Romantiškoji Bauskės pilis ir tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Alytaus, Kauno)

Romantiškoji Bauskės pilis ir tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Alytaus, Kauno)
6 birželio
28 €
28 €
Kaina asmenui
Romantiškoji Bauskės pilis ir tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Alytaus, Kauno)
vienos dienos ekskursija
kelionės data: 2020 m birželio 06 d
Kelionės kaina : 28 €/1 asm
 
08.00 val išvykstame iš Alytaus Naujosios Autobusų stoties automobilių stovėjimo aikštelės.
09.00 val. išvykstame iš Kauno nuo PC “Mega“aikštelės.

Pirmiausiai keliausime į romantikų pamėgtą Bauskės pilį, kur vaikštant vaizdingais takais ar užsikėlus į bokštą galima pamatyti ne tik miesto panoramą, bet ir Mūšos ir Nemunėlio upių santaką. Tai gana tipiška Livonijos pilis, sukonstruota siekiant apsiginti nuo lietuvių puolimų, kurioje rezidavo Kuržemės ir Žiemgalos hercogai. Išgirsime pilį gaubiančias legendas ir aplankysime Naujosios Bauskės pilies ekspoziciją.

Tęsiame kelionę į Jelgavą. Jelgava – miestas, įsikūręs ant Lielupės upės krantų. Gražiausias miesto pastatas – Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyje ir hercogo Birono buvusi rezidencija, Švč. Trejybės bokštas, kur galima pakilti į modernią apžvalgos aikštelę*, Akademia Petrina – pirmoji aukštoji mokykla Latvijoje, unikalus pėsčiųjų tiltas bei galima nusifotografuoti šalia amžinojo studento skulptūros.

Pašto saloje vyksta jau 14-asis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Šiemet festivalio tema: DA VINČI. Skulptoriai bandys atspindėti festivalio temą smėlio kūriniuose. Didžiausio pasaulyje meno kūrinio „Mona Liza“ kūrėjas, ryškiausias Renesanso simbolis, pirmojo sraigtasparnio eskizo autorius, žmogaus kūno ir visatos analogijos tyrinėtojas, manęs, kad „didžiausias rafinuotumas yra paprastumas“ – Leonardo da Vinči asmenybė ir kūryba įkvėpė daugybę menininkų ir išradėjų visame pasaulyje. Smėlio kūrinių bus sukurta iš 600 tonų smėlio. Į šį festivalį pakviesti menininkai iš daugelio pasaulio šalių: Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Bulgarijos, Prancūzijos, Vokietijos ir kt. Festivalio metu vyks koncertai ir kitos pramogos. Apie 19val išvyksime namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

  • Papildomai už objektus turėti 14 Eur.
  •  asmeninės išlaidos

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt