Putojantis alaus festivalis Rygoje (iš Alytaus, Kauno)

Putojantis alaus festivalis Rygoje (iš Alytaus, Kauno)
23 gegužės
29 €
29 €
Kaina asmenui
Putojantis alaus festivalis Rygoje (iš Alytaus, Kauno)
vienos dienos ekskursija

Ryte išvykimas iš Alytaus, Kauno. Lietuvos Latvijos keliais keliaujame link Rygos.

Atvykstame į Latvijos sostinę – Rygą. Trumpa apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai.

Rygoje įsikūręs Vermano parkas, kuriame šiandien čia šurmuliuoja didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis alaus festivalis „Latviabeerfest 2020“*. Alaus festivalis puiki šventė visai šeimai, tai ne tik daugiau nei 200 alaus rūšių degustacija, bet ir aktyvios pramogos. Archeologai teigia, kad ir giliausioje senovėje žmonės gerdavo alkoholio turinčius gėrimus. Alus buvo išrastas atsitiktinai, kai miežiai buvo sumaišyti su vandeniu ir palikti, kol prasidėjo fermentacijos procesas. Seniausiu rašytiniu alaus receptu yra laikoma dalis poemos, parašytos 4 tūkst. metų prieš Kristų ant molinės plokštelės ir skirtos Ninkasi, šumerų alaus deivei. 2015 m. festivalis „Latviabeerfest” buvo pripažintas ir įtrauktas į Europos alaus festivalių sąrašą, ta proga Rygos alaus festivalis gavo dovaną – didelę alaus statinę iš seniausio Europoje alaus festivalio “Oktoberfest”. Pilni įspūdžių vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą. Festivalyje dalyvaus virš 35 alaus daryklų, tarp kurių ne tik didžiosios Latvijos alaus daryklos, bet ir ūkininkai aludariai, Vokietijos atstovai (viena parko alėja virs Vokietijos alaus gatve) bei Estijos ir Lietuvos alaus daryklos. Geriausi vietiniai virėjai ir restoranai pasirūpins puikiai prie alaus derančiais patiekalais. Festivalyje jūsų lauks įvairios pramogos: pagrindinėje scenoje vyks gyvos muzikos koncertai, lankytojus linksmins Latvijos dainininkai, roko ir pop muzikos grupės, bus spektaklių, konkursų, šou ir, žinoma, latviškų nacionalinių patiekalų… Po smagių pramogų, apie 23:00 val. vyksime namų link.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidoms:  žinoma asmeninės išlaidos alui 😊

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt