Šiaurės Lenkijos perliukų beieškant: Gdanskas – Sopotas – Malborkas 2024.07.30-31

30 liepos - 31 liepos
149 €
149 €
Kaina asmeniui
Šiaurės Lenkijos perliukų beieškant: Gdanskas – Sopotas – Malborkas 2024.07.30-31
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose/triviečiuose (gali būti pristatoma lova) kambariuose

Išvykimo vietos

 • 01.30 val. – Klaipėda, PC Akropolis aikštelė;
 • 01.45 val iš Gargždų nuo Swedbank aikštelės
 • 02.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 02.50 val Kryžkalnis, Orlen degalinė (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 04.00 val. iš Kauno Circle degalinės (vakarinis aplinkelis 10)

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos į Lenkiją. Važiuojame garsiausio Lenkijos pajūrio  kurorto Sopoto link, kuris primins  mums Palangą…Čia turėsime galimybę pasimėgauti pajūrio kurortu.  Pasidžiaugsime linksmai kreivu namu Monte Cassino alėjoje… Galėsime pasivaikščioti* mediniu Sopoto molu. Jis yra   (515m) ilgiausias Europoje. Vėliau atvykstame į Gdansko priemiestį Olivą, kuris garsėja savo parku su alpiniais sodais, įvestais nuo 1920 m, žiemos sodais, vandens kaskadomis, taip pat nuostabia medžių alėja, pasodinta net 17 a. Parko lankytojus kviečia į vidį ilgiausia Lenkijoje Rokoko stiliaus Oliva ketedra (XIII a). Tai buvo Pamario kunigaikščių laidojimo vieta.Atvykstame į Gdanską. Ekskursija pradedama nuo Gdansko senamiesčio – praeisime Karališkuoju traktu, vedančiu pro svarbiausius miesto vartus.  Tarp Aukštųjų ir Auksinių vartų, iki Žaliųjų vartų gausu renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų: pirklių brolijos „Artūro“ rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, Rotušė, viena didžiausių Europoje plytinė ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra*(14-16 a., garsi astronominiu laikrodžiu, kuris įrengtas dar 15 a.) ir kt. Pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus (Dlugi Targ), šv. Marijos gatvelė – unikalios Gdansko architektūros kampelis, žavintis išraiškingais namų priebučiais. Judri Motlavos krantinė – mėgstama turistų ir vietinių pasivaikščiojimų vieta, čia matysime  ir Gdansko simboliu laikomą kraną „Žurav“.  Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Pusryčiai. Pusšimtis kilometrų nuo Gdansko ir mes atvyksime į  Marienburgą (Malborkas). Čia stovi viena iš įspūdingiausių, didžiausių gotikinių  pilių Europoje. Pilies ansamblis formavosi net šešis šimtmečius (nuo 1274 m.). Apsilankę pilies muziejuje*, susipažinsime su pilies istorija, su jos reikšme Lietuvos istorijoje. Susipažinsime su riterių gyvenimu: lankysime gyvenamosiomis patalpomis, salėmis, menėmis ir  treniruočių vietomis… 1997 m. pilis buvo  įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo knygą.. Po ekskursijos po pilį,  tęsiame kelionę Lietuvos link Vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
* Kelionė patogiu autobusu;
* Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
* Nakvynė  su pusryčiais viešbutyje;
* Organizacinės išlaidos.

Papildomoms išlaidoms rekomenduojame turėti ~100PLN (rekomenduojame išsikeisti Lietuvoje) ir gido sistemos ausinukai 4eur/asm.

 • Pastaba.
  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. Vietiniai gidai lankomuose objektuose gali būti rusų arba anglų kalba!
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt