„Šitake“ grybų ūkis – Ventspilio gėlių kilimų festivalis (iš Klaipėdos, Palangos)

Ventspilis yra miestas, nepaliekantis abejingų. Tai tarsi nedidelė valstybė valstybėje. Ventspilyje, laikas skaičiuojamas kitaip, kur net gėlės, besipriešindamos gamtos ritmui, sužydi anksčiau, o nerūpestingas poilsiautojas neskubėdamas vaikštinėja po miesto gatveles, žingsniams aidint nuo grindinio. Ventspilis yra gėlių ir fontanų sostinė, kurios gatvėse ar net ant stulpų įsitaisiusios spalvotos karvės, o gatves, parkus, skverus ir vidinius kiemelius puošia gėlių skulptūros, figūriniai gėlių kūriniai bei skoningos lysvės, nenuvystančios net karščiausiomis vasaros dienomis. Rugpjūčio1 dieną Ventspilis švęs miesto gimtadienį, kurio metu vyks Baltijos gėlių kilimų festivalis ir paradas. Gėlių kilimai kasmet kuriami pagal numatytą temą, arba devizą, tradiciškai pasiūlomą Ventspilio gyventojų.
Ventspilio gėlių kilimų festivalis
1 rugpjūčio
30 €

Ventspilio gėlių kilimų festivalis

30 €
Kaina asmenui
„Šitake“ grybų ūkis – Ventspilio gėlių kilimų festivalis (iš Klaipėdos, Palangos)
vienos dienos ekskursija
Kelionės data: 2020.08.01d
Kelionės kaina –30 € / 1asm.
 
06.30 val. išvykimas iš Klaipėdos į Rygą. Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.
07.00 val. Išvykimas iš Kretingos (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)
07.30 val. išvykimas iš Palangos (nuo IKi parduotuvės , Klaipėdos pl 62)

Pirmoji stotelė, netoli Skrundos esantis, pirmasis kinietiškų „šitakė“ grybų ūkis Latvijoje. Ūkio šeimininkai pakvies Jus pasižvalgyti po ūkį, sužinoti grybų auginimo paslaptis, paragauti šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgauti nuostabia grybų sriuba*. Patikusių gėrybių iš „šitake“ grybų galėsite čia pat įsigyti ir parvežus namo nustebinti artimuosius.

Ventspilis –vienas gražiausių miestų Baltijos jūros pakrantėje. Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Miesto šventė – mieste šurmuliuoja TARPTAUTINIS GĖLIŲ KILIMŲ FESTIVALIS. Ventspilis pasipuoš įvairiaspalviais gėlių kilimais, menininkai kurs ir demonstruos šedevrus ne tik iš gėlių …Gėlių kilimai kasmet kuriami pagal nurodytą tematiką arba devizą. Tarptautinis festivalis kasmet sulaukia daugybę dalyvių. Pernai festivalyje dalyvavo apie 50 komandų ne tik iš Latvijos, Lietuvos. Buvo iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir net iš Japonijos. Visą dieną Ostas gatvės promenadoje, Rotušės aikštėje ir Dzirnavu aikštėje vyks įvairūs muzikiniai pasirodymai. Ekskursija su gidu po Ventspilį. Norintys aplanko Ventspilio simbolį – Livonijos ordino pilį. Pasivaikštome Ostas gatvės promenada, miesto centre –Rotušės aikštė, kur yra Šv.Nikolajaus (liuteronų) bažnyčia. Vos už keletos žingsnių –Turgaus aikštė su varpų ir laikrodžio bokštu. Pagal galimybę aplankomas Mėlynosios vėliavos paplūdimys, muziejus „Pie jūros“ kur eksponuojama didžiausia Baltijos šalyse inkarų kolekcija, daugiau nei 100 eksponatų. Laisvas laikas sąvarankiškai pasivaikščioti, dalyvauti renginiuose. Apie 17-18val išvykstame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas
Kelionės vadovas
Ekskursinė programa

Ekskursija ir degustacija „šitake“ grybų ūkyje – 6Eur/asm

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt