Ryga – modernus automobilių muziejus – zoologijos sodas (liepa)

2 liepos
45 €
45 €
Kaina asmeniui
Ryga – modernus automobilių muziejus – zoologijos sodas 2023.07.02

Išvykimo laikas gali keistis:

7.00 val. iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

7.30 val. iš Kretingos, Lidl

8.00 val. iš Plungės, Circle degalinė prie Porto

8.30 val. iš Telšių, kavinė Branša

10.00 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

Vos už kelių kilometrų nuo senamiesčio yra didžiausias, nepakartojamas, šiuolaikiškas, modernus Automobilių muziejus*. Čia eksponuojami AUTO UNION, ROLLS ROYCE, MERCEDES, BMW ir daugybė kitų automobilių. Muziejus iš viso talpina 100 skirtingų transporto priemonių.  Apžiūrėsime automobilius, naudotus II Pasaulinio karo metais, įdomią Kremliaus automobilių kolekciją ir kitus įdomius eksponatus. Galėsite telefoną pripildyti nuotraukomis… Muziejaus kavinėje galėsite išgerti kvapnios kavos.

Vykstame į Rygos zoologijos sodą, kuris įsikūręs didžiausiame Rygos miesto parke Mežaparks, Kišezeres ežero pakrantėje. Beveik 20 ha. užimantis Rygos zoosodas lankytojams duris atvėrė dar 20 a. pr. Po II Pasaulinio karo zoosodas ėmė sparčiai augti ir tapo vienu didžiausių Baltijos šalyse. Paskutiniais metais valdžia pradėjo zoosodo modernizaciją, Rygos zoosodas tapo Europos zoosodų ir akvariumų asiociacijos nariu. Šiandien zoosode yra daugiau nei 400 rūšių gyvūnų, iš viso apie 3500 individų, kasmet jų skaičius didėja, nes kasmet į zoosodą atvyksta vis nauji gyventojai. Zoosodas įdomus ir mažam, ir dideliam lankytojui. Visiems smagu stebėti piliakalnius, flamingus, beždžiones, begemotus, tigrus, žirafas, kupranugarius ir kt. gyvūnus. Tropikų pasaulis Jus pakerės neregėtos išvaizdos vabalais, driežais, nykštukiniais krokodilais, gyvatėmis, skorpionais..

Toliau mūsų laukia įspūdinga ekskursija po Vecrigą– seniausią Rygos miesto dalį. 1997 m. Rygos istorinis centras buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Vecriga pasižymi architektūros įvairove, didžioji dalis pastatų turi kultūros paminklų statusą.
Pažintį pradėsime nuo Rygos pilies, kuri yra viena didžiausių viduramžių pilių Latvijoje. Pilis per amžius tarnavo kaip galios centras, o šiais laikais Rygos pilis yra oficiali Latvijos prezidento rezidencija. Toliau – senamiesčio sienų dalis su Švedų vartais, senamiesčio istoriniai namai: ”Trys Rygos broliai”, ”Kačių namai” , Šv. Petro bažnyčia, Juodgalvių brolijos namai, Rygos katedra, Rotušės aikštė…

Po ekskursijos šiek tiek laisvo laiko Rygos senamiestyje.

Kelionė į namus. Apie 22-23val grįžtame į Klaipėdą.

  •  Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.
  • Papildomiems mokamiems objektams turėti apie 25eur

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt