Smagus Naujųjų Metų sutikimas Kaliningrade (su el.vizomis)

Naujieji metai – svarbi šventė Rusijoje, ir šiai šventei ruošiasi ypatingai: įspūdingai papuoštos gatvės, festivaliai, mugės, tradiciniai gardėsiai bei Senis Šaltis su savo padėjėja Snieguole. Siūlome jums kelionę į Naujųjų Metų išvakares Kaliningrade, kurios metu galėsite pajusti gražiųjų švenčių atmosferą, dalyvauti tradicinėse Naujųjų metų linksmybėse ir paragauti Rusijos nacionalinės virtuvės patiekalų. Vakaro pabaigoje Senelis Šaltis lauks jūsų su dovanomis, tačiau norint jį surasti reikės sutikti kitų populiarių Naujųjų metų personažų, kurie jūsų lauks gražiausiose Naujųjų Metų vietose Kaliningrade.
Smagus Naujųjų Metų sutikimas Kaliningrade (su el.vizomis)
31 gruodžio - 1 sausio
99 €

Naujųjų ,etų sutikimas Kaliningrade

99 €
Kaina asmenui
Smagus Naujųjų Metų sutikimas Kaliningrade (su el.vizomis) 2020.12.31 - 2021.01.01 d
kelionės trukmė 2d/1n

Kelionės data: 2020.12.31 – 2021.01.01 d. (2d/ 1n)

2020 m gruodžio 31 d

1 diena. Išvykimas iš Klaipėdos ~ 8 val ryte. Vykstame per Lietuvos į Kaliningradą.

Atvykstate į Karaliaučių – Prūsų–Sembų krašto sostinę, ilgus amžius vadintą Kionegsbergo pavadinimu. Lietuviams bene svarbiausia istorinė žinia apie šį miestą tai, kad čia 1547 m. atspausdinta pirmoji lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Miesto istorija buvusi tikrai labai nerami. Ilgus metus tai buvo miestas tvirtovė, su galinga įtvirtinimų sistema. Apsigyvename viešbutyje. Laikas pavalgymui, pasiruošimui naujametinei programai.

Jūsų laukia įsimintina pažintinė-pramoginė ekskursija* Kaliningrade! Pirmoji stotelė yra Kanto sala, Katedra, čia svečių laukia Senelio Šalčio anūkė Snieguolė. Ji papasakos sapie rusiškas Naujųjų metų tradicijas, parodys, kaip žaisti rusiškus tradicinius Naujųjų metų žaidimus, taip pat nurodys, kur rasti patį Senį Šaltį. Kad Senis Šaltis pasirodytų Snieguolės nurodytoje vietoje, svečiai turi sužinoti apie stebuklingąjį burtą. O kad sužinotumėte, reikės susitikti su bufonais (tradiciniai Rusijos mugės veikėjai)Naujųjų metų mugėje.

Antra mūsų stotelė yra aikštė, vieta, kur anksčiau buvo Karališkoji pilis, o dabar, Naujųjų metų išvakarėse, vyksta tradicinė mugė. Šioje vietoje svečių laukia rusiškos linksmybės, taip pat būsite vaišinami blynais, pyragais ir arbata.

Trečioji stotelė yra centrinė aikštė, čia esančios pagrindinės Kalėdų eglutės vieta, kur pakviesime Senį Šaltį. Galėsime su juo pasidalinti Naujųjų metų norais, kad jie išsipildytų. Vakarienė restorane. Naujųjų metų sutikimas miesto aikštėje.
Nakvynė viešbutyje.

2021 m. sausio 01 d

2 diena. Vėlyvi pusryčiai. Vykstame į Riaušius (Svetlogorską) – garsųjį Kaliningrado kurortą, sovietmečiu itin mėgtą aukštų Rusijos valdininkų, stebinantį prieškario garsių asmenybių vilomis, stačiais Baltijos jūros krantais. Svetlogorsko kurortas- augantis, modernėjantis, senas bet šiuolaikinis Kaliningrado srities kurortas, į kurį investuojama šiuolaikinės Rusijos valdžios. Pasivaikščiojimas pajūrio pakrante, pagrindine Svetlogorsko gatve, pasigrožime nuostabia architektūra, nusiperkame suvenyrų. Laisvas laikas. Kelionė namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo paslauga;
Ekologiniai mokesčiai, kelto išlaidos.

Į  kelionės kainą neįskaičiuota:

Pažintinė-pramoginė ekskursija su vaišėmis ir gėrimu – 30Eur
Vakarienė restorane (kaina tikslinama)
Papildomos asmeninės išlaidos

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (3 EUR, virš 65m – 6EUR) PRIVALOMAS VYKSTANT Į KALININGRADĄ.
El. vizos forminimas 5Eur (galite pildyti patys nemokamai http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html) El.vizoms forminti reikia paso kopijų, skaitmeninės dokumentinės nuotraukos (3.5×4,5, 70proc veido, spalvota, baltame fone) bei kitų duomenų.

Pastaba: kelionės programa, mokamų objektų kainos gali nežymiai keistis.

Pastabos:
Keliaujantiems į Kaliningrado sritį viza nereikalinga, tačiau reikalingas leidimas-el.viza ir PASAS galiojantis ne mažiau 6mėn nuo kelionės pabaigos (asmens tapatybės kortelė negalioja);
Vykstant beviziu rėžimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza.
Kelionių organizatorius už pasienio tarnybos darbą neatsako..
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Vietinis gidas– rusų kalba;
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt