Sankt Peterburgas aplankant Taliną, Helsinkį (laivu)

Tai - puiki galimybė aplankyti vieną gražiausių pasaulio miestų - Sankt Peterburgą, kur nuostabūs rūmai, cerkvės, parkai, muziejai. Miestas, Unesco duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką.
Sankt Peterburgas aplankant Taliną, Helsinkį (laivu)
4 rugpjūčio - 9 rugpjūčio
395 €

Sankt Peterburgas aplankant Taliną, Helsinkį (laivu)

395 €
Kaina asmenui
Sankt Peterburgas aplankant Taliną, Helsinkį (laivu)
Kelionė 6 dienos/ 5 naktys

2020.08.04 – 2020.08.09  d (6 d/ 5 n)
Kaina 395 € /1 asm

03.30 val. išvykimas iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelės iš Dubysos g. pusės. (Išvykimo laikas gali keistis).Galimi išvykimai iš Kretingos, Plungės, Telšių, Šiaulių.
Kelionė per Latviją, Estiją…
Atvykstame į Taliną. Ekskursija autobusu po Taliną: Kadriorgo parkas ir rūmai 18 a. caro Petro Didžiojo pavedimu pastatyti žmonai Jekaterinai I. Italų architekto Nikolo Mičeti projektuoti grandioziniai rūmai ir juos supantis parkas – puikus carinės ekstravagancijos pavyzdys. Dabar čia įsikūręs Estijos Dailės muziejus (lankymas mokamas). Jame eksponuojama šimtai 16 – 20 a. vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbų, nuotraukos, skulptūros ir kt. meno kūriniai. Pravažiuojate Piritos buriavimo centrą.
Laisvas laikas Talino senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Vykstame į uostą ir keltu išplaukiame į Helsinkį. Artėjant prie Helsinkio, grožimės miesto ir akmenuotų salelių-šcherų vaizdais.
Pažintis su baltuoju šiaurės miestu Helsinkiu: Maršalo Manerheimo prospektas su žymiais pastatais: Suomijos parlamento rūmai, Kiasmos meno muziejus, garsaus XXa. Suomių architekto Alvaro Alto sukurti „Finliandijos“ rūmai, Operos rūmai, unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio *bažnyčia, originalus paminklas suomių muzikos genijui – J. Sibelijui; Miesto centras: Uspenskio soboras, jachtų prieplauka, Senato aikštė (senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai), Esplanada – mėgstamiausia helsinkiečių pasivaikščiojimo vieta. Šiaurinė krantinė – vaizdas į Helsinkio archipelago salas. Laisvas laikas .Vakare išplaukiame keltu į Sankt Peterburgą. Nakvynė kelto kajutėje.
3 diena. Ryte atplaukiame į Sankt Peterburgą. Po pasų kontrolės procedūros laukia apžvalginė ekskursija autobusu po Sankt Peterburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, pastatytą ant 42 salų, kurias jungia 400 nuostabaus grožio tiltų. Pažintį su miestu pradėsime nuo apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu*: Isakijaus soboras*, Petropavkovsko tvirtovė*, kur ilsisi Rusijos valdovų palaikai. Laisvas laikas Nevos prospekte. Vakare plaukimas laivu* Nevos upe ir kanalais. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Ankstyvi pusryčiai. Greituoju laivu išplaukiame* (autobusas atvažiuoja) į Petergofą – Rusijos carų didžiąją vasaros rezidenciją. Carų rūmai* ir parkai su nuostabiomis skulptūromis ir fontanais. Važiuojame į Puškiną (Carskoe Selo). Carskoe selo taip pat buvo viena iš mylimiausių Rusijos imperatorienės Jekaterinos II rezidencijų. Jekaterinos dvaras garsėja ne tik prašmatniais parkais, bet ir vidinėmis dvaro patalpomis, tokiomis kaip GINTARO KAMBARYS, kuriuos ir lankome*. Autobusu grįžtame į Peterburgą. Vakare ekskursija* “Naktis Sankt Peterburge ir tiltų pakėlimas“*. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Ermitažą*, buvusius Rusijos carų žiemos rūmus, kuriuose yra 400 salių ir milijonas eksponatų. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kt garsių menininkų kūrinius. Laivas laikas suvenyrams.
Po pietų vykstame į terminalą, mūsų lauks keltas į Helsinkį/Taliną.
6 diena. Atplaukiame ~ 12.30 į Taliną. Aplankome pakeliui Estijos vasaros sostinę Piarnu. Pasivaikščiosite pakrantės promenada, gražiausiame miesto parke, apžiūrėsite vieną iš garsiausių Piarnu statinių – raudonąjį bokštą, pastatytą XV am., švedų bastioną.

Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė turistinės klasės  autobusu;
3 nakvynės viešbučiuose Taline ir Sankt Peterburge;
laivo Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai;
2 nakvynės laive Helsinkis – Sankt Peterburgas – Talinas ( gyvenant vienam asmeniui dvivietėje kajutėje be lango) maitinimas – 3 pusryčiai viešbučiuose;
kelionės vadovo paslaugos;
ekskursinė programa (lietuvių/rusų kalba);
vietinio gido paslaugos (ekskursijos rusų kalba);

Papildomos išlaidos:
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 95 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
*Asmeninės išlaidos – pagal galimybę.
Keliaujant vienam, reikalinga priemoka už vienvietį kambarį 130 €

Į  kelionės kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (3 EUR, virš 65m – 6EUR) PRIVALOMAS VYKSTANT Į SANKT PETERBURGĄ.
El. vizos forminimas 5Eur (galite pildyti patys nemokamai http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html) El.vizoms forminti reikia paso kopijų, skaitmeninės dokumentinės nuotraukos (3.5×4,5, 70proc veido, spalvota, baltame fone) bei kitų duomenų.

Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Vizai į Rusiją gauti reikalingas galiojantis pasas (asmens tapatybės kortelė netinka).

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt
  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.