Sedlece – Kutna Hora ir Praha su čekiška vakarone (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena.   Labai anksti  apie 01:00 valandą išvyksime iš Klaipedos.  Keliausime per Lenkiją, Važiuodami per Lenkiją sustosime papietauti.   Nakvynė LENKIJOJE DUSNIKI ZDROJ arba KUDOVA ZDROJ arba PRAHOJE .. Įsikurimas viešbutyje.

2 diena.  Pusryčiai. Vėliau  vykstame į Prahą. Susipažinsime su Hradu. Ten pamatysime net 600 metų statytą šv. Vito katedrą, , romaninę šv. Jurgio bažnyčią ir Auksinę gatvelę, kur kažkada gyveno tvirtovės sargybiniai, o juos pakeitė magai, burtininkai ir alchemikai..Pilies vartus su XVIII a. kovojančių milžinų statula aukso portalą.Vingiuotomis Mala Strana gatvelėmis leisimės iki įspūdingos šv. Mikulašo bažnyčios, garsiojo Karlo tilto. Sustosime prie šventojo Nepomuko svajonėms išsipildyti, praeisime parako bokštus. Senajame mieste apžiūrėsime Rotušės aikštę, astronominį laikrodį, Jano Huso paminklą. Nuvyksime į Vaclovo aikštę ir ten turėsime 2 val;  laisvo laiko pavalgymui ir pirkiniams. Vykstame apsigyventi viešbutyje trumpas poilsis  ir autobusu vykstame į čekišką užeigą, FOLKLORE GARDEN  kur mūsų lauks vynas , alus  puikus maistas ir čekiška programa su šokiais, ..Nakvynė viešbutyje Prahoje.

3 diena.Pusryčiai. Tolimesnis dienos planas: Vykstame  į Sedlece, „Kaulų koplyčia“. Aplankome šią vieną įspūdingiausių ir unikaliausių bažnyčių pasaulyje! Jos interjerą puošia 40 tūkstančių žmonių skeletų. Kaulai mena XIV a. vykusios maro epidemijos baisumus. Aplankome koplyčią ir pasijuntame lyg pomirtinio pasaulio prieangyje- o gal ir jame pačiame? Čia viskas: ir sietynai, ir herbai, ir altoriai, ir net kryžiai– iš žmonių kaulų… Tai lyg šių dienų kvieslys, raginantis sustoti beprotiško skubėjimo rate ir susimastyti, kas esame, kokie esame ir dėl ko esame.
Vykstame  į Kutna Hora. Tai miestas Vidurio Čekijos krašte, įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Miestą išgarsino sidabras. XIII a. aptikta sidabro rūda ilgainiui šią vietą pavertė svarbiu Europoje monetų kaldinimo centru. Senamiestis labai gražus, o Šv. Barboros katedra su savo grakščiais bokšteliais, drožinėtais medžio suolais, nuostabiomis klausyklomis- palieka neišdildomą įspūdį. Bažnyčią projektavo tas pats architektas. kuris kūrė ir žymųjį Prahos šedevrą– Šv.Vito katedrą.
Virš raudonų Kutna Horos stogų pamatome XIV a. iškilusios Šv. Jokūbo varpinės bokštą. Visai šalia vienas svarbiausių miesto pastatų, vadinamas italų dvaru- t.y. buvusi monetų kalykla., ir kt
Nakvynė viešbutyje Čekijoje arba Lenkijoje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lietuvą per lenkiją. Vėlai grįžtame į Klaipėdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems mokamiems objektams turėti apie 70eur

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt