‘Pupuchi’ pupų skanėstai ir tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Klaipėdos)

‘Pupuchi’ pupų skanėstai ir tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Klaipėdos)
6 birželio
26 €
26 €
Kaina asmenui
‘Pupuchi’ pupų skanėstai ir tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Klaipėdos)
vienos dienos ekskursija

Kelionės data: 2020 m birželio 06 d
kelionės kaina: 26 / asm.

09.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“) iš Dubysos g. pusės.
09.30 val Išvykimas iš Kretingos (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)
10.00 val iš Plungės ( Cirkle degalinės, Porto kavinė)
10.30 val iš Telšių (Baltic Petroleum degalinės Šiaulių pl 12).
11.30 val iš Šiaulių nuo PC Akropolis.

Vykstant Jelgavos link užsukame į Dzirniekus, kurioje lankome Pupuchi gamyklą. Pupuchi gamykloje gaminami traškūs ir sveikuoliški užkandžiai iš didžiųjų pupų – „Pupuchi“. Gamykloje mums papasakos apie įmonės plėtrą, apie gaminamą produkciją, kurią galėsime paragauti. Bus galimybė įsigyti patikusias prekes, taip pat pasidarbuoti praktiškai su didžiosiomis pupomis. „Pupuchi“ – tai skrudintos didžiosios pupos, kurios yra daug baltymų turintis produktas. Traškios pupos turi septynias iš aštuonių svarbiausių aminorūgščių, kurios reikalingos kiekvieno žmogaus sveikatai. Čia gaminamas sveikas ir visų mėgstamas skanėstas!

Tęsiame kelionę į Jelgavą. Jelgava – miestas, įsikūręs ant Lielupės upės krantų. Gražiausias miesto pastatas – Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyje ir hercogo Birono buvusi rezidencija, Švč. Trejybės bokštas, kur galima pakilti į modernią apžvalgos aikštelę*, Akademia Petrina – pirmoji aukštoji mokykla Latvijoje, unikalus pėsčiųjų tiltas bei galima nusifotografuoti šalia amžinojo studento skulptūros.

Pašto saloje vyksta jau 14-asis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Šiemet festivalio tema: DA VINČI. Skulptoriai bandys atspindėti festivalio temą smėlio kūriniuose. Didžiausio pasaulyje meno kūrinio „Mona Liza“ kūrėjas, ryškiausias Renesanso simbolis, pirmojo sraigtasparnio eskizo autorius, žmogaus kūno ir visatos analogijos tyrinėtojas, manęs, kad „didžiausias rafinuotumas yra paprastumas“ – Leonardo da Vinči asmenybė ir kūryba įkvėpė daugybę menininkų ir išradėjų visame pasaulyje. Smėlio kūrinių bus sukurta iš 600 tonų smėlio. Į šį festivalį pakviesti menininkai iš daugelio pasaulio šalių: Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Bulgarijos, Prancūzijos, Vokietijos ir kt. Festivalio metu vyks koncertai ir kitos pramogos. Apie 20val išvyksime namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas
Kelionės vadovas
Ekskursinė programa

Papildomos išlaidoms turėti 12 Eur

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt