Rygos senamiestis. Operos ir baleto teatras P.Čaikovskio baletas Spragtukas (iš Klaipėdos)

Šis kūrinys yra vienas tobuliausių ir įspūdingiausių literatūros kūrinių apie meilę, jos galią, apie gėrio ir blogio kovą. Muziką baletui sukūrė kompozitorius P.Čaikovskis. Šio kompozitoriaus sukurta muzika šią pasaką pavertė vienu mėgstamiausių visų laikų baletu, statomu viso pasaulio scenose.
Ryga. P.Čaikovskio baletas "Spragtukas" Rygos operos ir baleto teatre
12 sausio
27 €

Ryga. P.Čaikovskio baletas Spragtukas operos ir baleto teatre

27 €
Kaina asmenui
Rygos senamiestis. Operos ir baleto teatras P.Čaikovskio baletas Spragtukas
1 dienos kelionė
Kaina 27 € /1 asm + bilietas į baletą 10 – 15 € (dieninis seansas)
Spragtukas“ yra 2-jų dalių baletas, pastatytas pagal E.T.V.Hofmano pasaką “Spragtukas ir pelių karalius“. Šis kūrinys yra vienas tobuliausių ir įspūdingiausių literatūros kūrinių apie meilę, jos galią, apie gėrio ir blogio kovą. Muziką baletui sukūrė kompozitorius P.Čaikovskis. Šio kompozitoriaus sukurta muzika šią pasaką pavertė vienu mėgstamiausių visų laikų baletu, statomu viso pasaulio scenose.Ryte 09.00 švykimas iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelės. Galimi išvykimai iš Gargždų, Kretingos, Plungės, Telšių, Šiaulių.
Kelionė į Rygą.Ekskursiją pradėsime Rygos senamiestyje. Senoji Ryga yra istorinis ir geografinis Rygos centras dešiniajame Dauguvos krante. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Šiuos pastatus anuomet augančiame mieste pastatė amatininkų ir menininkų gildijos. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidas.

Apsilankome ‚Mados muziejuje‘*, kuris pristato Aleksandro Vasiljevo surinktą kostiumų kolekciją, laikomą viena iš trijų garsiausių pasaulio kolekcijų. Čia galite pasinerti į praeitį ir rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų yra mada. Nuolatinė ekspozicija, pristato  ryškiausius mados istorijos etapus. Kas šešis mėnesius šis unikalus muziejus pristato naują teminę parodą, leidžiančią pasinerti į konkrečią temą ar laikotarpį. Mūsų apsilankymo metu vyks paroda „Krinolino dama,, kurios metu bus pristatyta XIX amžiaus vidurio suknelių ir aksesuarų mada iš A.Vasiljevo kolekcijos.

Po ekskursijos laisvas laikas. Apie 18-19 val išvyksite į Lietuvą namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos kelionėje:

  • Mados muziejus 6Eur+vietinis gidas ~40Eur/grupei
Vykstantys į Latviją – nepamirškite asmens dokumento: paso arba tapatybės kortelės.