Rygos senamiestis – J.Štrauso meilės ir valsų supintas baletas „Žydrasis Dunojus“ (rugsėjis) iš Alytaus, Prienų, Kauno

1 dienos kelionė
22 rugsėjo
49 €
49 €
Kaina asmeniui
Rygos senamiestis – J.Štrauso meilės ir valsų supintas baletas „Žydrasis Dunojus“ (rugsėjis) iš Alytaus, Prienų, Kauno
1 dienos kelionė

Išvykimo vietos

  • 06.00 val. – Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)
  • 06.30 val. – Prienai, Viada degalinė (prie pagrindinio kelio ant žiedo link Kauno)
  • 07.00 val. – Kaunas, PC Mega, prie parduotuvės Rimi

Vykstame į Latvijos širdį – Rygą. Atvykus mūsų lauks pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga.

12 val operos ir baleto teatre stebėsime vieną populiariausių baletų – “Žydrasis Dunojus “- iš J.Štrauso meilės ir valsų supintas baletas Tai baletas apie vieną iš daugelio J.Štrauso meilės istorijų, o ją puikiai atskleidžia kompozitoriaus, kurio visas gyvenimas prabėgo valso ritmu, muzika. Čia skambantys valsai lengvi, poetiški, emocionalūs, klausomasi ir žiūrima baletą su didžiuliu pasimėgavimu..

Po baleto  mūsų lauks pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu. susipažįstame su unikalia Rygos pastatų architektūra – Jugendo stiliumi. Laisvas laikas. Vakarop ~ 18.30 val išvykstame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,

Neįskaičiuota į kelionės kainą – bilietas į baletą 18eur (būtina pirkti iš anksto).

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 2 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 2 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Dalia  tel.: +370 687 21623  el paštu:   dalia@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt