Romantiškoji Kalėdinė Varšuva – Karališkasis Vilanovo šviesos sodas IŠPARDUOTA

Spindintis karališkasis šviesų sodas, ore sklandantis kepinių kvapas - štai tokia ji gražuolė kaimyninės šalies sostinė Varšuva. Pasinerkime kartu į jos spindinčią Kalėdinę pasaką..
16 gruodžio - 17 gruodžio
155 €
155 €
Kaina asmeniui
Romantiškoji Kalėdinė Varšuva – Karališkasis Vilanovo šviesos sodas 2023.12.16-17
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose.

Išvykimo vietos

  • 03.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.
  • 03.15 val iš Gargždų, prie Swedbank
  • 04.15 val iš Kryžkalnio Orlen degalinės (kryptis Klaipėda – Kaunas)
  • 05.30 val Kaunas, Circle degalinė (vakarinis aplinkelis 10)
  • 06.30 val Alytus, naujoji autobusų stotis

1 diena.  Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Lenkijos sostinę Varšuvą.Keliaujame į Varšuvos senamiestį. Ekskursijos metu susipažinsime su seniausiomis miesto dalimis. Pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, Šv. Onos bažnyčią, barbakaną bei gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Praeisime ir viena iš svarbiausių Varšuvos gatvių – Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski). Eidami išvysime prabangius rūmus – dabartinę Prezidentūrą, reikšmingiausias švietimo įstaigas – Varšuvos universitetą bei Mokslų akademiją. Žvalgydamiesi po teritoriją išvysime paminklus, pripažinimo ir garbės nusipelniusiems menininkams ir mokslininkams, tokiems kaip Adomas Mickevičius ir Mikolajus Kopernikas. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus..

Laisvas laikas kalėdinėmis lemputėmis žibančioje senamiesčio turgaus aikštėje, kur mus pasitiks šurmuliuojanti kalėdinė mugė ir gražuolė eglutė! Šventiniais papuošimais pasidabinę prekystaliai kvies pajusti šventinę atmosferą, įsigyti jaukių lauktuvių artimiesiems, paragauti vietinių patiekalų ar susišildyti kvapnaus karšto vyno ar kakavos puodeliu.

Sutemus aplankysime karališkąją Vilanovo rezidenciją, kur pamatysime vieną gražiausių Lenkijos sodų, kuris šiuo metų laiku žydi tūkstančiais šviesų. Į rūmų kiemą veda apšviestas tunelis, iš kurio nesunkiai pateksime į Karaliaus žiemos sodą. Pasivaikščiosime tarp tviskančių apelsinmedžių ir nusifotografuosime apšviestame rėmelyje Vilanovo rūmų fone. Sustosime rūmų terasoje apžiūrėti barokinį sodą. Jį apšviečia tūkstančiai šviesų, kurios specialių pasirodymų metu šoka klasikinės muzikos ritmu, Rožių sode nepakartojamą įspūdį paliks mirguliuojantys šviečiančių gėlių kilimai. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Grįžę į senamiestį, aplankysime Karalių rūmus* (pageidaujant), kuriuose gyveno Lenkijos karaliai iki pat 1795 m. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. XIV a. Karaliaus rūmų vietoje stovėjo Mazovijos kunigaikščio pilis, kurią XVII a. pr. perstatė Žygimantas III Vaza. Antrojo pasaulinio karo metais pilis vėl buvo sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Puošniame Karalių pilies muziejuje dabar eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai, šviestuvai, Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai, išleisti po 1945 m. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Patogus turistinės klasės autobusas;

*Kelionės vadovo paslauga-ekskursinė programa;

*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.

Papildomiems objektams turėti apie 100pln.

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt