senas bet šiuolaikinis Kaliningrado srities kurortas, į kurį investuojama šiuolaikinės Rusijos valdžios. Pasivaikščiojimas pajūrio pakrante, pagrindine Svetlogorsko gatve, pasigrožime nuostabia architektūra, nusiperkame suvenyrų. Laisvas laikas. Kelionė namo.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 1 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje;
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (3-4 EUR) PRIVALOMAS VYKSTANT Į KALININGRADĄ.
  • Elektroninės vizos (leidimo) sutvarkymas –  5Eur (Galite pildyti savarankiškai nemokamai http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html) PRIVALOMAS VYKSTANT Į KALININGRADĄ. Užsakant dokumentų forminimą pas mus, prašysime paso kopijų, skaitmeninės nuotraukos ir šiek tiek kitų duomenų.

*Pažintinė-pramoginė ekskursija su vaišėmis ir gėrimu – 30Eur

*Vakarienė restorane (furšetas) ~25Eur (būtina užsakyti iš anksto)

*Papildomos asmeninės išlaidos

(1Eur ~66-70Rub)

Pastaba: kelionės programa, mokamų objektų kainos gali nežymiai keistis.