Seniai Besmegeniai Duobelėje ir Kalėdų dvelksmas Rygoje

Siūlome smagų šventinį savaitgalį šeimai, draugų būriui. Fotografuositės Duobelėje su gigantiškais seniais besmegeniais. Aplankysite Kalėdų dvasia apgaubtą senąją Rygą, pasivaikščiosite kalėdinių eglučių keliu...
Dobelė - Kalėdinė Ryga
gruodžio 21
27 €
27 €
Kaina asmenui
Seniai Besmegeniai Duobelėje ir Kalėdų dvelksmas Rygoje
vienos dienos ekskursija

8val išvykimas iš Klaipėdos (galimas išvykimas iš Kretingos, Plungės, Telšių). Kelionė į Latviją, į Duobelę. Čia mūsų laukia smagi atrakcija, gido lydimi pasivaikščiosime po Duobelę, ieškosime sniego senių besmegenių. Iš putplasčio sukurti seniai besmegeniai puošia daugelį Dobelės miesto vietų ir nesikartoja. Vienur jie apsiginklavę šluotomis, kitur supasi sūpuoklėmis, treti čiuožia slidėmis ar leidžia rogėmis nuo kalno. Seniai besmegeniai Dobelėje statomi jau ne pirmus metus, todėl po truputį tampa miestelio išskirtiniu „veidu“.
Seniai besmegeniai kasmet keičia savo profesiją, pernai jie buvo olimpiečiai, užpernai dailininkai. O kuo nustebins šiemet? Grožėsimės, fotografuosimės, o jei bus sniego – Duobelei padovanosime savo sniego senį…

Toliau vykstame į kalėdiškai pasipuošusią Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Latvijos sostinės Rygos senamiestį: pilis, statyta 1330 metais, istorijos bėgyje ne kartą nuniokota, o 1991m., Latvijai atgavus nepriklausomybę, joje įkurta Latvijos prezidento rezidencija, Domo katedra ir aikštė, Šv. Petro bažnyčia – pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas Rygos kiemeliuose, kuriuose verda kalėdinis šurmulys… Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas – Latvijos dailininkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas.
Turgeliai Duomo aikštėje, Esplanadoje ir Lyvių aikštėje lankytojus vilioja maloniais karšto vyno, skrudintų migdolų ir meduolių kvapais. Originalių Kalėdų dovanų mėgėjai čia ras visko, ko reikia – aromatingų vaško žvakių, vilnonių kojinių, kepurių ir šalikų, kurie puikiai tiks šaltą žiemą, aplinkai draugiškų medinių žaislų ir su meile pagamintų skudurinių lėlių, taip pat gintaro produktų ir juvelyrinių sidabro gaminių. Senosios Rygos Kalėdų turgeliai yra patikimas ženklas, jog Kalėdos jau visai čia pat!

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Transportas
Kelionės vadovas
Ekskursinė programa