Rokas kviečia į Šiaulius! Su ekskliuzyvine degustacija Gubernijos rūsiuose

28 rugpjūčio
30 €
30 €
Kaina asmeniui
Rokas kviečia į Šiaulius! Su ekskliuzyvine degustacija Gubernijos rūsiuose 2022.08.28

Apie 8:30val išvykimas iš Klaipėdos (laikas bus tikslinamas prieš kelionę), pro Gargždus, Plungę, Telšius.

Atvykstame į Saulės miestą – Šiaulius. Šiauliai jau skaičiuoja 8-ą savo istorijos šimtmetį. Miestas ne kartą buvo niokojamas gaisrų, karų, okupacijų. Kiek griovė – nesugriovė, kiek degino – nesudegino, miestas gyvas, miestas  – Feniksas. Šiaulių istoriją pasakoja pastatai, medžiai, gatvės, aikštės…

Ar žinote, kad sėkmingiausia Lietuvos verslo istorija prasidėjo būtent čia? Kaip manote, kas išgarsino Šiaulių miesto vardą? Kas tas žmogus, pradėjęs verslą nuo primityvios odos dirbtuvėlės ir išplėtęs ją iki didžiausio odos fabriko visoje Rusijos imperijoje? Praverkite paslapties širmą apsilankę muziejuje. Pamatykite, užuoskite ir prisilieskite prie išdirbtos gyvūnų odos. Žmogaus reikmėms ji naudojama nuo neatmenamų laikų. Apavas, rūbai, žirgo reikmenys, buitiniai indai ir krepšiai – tai tik nedidelė odos panaudojimo galimybių dalis. Kad susipažinti su odos pramone, jos istorija Lietuvoje, keliaujame į Frenkelio vilą, kur pamatysime šio įspūdingo XXa. pradžios moderno stiliaus pastatą, kurio dalis interjero liko nepaliestas laiko ir negandų. Savarankiškai pasivaikštote po muziejų*.

Keliaujame į Šiaulių miesto širdį ir susitinkame su itin šarmingu ir mūsų turistams puikiai pažįstamu gidu Roku, kuris šiandien supažindins su Šiaulių miestu ir Gubernijos alaus darykla.

Šiauliai – miestas įsikūręs ties Žemaitijos ir Aukštaitijos riba. Šiauliečiai juokauja, kad pusė miesto priklauso vieniems, kita pusė – kitiems… Šiaulių vardas istorijoje sietinas su 1236 m. Saulės mūšiu. Minint mūšio 750-ąsias metines, atidengtas Šaulio paminklas,  tapęs miesto simboliu, o visai šalia – kitas žymus Šiaulių objektas – net 6,6m aukščio geležinė lapė. Apžvalginės ekskursijos metu  aplankysite Saulės laikrodžio aikštę, Šv.Petro ir Pauliaus katedrą. Pasivaikščiosite pėsčiųjų bulvaru, kuriuo miestiečiai labai didžiuojasi, išgirsite įdomybių apie čia gyvenusias ir veikusias asmenybes.

Keliaujame į pirmąjį Šiaulių pramonės rajoną, kuriame net nuo 1665m veikia seniausia Lietuvos įmonė. Šiauliuose veikiančioje alaus darykloje puoselėjamos senosios tradicijos, natūralumo ir autentiškumo dvasia. Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, o alaus daryklos darbuotojai – patyrę ir profesionalūs specialistai.  “Gubernijoje” mūsų laukia ypatinga ekskursija ir žinoma gardaus alaus degustacija*, atnaujintuose daryklos rūsiuose. Tai ekskursija po seniausią vis dar veikiančią alaus daryklą ir senovinius daryklos rūsius. Jums bus papasakojama apie gamybą, istoriją, o po to maloniausia akimirka – degustacija.

Šiek tiek apsvaigę ir linksmi keliaujame namo. Apie 21val grįžtame į Klaipėdą.

Papildomos išlaidos apie 20Eur

Pastaba: šioje kelionėje pietūs nenumatyti, tad įsidėkite maisto!

 

 • Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Transportas;
  • Lydintis kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.
 • KOLEKTYVAMS GALIME SUORGANIZUOTI PASIRINKTOMIS DATOMIS.

Pasiteiravimui apie kelionę:

   •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
   • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt