Šiaurės Lenkijos perliukų beieškant

Gdanskas yra prilyginamas Klaipėdos senamiesčiui, tik skirtumas tas, kad Klaipėdoje taip unikaliai atrodo tik nedidelė teritorijos dalis, o Gdanske - visas miestas. Autentiškai atstatyti po Antrojo pasaulinio karo apgadindi pastatai puošia visą miestą, todėl senovės dvelksmą pajusti galima vaikštinėjant ir lankant vertus dėmesio objektus.
Gdanskas - Sopotas - Malborkas
1 gegužės - 2 gegužės
95 €

Klaipėda - Gdanskas - Sopotas - Malborkas- Klaipėda

95 €
Kaina asmenui
Šiaurės Lenkijos perliukų beieškant
kelionės trukmė 2dienos/1naktis
. 1 diena.

01.00 val nakties išvykstame iš Klaipėdos. Galimi sustojimai autostrados sutartoje vietoje. Su trumpais sustojimais keliaujame per kaimyninę Lenkiją.
Atykstame į vieną seniausių Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu – Gdanską. Pažintis su Gdansko miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, 1633 m. pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis uostamiesčio statusą, *Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Laisvas laikas. Vėliau atvykstame į Gdansko priemiestį Olivą, kuris garsėja savo parku su alpiniais sodais, įvestais nuo 1920 m, žiemos sodais, vandens kaskadomis, taip pat nuostabia medžių alėja, pasodinta net 17 a. Parko lankytojus kviečia į vidį ilgiausia Lenkijoje Rokoko stiliaus Oliva ketedra (XIII a). Tai buvo Pamario kunigaikščių laidojimo vieta.
Vykstame į svarbiausią Lenkijos kurortą, poilsio ir jūros miestą – Sopotą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje *molą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Čia taip pat pamatysime unikalų, įdomios konstrukcijos namą. „Tai ne pasakos iliustracija, tai tikras namas“, – Bruce’as Feldmanas taip apibūdino Lenkijoje esantį Kreivą namą, kuris pritraukia minias smalsuolių. Laisvas laikas Sopote. Vakare vykstame link nakvynės vietos (pageidaujant turistams galimas sustojimas prekybos centre 1,5 -2 val ). Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į *Malborką. 1274-1457 metais Malborkas (Marienburgas) buvo Kryžiuočių ordino sostine. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Būtent šioje pilyje XIV a. buvo kalintas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis. Išvykstame Lietuvos link. Vėlai vakare grįžtame namo.

Kelionės kaina vienam asmeniui 95,- eurų

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas kelionei;
Kelionės vadovo paslauga;
Ekskursinė programa;
1 nakvynės su pusryčiais 2- -3*viešbutyje; 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 80 zlotų; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
*Asmeninės išlaidos – pagal galimybę.