Saldi karamelė ir šviečianti Ryga. Grupė pilna

lapkričio 16
26 €
26 €
Kaina asmenui
Saldi karamelė ir šviečianti Ryga (iš Klaipėdos, Plungės, Telšių)
vienos dienos ekskursija

Vienas iš ryškiausių Latvijos sostinės renginių – lapkričio mėnesį vykstantis kasmetinis šviesų festivalis „Staro Riga“ („Spinduliuojanti Ryga“).  Jei kada lankėtės Rygoje, jei lankysitės šviesų festivalio metu – miestas bus visiškai pasikeitęs, kupinas magiškos šviesos, meninių instaliacijų ir video projekcijų. Šventė, sutraukianti svečius ne tik iš Latvijos ar kaimyninių šalių, bet ir iš visos Europos. Šiemet spalvota Rygos pasaka kviečia pamatyti 100 įspūdingų šviesos objektų: nuo nuostabių šviesos instaliacijų parkuose, gatvėse ir aikštėse iki apšviestų pastatų fasadų bei tiltų konstrukcijų. Tądien Rygos neatpažinsite – Latvijos sostinė nušvis dar nematytomis spalvomis.

9:30val išvykimas iš Klaipėdos (aikštele prie pc Akropolis, iš Dubysos gatvės pusės). Galime paimti turistus iš Kretingos, Telšių, Plungės, Kuršėnų, Šiaulių, Joniškio. Lietuvos Latvijos keliais važiuojame link Rygos.

Sustojame Jelgavoje, kur aplankome „Karamelių darbnicą”: Ši karamelių dirbtuvė Jelgavoje įsikūrė 2014 m. Tai puiki įmonė kurioje dirba jauni, darbštūs ir draugiški žmonės. „Mes darbą pradėjome kartu , nes mums patinka gaminti karameles ir mes siekiame, kad karamelių gamyba tapti panaši į meną“ sako dirbtuvių jaunieji meistrai. Apsilankius dirbtuvėse: karamelės gaminimo demonstracija ir pagamintų karamelinių saldainių degustacija. Patys dalyvaujate gamybos procese.*

Atvykstame į Latvijos širdį – Rygą. Atvykus mūsų lauks pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu.  Nuo 18:00 val. prasideda šviesos šou ir „Staro Riga“ renginiai. Festivalis tęsia Latvijos gimtadienio tradiciją – pripildyti šviesos ir džiaugsmo žmonių širdyse, nušviesdamas Rygos gatves, pastatus, parkus ir aikštes. Laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai pavaikštinėti po Rygos senamiestį, jaukiose kavinukėse išgerti kavos puodelį bei grožėtis Rygos šviesų festivaliu. Vakaro metu vyks šviesos šou renginiai. Pasitelkus modernią šviesos ir vaizdo technologijų pagalbą, festivalis pristatys mums apie šimtą lauko įrenginių: įvairūs žibintai, multimedia parkuose ant pastatų ir paminklų. Šviesos efektai atvers visiškai kitokį požiūrį į miestą. Pasigrožėję šviesų šou, savaitgalio kelionę užbaigsime vykdami namo. Naktį grįžtame į Klaipėdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos kelionėje:

  • Karamelių dirbtuvės 3eur