Rudeniškai pasipuošusi Praha – nykštukų miestas Vroclavas

spalio 11 - spalio 13
135 €

Rudeniškai pasipuošusi Praha – nykštukų miestas Vroclavas

135 €
Kaina asmenui
Rudeniškai pasipuošusi Praha – nykštukų miestas Vroclavas
kelionės trukmė 3d/2n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

2019 m. spalio 11 d. (iš ketvirtadienio į penktadienį)
00.10 val. ryte išvykstame iš Klaipėdos. 00.25 iš Gargždų. Galimas sustojimas autostrados sutartoje vietoje. Kelionė per Lietuvą, su trumpais sustojimais numatytose degalinėse. Sustojimas pietų pertraukai – apie 1 – 1,20 val. Kelionės per Lenkiją metu, lydintis grupę asmuo papasakos apie lenkų tradicijas, įdomias lankytinas vietas, Lietuvos-Lenkijos bendrą istoriją.

Po pietų atvykstame į žavingą architektūra, daugybe upių ir tiltų bei gyvybinga didmiesčio kultūrine scena pasižymintį miestą – Vroclavą. Tai „Lenkiškoji Venecija“, įsikūrusi prie Odros upės, dalinanti miestą į keliolika salų, sujungtų tiltais. Jų priskaičiuojama apie 117. Pasivaikščiosime romantiškomis senamiesčio gatvėmis, pasisveikinsime su nykštukais. Pasigrožėję vakariniu, spalvinguoju miestu vyksime nakvynei į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2019 m. spalio 12 d.
Gražų rytą pradedame nuo pusryčių viešbutyje ir toliau keliaujame į Čekijos sostinę Prahą.
Ekskursija po žavingąjį Prahos senamiestį, kurios metu pamatysite trečiąjį pagal senumą astronominį laikrodį. Kas valandą (nuo 8:00 iki 20:00) čia pasirodo apaštalų figūros bei kitos judančios skulptūros. Pagal galimybes aplankysime Prahos hradą, pasivaikščiosime Auksine gatvele, aplankysime Šv. Jurgio baziliką ir Šv.Vito katedras.
O dar ir įspūdingąjį Karolio tiltą – vieną iš Prahos miesto simbolių. Sklando legenda, kad 14 a. statant didingąjį tiltą į skiedinį buvo įmaišoma kiaušinių – kad šis tiltas tvirtesnis būtų. Po ekskursijos laisvas laikas pasigrožėti rudenišku Prahos senamiesčiu, nusipirkti suvenyrų, o gal suvalgyti desertą 🙂
Nakvynė viešbutyje.

2019 m. spalio 13 d.
Žvalus rytas bus pamalonintas pusryčiais viešbutyje ir keliausime link namų. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Jeigu pageidautumėte gyventi vienviečiame kambaryje papildomai apie 60 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 2 nakvynės viešbučiuose, kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams : ~ 14 € – 20 € asmeniui.
*Sveikatos draudimas kelionei apie 4Eur (pageidaujantiems)

Vykstantys į kelionę – nepamirškite asmens dokumento: paso arba asmens tapatybės kortelės.
Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas“, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 12510. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas. Nr. KOF001230 (BTA draudimas).