Romantiškoji Kalėdinė Varšuva – Karališkasis Vilanovo šviesos sodas (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena.  Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Lenkijos sostinę Varšuvą. Atvykę į Lenkijos sostinę pirmiausiai aplankysime Karalių rūmus, kuriuose gyveno Lenkijos karaliai iki pat 1795 m. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. XIV a. Karaliaus rūmų vietoje stovėjo Mazovijos kunigaikščio pilis, kurią XVII a. pr. perstatė Žygimantas III Vaza. Antrojo pasaulinio karo metais pilis vėl buvo sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Puošniame Karalių pilies muziejuje dabar eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai, šviestuvai, Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai, išleisti po 1945 m.  Laisvas laikas pasinerti į kalėdinio miestelio šurmulį. Pagrindinėje aikštėje rasime prekeivių, kurie pardavinėja rankdarbius, kalėdinius atributus, tradicinius maisto gaminius, karštą vyną, alų ir kitas kalėdines gėrybes. Keliaujame pasigrožėti naktiniu Vilanovo parku. Vilanovo rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II ir kitos aristokratų šeimos. Rūmus supa didžiuliai dviejų lygių itališki sodai ir romantiškas angliško stiliaus parkas. Žiemos laikotarpiu parkas kviečia pasigrožėti Karališkuoju Vilanovo Šviesos Sodu – tai magiška įvairių šviečiančių figūrų paroda po atviru dangumi. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Keliaujame į Varšuvos senamiestį. Ekskursijos metu susipažinsime su seniausiomis miesto dalimis. Pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, Šv. Onos bažnyčią, barbakaną bei gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Pasivaikščiosime istorine gatve vadinama Karališkuoju keliu, kuri jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus ir yra viena svarbiausių visoje Varšuvoje.  Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Patogus turistinės klasės autobusas;

*Kelionės vadovo paslauga-ekskursinė programa;

*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.

Papildomiems objektams turėti apie 100pln.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt