Šiaurės Lenkijos keliais iki Vokietijos pajūrio: Bydgoščas- Riugeno sala – Štralzundas- Torunė LIKO 5 VIETOS (reikalingas pavienis vyras ir pavienė moteris)

Šiaurės Lenkijos keliais iki Vokietijos pajūrio: Bydgoščas- Riugeno sala – Štralzundas- Torunė
3 liepos - 7 liepos
419 €
419 €
Kaina asmeniui
Šiaurės Lenkijos keliais iki Vokietijos pajūrio: Bydgoščas- Riugeno sala – Štralzundas- Torunė 2024.07.03-07
kaina asmeniui apsistojant dviviečiame/triviečiame (gali būti pristatoma lova) kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.00 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

1 diena. Vykstama į nuo viduramžių žinomą šiaurės Lenkijos miestą Bydgoščių, kuris atvykėlius vilioja savo dailia krantine. Miestas, kaip saugantis perėją per upę manoma buvo įkurtas dar XI amžiuje, vėliau tapo svarbiausiu miestu Lenkijos ir Kryžiuočių pasienyje.  Trumpos ekskursijos metu aplankysime senojo turgaus aikštę, kurioje vieną kartą per dieną namo Nr. 15 lange pasirodo magas Tvardovskis. Pamatysime  neįprastai spalvingą šv. Martyno katedros interjerą, miesto rotušę, miesto simboliu tapusius tris fachverko stiliaus sandėlius, Naująją operą, garsiąją skulptūrą ant lyno „Einantis per upę. Nakvyne viešbutyje.

2diena. Pusryčiai. Vykstame į vieną iš gražiausių Šiaurės Vokietijos Hanzos miestų  Štralzundą. Jis – ne pats didžiausias iš Baltijos pakrantės Hanzos miestų, tačiau, be abejonės, vienas iš įspūdingiausių. Kiek niūrus ir romantiškas savo didinga gotika ir viduramžišku koloritu. Šiaurine puse miestas išeina į jūrą, nors atviros Baltijos iš čia nesimato – vaizdą uždengia Riugeno sala. Krantinėje įsikūrę nuo laiko patamsėję masyvūs ir rūškani uosto sandėliai, o centre – šimtmečius skaičiuojanti gotika. Miesto centrą puošia itin įspūdinga XIV a. rotušė bei daugybė dailių gotikinių namų. Su rotuše sujungta gotikinė šv. Nikalojaus bažnyčia su labai puošniu interjeru ir antkapiais virtusiomis grindų plokštėmis. Po grindimis čia palaidoti turtingų miesto gyventojų palaikai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ši diena skirta pažinčiai su Riugeno sala. Riugenas yra Baltijos jūroje, į šiaurę nuo Pomeranijos pakrantės šiaurės rytų Vokietijoje. Tai – didžiausia Vokietijai priklausanti sala, kuri dažnai vadinama šalies atostogų perlu. Net 60 pakrantės kilometrų čia užkloti minkštu smėliu, o peizažui dramatiškumo suteikia galingi kreidos uolų skardžiai. Saloje yra ir mažiausias Vokietijoje nacionalinis parkas – Jasmundo. Būtent jam priklauso svaiginančios kreidos uolos, kurios stačiais šlaitais (Kreidefelsen) leidžiasi į Baltijos jūrą. Salos grožis atsiskleidžia ir nuo „Karaliaus kėdės“ (Königsstuhl) – apžvalgos aikštelės Jasmundo parke. Vykstame į Riugeno salos kurortą Bincą, žavintį baltomis medinėmis vilomis, pėsčiųjų gatve su parduotuvėlėmis ir restoranais, didingu kurhauzu paplūdimyje, į jūrą vedančiu mediniu tiltu bei šimtais ryškių paplūdimio pintinių, saugančių poilsiautojus nuo saulės, vėjo, lietaus ir smėlio. Kelionė į Zasnico kurortinį mietelį, iš kurio, esant galimybei, plauksite laiveliu pasigrožėti baltojo kalkakmenio pakrante, besidriekiančia daugiau nei 9 km. Plaukimo metu išgirsite istorijas apie garsiausią Baltijos jūroje viduramžiais plaukiojusį piratą Klausą Štiortebekerį, Hanzos pirklių turtus. Laisvas laikas ir kelionė nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lenkiją, Torunės miestą. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų, išsidėsčiusiu abipus Vyslos krantų. Torunės senamiestis – unikalus viduramžių dvasia dvelkiantis istorinis ansamblis, įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Originalus gatvių tinklas išliko nepakitęs nuo XIII a. Aplankysime miesto rotušę, Torunės pilį, gotikines Šv. Jono ir Šv. Jokūbo bažnyčias, Turgaus aikštę. Torunė garsėja kaip astronomo Mikalojaus Koperniko gimtasis miestas, tad aplankysime jam pastatytą paminklą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena. Pusryčiai.  Kupini gerų emocijų, besidalinant įspūdžiais, su sustojimais pavalgymui ir kojų pramankštinimui keliaujame namo. Vėlai vakare grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
Kelionė autobusu;
kelionės vadovo – gido paslaugos,
Kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos.

Mokami objektai, gido sistemos ausinukai, miesto mokesčiai – 30-40Eur

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 30 € mokestis.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemokąJei kelionę registruojatės vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA