Raimondo Paulo bei Dinaros Rudanes romantiškas koncertas „Jis ir Ji“ Sėlių krašte – Jekabpilyje (iš Alytaus, Kauno)

Raimondo Paulo bei Dinaros Rudanes romantiškas koncertas „Jis ir Ji“ Sėlių krašte - Jekabpilyje
20 kovo
30 €
30 €
Kaina asmenui
Raimondo Paulo bei Dinaros Rudanes romantiškas koncertas „Jis ir Ji“ Sėlių krašte - Jekabpilyje
1 dienos ekskursija

Kelionės kaina 30eur
Bilietas į koncertą 15eur

Apie 9val išvykimas iš Alytaus, Kauno. Lietuvos-Latvijos keliais vykstame į sėlių kraštą. Sėliai – rytų baltų tauta iki XV a. gyveno Latvijos pietryčiuose ir Lietuvos šiaurės rytuose. Pirmiausia Dauguvos kairiajame krante į pietus nuo Aizkrauklės – šių dienų Jekabpilio ir Daugpilio rajonų teritorijoje. Svarbiausias Jekabpilio akcentas – Dauguvos upė. Ji miestą dalija į dvi istoriškai susiformavusias dalis. Dešiniajame krante yra Krustpilis, minimas nuo 1237 metų, o latgalių gyvenviečių čia būta dar anksčiau. Kairiajame – Jekabpilis, kurį XVII a. antroje pusėje įkūrė rusai sentikiai. Nutiesus tiltą per Dauguvą, 1962 m. Krustpilis buvo prijungtas prie Jekabpilio.

Jekabpilis, kaip senas miestas, išsaugojo ne vieną istoriškai svarbų objektą – tai Krustpilio pilies kompleksas*, kurį mes aplankome, senamiesčio skveras. Daug įdomių eksponatų saugoma Jekabpilio Istorijos muziejuje, taip pat atvykėlius domina ir seniausia miesto gatvė, apstatyta XIX a. namais. Mieste šiandien 11 bažnyčių, statytų įvairiais laikotarpiais, pradedant nuo XVII a. pradžios, kurios tarnauja net 7 skirtingoms religinėms atmainoms. Gražiausios jų – Krustpilio Šv. Nikolo stačiatikių bažnyčia ir vienuolynas, Šventosios Dvasios stačiatikių bažnyčia, Krustpilo Liuteronų bažnyčia ir Šv. Mergelės Marijos gimimo Romos katalikų bažnyčia – visa tai galėsime išvyksti ekskursijos metu.

18val. Jekabpilio kultūros centre (Vecpilsētas laukums 3) koncertas. Toje pačioje scenoje koncertinėje programoje „Ji ir jis“ susitinka du atlikėjai – maestro Raimondas Paulas ir dainininkė Dinara Rudane. Dinaros įspūdingas, plataus spektro balsas, puikus tembras, tad pats Raimondas Paulas negaili pačių gražiausių komplimentų Dinarai. Koncerte skambės visiškai naujos poetų – John Peter, Leon Briede ir Guntar Rach sukurtos melodijos, taip pat pamirštos melodijos, sukurtos kino filmams. Koncerto prodiuseris Janis Klavinsas pabrėžia, kad pasirodymas nepaliks abejingų koncerto lankytojų: „Ši programa kupina nepaprastai lengvų, romantiškų, sentimentalių ir kartu ir energingų dainų “.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

  • Sveikatos draudimas kelionei nuo 2 Eur
  • Asmeninės išlaidos

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.
  • Kelionių organizatorius UAB „Kelionių centras“. Įmonė atitinka kelionių organizatoriams keliamus reikalavimus, yra įregistruota Lietuvos respublikos turizmo paslaugų ir išteklių registre- licencija NR012630.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva tel.: +370 674 00484 el paštu:  ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt