Šiaurės Lenkijos perliukų beieškant (liepa)

Šiaurės Lenkijos perliukų beieškant (liepa)
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose/triviečiuose kambariuose. Priemoka už vienvietį kambarį - 30EurIšvykimo laikai ir vietos:01.30 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“) iš Dubysos g. pusės.01.45 val iš Gargždų. Klaipėdos g 15-17 (Swed banko automobilių stovėjimo aikštelė).02.10 val. iš Trevenos degalinės 57 /58 km autostradoje (kryptis Klaipėda – Kaunas).03.00 val. iš Kryžkalnio Orlen degalinės (kryptis Kaunas – Klaipėda).
1 diena. Galimi sustojimai autostrados sutartoje vietoje. Su trumpais sustojimais keliaujame per kaimyninę Lenkiją.
Atykstame į vieną seniausių Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu – Gdanską. Pažintis su Gdansko miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, 1633 m. pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis uostamiesčio statusą, *Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Laisvas laikas. Vėliau atvykstame į Gdansko priemiestį Olivą, kuris garsėja savo parku su alpiniais sodais, įvestais nuo 1920 m, žiemos sodais, vandens kaskadomis, taip pat nuostabia medžių alėja, pasodinta net 17 a. Parko lankytojus kviečia į vidį ilgiausia Lenkijoje Rokoko stiliaus Oliva ketedra (XIII a). Tai buvo Pamario kunigaikščių laidojimo vieta.
Vykstame į svarbiausią Lenkijos kurortą, poilsio ir jūros miestą – Sopotą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje *molą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Čia taip pat pamatysime unikalų, įdomios konstrukcijos namą. „Tai ne pasakos iliustracija, tai tikras namas“, – Bruce’as Feldmanas taip apibūdino Lenkijoje esantį Kreivą namą, kuris pritraukia minias smalsuolių. Laisvas laikas Sopote. Vakare vykstame link nakvynės vietos . Nakvynė viešbutyje
2 diena. Pusryčiai. Vykstame į *Malborką. 1274-1457 metais Malborkas (Marienburgas) buvo Kryžiuočių ordino sostine. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Būtent šioje pilyje XIV a. buvo kalintas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis. Išvykstame Lietuvos link. Vėlai vakare grįžtame namo. |
Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Transportas;
- Kelionės vadovas;
- 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose)
- Ekskursinė programa.
Papildomiems objektams turėti:
- Mokamiems objektams pažymėtiems, gido sistemos ausinukams turėti ~ 35 €
- Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos
- Pastaba.
- Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
- Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
- Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
- Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu
Reikalingi dokumentai:
- LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.
Pasiteiravimui apie kelionę:
- Ieva tel.: +370 674 00484 el paštu: ieva@alvaturas.lt
- Laima tel.: +370 686 26261 el paštu: alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt