Ryga – Jūrmala – pramogos LIVU Akvaparke (išvykimas iš Klaipėdos)

Latvijos sostinė Ryga pelnytai vadinama Baltijos šalių perlu. Senoji Ryga yra istorinis ir geografinis Rygos centras dešiniajame Dauguvos krante. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse.
Ryga - Jūrmala - Livu Akvaparkas
22 vasario
28 €

Kalėdinė Ryga - Jūrmala - pramogos LIVU Akvaparke (išvykimas iš Klaipėdos)

28 €
Kaina asmenui
Ryga - Jūrmala - pramogos LIVU Akvaparke (išvykimas iš Klaipėdos)
Kelionės trukmė 1 d
 
Kelionės data 2020.02.22 d
Kelionės kaina 28 € /1 asm
 
Ryte 07.00 Išvykimas iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelės. Galimi išvykimai iš Palangos, Kretingos, Plungės, Telšių, Šiaulių.
arba
07.00 val. iš Klaipėdos, Šilutės, Pagėgių, Tauragės, Kryžkalnio, Šiaulių
Latvijos sostinė Ryga pelnytai vadinama Baltijos šalių perlu. Pradžioje apžvelgsime Rygą nuo vieno aukščiausio Rygoje pastato – Latvijos Mokslų Akademijos apžvalgos aikštelės (Akademijos laukums 1, Ryga). Apžvalgos aikštelė yra 65 m aukštyje. Iš apžvalgos aikštelės apžvelgsime Rygą.* (esant blogam orui apžvalgos aikštelė uždaryta)
Vykstame į Rygos senamiestį. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas,gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidas.
Laisvas laikas senamiestyje.
Po to trumpa 2 val. trukmės stotelė Jūrmaloje – vandens pramogų parke* “LIVU”. Tai – didžiausias vandens pramogų parkas Šiaurės Europoje, puiki vieta pailsėti ir patirti nuotykių. Tai – Karibų stIlius prie Baltijos jūros. Parkas siūlo 40 skirtingų atrakcionų. Galima bus mėgautis bangų baseinu, patirti tikrą audrą, pasigrumti su 1,5 m aukščio bangomis, mėgautis kontrastinėmis procedūromis, vandens ir orų masažų srovėmis, pėdoms skirtomis voniomis, druskos kambariu, infroraudonųjų spindulių šildytuvu, deguonies vonia keturiose skirtingose pirtyse. Ten jūsų laukia baseinas – upė, baseinas su bangomis, daugybė įvairiausių vandenkalnių, dirbtiniai kriokliai ir krintančio vandens kaskados, saunos, pirtys, sūkurinės vonios, kavinės ir daugybė kitų netikėtumų. Nepageidaujantieji maudytis vandens parke, laisvą laiką gali praleisti Jūrmalos paplūdimyje arba pasivaikščioti kurorte. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Transportas
*Kelionės vadovas ,ekskursinė programa
*Kelionės organizavimas
 
Papildomos išlaidos:
Mokamiems objektams reikia turėti ~ 25 Eur.
 
Pastaba.Lankomų objektų skaičius, eiliškumas gali keistis.
 
Vykstantys į Latviją – nepamirškite asmens dokumento: paso arba tapatybės kortelės.