Saldi karamelė ir tarptautinis ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Alytaus, Kauno)

Jelgavos Pašto saloje vyksta jau 22-asis tarptautinis ledo skultūrų festivalis, suburiantis minias žmonių, norinčių pasigrožėti šedevrais iš smėlio. Kiekvienais metais festivalis suburia daugiau nei 30 profesionalių skulptorių ir menininkų iš viso pasaulio.
Saldi karamelė ir tarptautinis ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Vilniaus, Alytaus, Kauno)Kauno)
8 vasario
28 €
28 €
Kaina asmenui
Saldi karamelė ir tarptautinis ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Alytaus, Kauno)
vienos dienos ekskursija

Ryte išvykimas iš  Alytaus, Kauno.

09.00 val išvykstame iš Alytaus Naujosios Autobusų stoties automobilių stovėjimo aikštelės.
10.00 val. išvykstame iš Kauno nuo PC “Mega“aikštelės.

Atvykstame į Jelgavą, kur pirmiausiai aplankome „Karamelių darbnicą”: Ši karamelių dirbtuvė Jelgavoje įsikūrė 2014 m. Tai puiki įmonė kurioje dirba jauni, darbštūs ir draugiški žmonės. „Mes darbą pradėjome kartu , nes mums patinka gaminti karameles ir mes siekiame, kad karamelių gamyba tapti panaši į meną“ sako dirbtuvių jaunieji meistrai. Apsilankius dirbtuvėse: karamelės gaminimo demonstracija ir pagamintų karamelinių saldainių degustacija. Patys dalyvaujate gamybos procese.*

Po to pasivaikštome po Jelgavą. Jelgava – miestas, įsikūręs ant Lielupės upės krantų. Gražiausias miesto pastatas – Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyjyje ir hercogo Birono buvusi rezicencija, Švč. Trejybės bokštas, kur galima pakilti į modernią apžvalgos aikštelę*, Akademia Petrina – pirmoji aukštoji mokykla Latvijoje, unikalus pėsčiųjų tiltas bei galima nusifotografuoti šalia amžinojo studento skulptūros.

Pašto saloje vyksta jau 22-asis tarptautinis ledo skultūrų festivalis, suburiantis minias žmonių, norinčių pasigrožėti šedevrais iš smėlio. Kiekvienais metais festivalis suburia daugiau nei 30 profesionalių skulptorių ir menininkų iš viso pasaulio. Šių metų festivalio tema – SUPERHEROJAI. Herojai prieš piktadarius, šviesa prieš tamsą ir netikėti įvykių posūkiai vis labiau jaudina, kaip ir kasdieniame gyvenime, kaip ir meno kūrinyje. Nors superherojus dažniausiai siejame su Holivudo filmais, visada verta atsiminti, kad jie taip pat gyvena tarp mūsų tautų legendų ir istorijos puslapių. Nors superherojai dažnai būna išgalvoti, jie taip pat gali parodyti mūsų žmogiškąją pusę, tikrąją prigimtį ir giliausias mintis. Mums patinka superherojų istorijos, nes norime su jais susitapatinti, tai yra ne tik pramoga, bet ir naujas motyvavimo būdas būti geriausia savęs versija.

Į kelionės kaina įskaičiuota:

*Transportas.

*Kelionės vadovas –ekskursinė programa

*Kelionės organizavimas

Papildomoms išlaidoms turėti apie 10Eur