SENOVĖS MIESTAS CĖSIS IR NAUJIEJI METAI TALINE

Cėsis - Nauji Metai Taline
gruodžio 31 - sausio 1
100 €
100 €
Kaina asmenui
SENOVĖS MIESTAS CĖSIS IR NAUJIEJI METAI TALINE

1 diena. 2019.12.31 d. 3.30 val. išvykimas iš Klaipėdos (Plungės, Telšių, Šiaulių) – į Estijos sostinę Taliną.
Kelionė Lietuvos ir Latvijos keliais – Rygos link. Pravažiavus Rygą, vos už 90 km yra vienas iš seniausių miestų Latvijoje – Cesis. Cesis – buvusi Livonijos ordino magistro rezidencija. Miestas priklausė senajai Hanzos sąjungai. Laikui bėgant, šis senovės miestas neprarado savo magijos, jis žavus, gyvybingas…
Susipažinsime su viduramžių laikų Cesio senamiesčiu, kuriame pamatysime vienų iš 4 buvusių miesto vartų liekanas, taip pat Viktorijos paminklą, kuris pastatytas kovotojams už laisvę, Cesio pilies kompleksą, kurį sudaro senosios Livonijos ordino pilies griuvėsiai ir Naujoji pilis. Aplankysime Vienybės aikštę ir Vienybės paminklą – Nepriklausomybės simbolį.
Vykstame į viešbučio Villa Santa Hotel restoraną  papietauti*. 
Tęsiame kelionę Latvijos ir Estijos keliais – į viduramžių Europos perlu vadinamą Taliną. Talinas sutiks mus kalėdiškai „apsirėdęs“. Pasivaikščiosime pėstute po senamiestį. Siaurios gatvelės grąžins mus į viduramžius. Iš apžvalgos aikštelių atsiveria vaizdas  į senamiestį, Talino įlanką, uostą, prieš jus išsirikiuos senieji miesto bokštai, Tompea pilis, Tomo katedra. Ilgąja koja nusileisime iki miesto Rotušės. Čia senieji pirklių namai bei miestą saugantis Vana Tomas Rotušės bokšte, “Bandelių” skersgatvis, miesto gildijos pastatai, Šv. Katerinos kiemelis, Viru vartai.
Vykstame į viešbutį, apgyvendinimas ir poilsis, vakarienė* (pageidaujantiems).
Vakare 22 val. vykstame į Talino centrą, Rotušės ir Laisvės aikštes, kur sutiksime Naujuosius 2020 metus. Čia visko bus daug: muzikos, meno, miesto renginių, ugnies, šviesos. Tai bus viena didelė scena – roko, klasikinės, liaudies, populiariosios muzikos kokteilis, kuris įtiks visiems. Po vidurnakčio autobusu grįžtame į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje.
2 diena. 2020.01.01 Vėlyvi pusryčiai viešbutyje. Autobusinė ekskursija po už senojo Talino sienų esantį didelį Piritos rajoną. Pravažiuosime aukščiausią pastatą Taline – TV bokštą. Brigitos vienuolyno, nugriauto 16 a. 35 metrų aukščio sienų liekanos, Kadriorgo parkas ir rūmai…
Pilni įspūdžių, vykstame Lietuvos link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė autobusu;
*Kelionės vadovo-gido paslauga, ekskursinė programa;
*1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
*Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
*Vakarienė viešbutyje (bus galima užsisakyti, perkant kelionę);
*Medicininių išlaidų draudimas  – 3 Eur /asm iki 65 m.; 6 Eur /asm. 65-75 m.;
*Pietūs Cesyje  –   21  Eur /asm. (16€-22€ );
*Asmeninės išlaidos.

Pastabos. Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ir kitas aplinkybes gali keistis.